Sponsorzy/Partnerzy


Pukawka - Serwery gier CSSetti.pl - Lista serwerów Counter-Strike 1.6

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją od 23.08.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 13 punktów
  Witajcie, na samym początku pragnę zaznaczyć, że temat ten piszę pod wpływem silnych uczuć, bo nie łatwo rozstać się z czymś co darzę tak wielkim sentymentem. Zaczynając od początku. Na sieci jestem dobre cztery lata, podczas swojej przygody z siecią miałem różne momenty, zaczynając od silnych wzlotów po burzliwe upadki. Te drugie bardzo często były mi wypominane, jednakże nie mam nikomu tego za złe, bo patrząc na to w pełni obiektywnie niejednokrotnie "zjebałem". Tym razem również zdaję sobie sprawę że zawiodłem wiele osób, które pokładały jeszcze nadzieję w moją małą rewolucję. Nie obijając w bawełnę nie chce być drugim słoniem, który pojawiał się swego czasu raz na ruski rok. Zapał skończył się dobry kawał czasu temu i jedyne co mnie trzymało to chęć ratowania i sentyment jakim darzyłem tą sieć. Miałem momenty w których zapal wracał, ale to była krótka meta, która w ogólnym rozrachunku kończyła się zawsze pustymi słowami Jeszcze parę dni temu wspominałem w gronie administracyjnym że w roku szkolnym wszystko się zmieni, ale było to tylko złudzenie, które chciałem kształtować aby nie unieść się porażką. Przykro mi Was o tym informować, ale wszystko kiedyś się kończy Mam nadzieję, że uszanujecie moją decyzję. Nie będę również wymieniał tutaj osób, którym jestem wdzięczny za pomoc w odniesieniu sukcesu na tej sieci, ponieważ niejednokrotnie pisałem tym osobom jak do tego podchodzę i jak bardzo jestem wdzięczny za wszystko co dla mnie zrobili. Życzę powodzenia i dalszych sukcesów, jednakże moja droga w tym momencie dobiega końca.
 2. 9 punktów
  DEGRADACJA Data: 09.11.2018 Nick: @Caromeow Szczegóły awansu: Opiekun Serwera Only DD2 --> SuperVip Powód: Noc z niedzieli na poniedziałek była decydującym aspektem w sprawie tej degradacji. To co pisałeś na serwerze oraz CB nie powinno mieć miejsca u osoby, która opiekuję się jednym z naszych serwerów. Sporo osób zarzucało Ci brak zaangażowania w sprawy serwera oraz nieodpowiednie podejście, do wczorajszego dnia osobiście uważałem to za wymysł - jednak wyszło inaczej. AWANS Data: 09.11.2018 Nick: @Tims Szczegóły awansu: Opiekun Serwera Only DD2 Powód: Na obecną chwilę nie znalazłem dość odpowiedniej osoby na stanowisko Opiekuna, dlatego postanowiłem by jeden z FS otrzymał serwer pod swoje skrzydła. W razie problemów możesz zgłaszać się do mnie czy do bobencjusza.
 3. 9 punktów
  Wraz z miesiącem wrzesień jest i nowa gazetka! Link do gazetki: https://drive.google.com/file/d/1NVpREj11F98pR9A_hOpGalRNCiTrfX6H/view W tym miesiącu gazetka jest dość "biedna" w porównaniu do innych, ale niestety na ostatnią chwilę musiałam robić dwa artykuły za dwie osoby co jest niesamowicie irytujące i właśnie wtedy jest taki tego efekt. Przykro mi, że gazetka tak wygląda w tym miesiącu, ale robotem nie jestem i w jeden dzień nie wymyślę dwóch dobrych artykułów + ich realizacja. Mam nadzieję, że w następnym miesiącu będzie lepiej i tym samym zachęcam innych do pomocy przy gazetce (wystarczy priv do mnie). See you!
 4. 7 punktów
  Wakacje, Szkocja 2018: 1. Oryginał. 2. Przeróbka według inwencji twórczej @Eryk
 5. 7 punktów
  Mówią że mam duszę artystyczną. Ja tam dalej myślę, że prędzej autystyczną
 6. 7 punktów
  Pozwoliłem by temat postał tak z jeden dzień z nadzieją na większą ilość dowodów lub cokolwiek, co można wziąć pod lupę przy tej skardze. Jedyne co dostałem to wiadomość od @71. analizującą to całe zajście. Wypowiedź 71: Wracając do tematu skargi i całego konfliktu między @Rain, a Adminami/graczami naszej Areny... Tak naprawdę całą tę skargę mógłbym podsumować jednym wielkim znakiem zapytania czekając na jakiekolwiek sensowne dowody, które nie są poszlakami, wymysłami czy przypuszczeniami, by tylko przyczepić się do jednej z osób, która Wam podpadła. Konflikt, o którym wspomniałem, trwa już zbyt długo i wygląda w następujący sposób: - @Rain ze @BartoloNEO logują się na forum robiąc imbę; - cisza przez pewien okres czasu; - ponownie się logują robiąc imbę; - cisza; - zapętl. @Rain otrzymał PERMBAN'a za swoje naganne zachowanie na serwerze i teraz próbuje się mścić na osobach, które się do tego przyczyniły. Nie będę czegoś takiego tolerował. Sam sobie zapracowałeś na tego PERM'a i jedyną osobą, którą powinieneś obwiniać jesteś Ty sam - nikt inny nie zawinił. Za samą próbę mszczenia się na innych poprzez bezpodstawne oskarżanie i rozsiewanie nieprawdziwych informacji powinieneś otrzymać rangę Zbanowanego. Jednak ułatwiłeś mi rozwiązanie tego problemu tym fragmentem: Na forum nikt nie będzie tolerował gróźb w kierunku innych użytkowników. Tym sposobem mimo świetlanej przeszłości dzisiaj żegnasz się z forum - nieodwracalnie. @BartoloNEO wykazałeś się troszkę większą dojrzałością niż Twój kolega, ale mimo wszystko usilne próby zniesławienia kogoś bez wyraźnych dowodów są beznadziejne i żałosne. Wydajesz się na osobę na tyle dojrzałą, że powinieneś zdawać sobie sprawę z tego, że wpierw powinny być zebrane dowody na osobę, którą chcesz złożyć skargę, a dopiero później powinna być napisana skarga - tutaj jest na odwrót. Tutaj jak już wspomniałem są jedynie same przypuszczenia, podejrzenia oraz zakomunikowanie nas, że nadal szukacie dowodów. Podsumowując, @Rain z Tobą się żegnamy, @BartoloNEO następnym razem wpierw zbierz dowody, a następnie napisz skargę, a @Kubusz zrób sobie screen wypowiedzi @Rain - na wszelki wypadek jakby jego groźby miały jakiekolwiek pokrycie.
 7. 7 punktów
 8. 7 punktów
  No i może coś tak odemnie jak zwykle na Palarni się siedziało i nic nie Robiło Anglia musi Być
 9. 6 punktów
  Widzę że brak zainteresowania tematem to ja zacznę i zbiorę nagrodę ( ͡° ͜ʖ ͡°) ================================================================= RYMOWANKA ZAWIERA DUŻĄ ILOŚĆ PRZEKLEŃSTW, I NIE MA NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ. CZYTASZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!!! Spałem sobie pewnego ranka, oczko bolało zdeczka, bo jebła mnie szklanka. Wpadłem na pomysł żeby załatwić ruchanko, więc wskoczyłem w nowiusieńkie wdzianko. Wbiłem się na swój nowy wózeczek, który sąsiad sprzedał mi za pięć wódeczek. Odpaliłem przy okazji muzyke klawą, lecz później miałem sytuację lipawą. Policja przebrzydła mnie zatrzymała, z intencją nagłego przeszukania. Pytam grzecznie -Panie Władzo!-, -Czemuż koła twego samochodu tu prowadzą?-. On mi na to -Nie za szybko jeździmy kolego?-, -A z KOND masz tego wózeczka 2 kołowego?- A ja kurczę przerażony, przypomniał mi się @Krokss chędożony. (co? xD) Powiedziałem z przerażeniem -Panie Władzo za tobą!-, -Co się stało?- powiedział policjant oglądając się za sobą. A ja wtedy HYC JEDNĄ NOGĄ, DRUGĄ NOGĄ, spierdalając z myślą trwogą: -NIE CHCE IŚĆ DO WIĘZIENIA-, CZY NASTĄPI DZIEŃ, JAK KROKSA, CHĘDOŻENIA? -CHCE ZNOWU ZAGRAĆ NA ARENKACH Z KOLEGAMI-, a tu nagle mnie @SeeToKalAfIoR po mordzie wali -Co się, co się, co się stało?- -Spałeś downie, drzeć ryja ci się po nocy zachiało- Nagle mnie mała myśl doskwiera, Ja kurwa cały czas grałem w tego Tomb Raidera Teraz czasami wracam myślami do snu owego, ze smutkiem że @SeeToKalAfIoR dorwał się do dziewictwa mego ================================================================= Dziękuję wszystkim za lekturę, a teraz proszę o giereczki fakturę. hehe Jak ten wierszyk nie dostanie co najmniej 5 reakcji to idę się zabić elo
 10. 6 punktów
  Witajcie. Po dziale widać, w jakiej sprawie piszę temat. Niestety, ale czas przychodzi też na mnie. Znacznie lżej pisze mi się teraz, niźli poprzednim razem, jednak nadal jest to bardzo ciężkie. Jak wielu z Was widzi jestem od pewnego momentu postacią dość mocno kontrowersyjną. Awansowałem na wyższe rangi, choć sam sobie zdałem sprawę z tego, że nie zasłużyłem. Zawsze starałem się pomagać, pracować na rzecz sieci, pomimo kilku moich dość dziecinnych wybryków. Odkąd pojawiłem się na forum, czynnie brałem udział w jego życiu. Wiele było dobrych, wiele złych decyzji. Nie mniej jednak nie mam już sił i nerwów. Nie mam sił, by wysłuchiwać tego jak chujowym miotem administracji jestem. Mam teraz sporo na głowie, co nie do końca pozwala mi w pełni funkcjonować na forum. Stałem się bardziej drażliwy, miękki i podatny na prowokacje co z resztą na pewno widać było. Jeżeli to uśmierzy Wasz ból, to przyznaje- nie nadaję się na tak wysoką rangę i nie zasłużyłem na nią! Za mało miałem czasu by nauczyć się spełniać rolę na tak wysokim stanowisku. Powodem mojej rezygnacji i pożegnania jest to co wspomniałem wyżej. Nie mogę ogarnąć chaosu w mojej głowie, za dużo tego wszystkiego. Do tego dochodzi praca, której mam coraz więcej bo chcę pokazać się z jak najlepszej strony i awansować, by mieć w życiu lepiej. Poświęcając więcej czasu na pracę jestem bardziej zmęczony co przekłada się na chęci roboty na forum. Są rzeczy ważne i ważniejsze. Może i dla niektórych wyda się to napisane z dupy ale z decyzją biłem się już od tygodnia, gdzie miałem nieobecność i chwilę czasu na przemyślenia. Nie mniej jednak jest to moje ostatnie pożegnanie. Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim, którzy we mnie wierzyli, pomagali mi i szeptali dobre słowa czy to otuchy, czy motywacji. Z drugiej strony chciałbym przeprosić wszystkich, których zawiodłem, obraziłem, czy wyrządziłem inną krzywdę. Chcę się rozstać z Wami wszystkimi w pokoju i podziękować za tę prawie trzyletnią przygodę. Rad jestem, że mogłem poznać tutaj tyle różnorodnych osobowości i tak wiele się nauczyć, bo wszystko tutaj mnie czegoś nauczyło. Dziękuję też za wspólnie przegrane godziny w CS i rozmowy na TS. Jednym co chciałbym Wam jeszcze przekazać, jest żebyście szanowali to co macie, a nie z pianą na pysku żyli z żądzą zniszczenia tego. Cieszcie się póki możecie, że jeszcze jest ktoś, kto ma ochotę to dalej ciągnąć. Bo nikt im za to nie płaci, wręcz przeciwnie- to oni płacą czasem i nerwami. Z wieloma osobami kontakt pozostaje, a na forum czasami wpadnę zobaczyć co się dzieje. Proszę o odebranie mi dostępów etc. Mam nadzieję, że chłopaki z administracji uszanują moją decyzję, o której nic nie wiedzieli. Wszystkiego dobrego, bye.
 11. 6 punktów
  W zasadzie po tych kolorowych awansach skomentowałem, że żaden z was nie zasłużył na te rangi i się nie myliłem. Bywaj.
 12. 6 punktów
 13. 6 punktów
 14. 5 punktów
  @Sora^^ [P] Czemu VIP ma wh? Vip posiada wh, bo stać go na to. Jak dla mnie to jest p2win [P] Gdzie jest mój mac-10? Jakiś borowik napisał propozycję i nie ma. Wiesz kto to mógł zrobić? [P] Co ty masz z tymi wszystkimi zdeformowanymi twarzami, czarnym kolorem, horrorami itd.? Kiedyś bawiłem się w photoshopie i mi tak zostało. Co do horrorów to je uwielbiam, a czarny kolor wprowadza fajny nastrój ( ͡° ͜ʖ ͡°) [P] Dlaczego "kalafior" w nicku? W ogóle jaka jest geneza tego chorego nicku? Ja tam wole brokuły Nick ten powstał podczas Konferencji w Poczdamie. Serio to nawet sam nie wiem miałem tyle nicków i tyle historii z nimi związanymi. Jedno jest pewne wymyśliła go moja chora głowa [P] Czy kiedyś paliłeś gumę? Gumsko jest dość często palone. [P] Duże, małe, czy płaskie jak w teori płasko ziemców? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Właśnie takie Pozdro @TYSKIE01 [P] Dlaczego jeszcze nie masz bana na TS3 za pajacerkę? Administracja jest bardzo litościwa dla słynnego kanału 32 teraz 6. Może kiedyś dostanę [P] Jak zostać takim Królem Riposty; Bogiem Słów, na takim poziomie że wszyscy są bez podjazdu? Do bycia Królem w tej kategorii jest bardzo długa i kręta droga. Niektórych nauczyłem i zastępują mnie po dziś dzień. Czasami jednak uczeń staje się lepszy od swojego mistrza i go ''wygryza''. Jako iż ja nie wyzywam nikogo to @Krokss przejmuje pałeczkę. [P] Czemu brzmisz jakbyś był zjarany? Kiedyś miało to miejsce i mi tak zostało [P] Ile masz wzrostu? Jak jesteś wyższy ode mnie to się obrażę :c Mordo nie obrażaj się. Aktualnie mam 203 cm. wzrostu. @Wino [P] Peciku, jakie masz plany na przyszłość ? Aktualnie muszę skończyć szkołę i jak wszystko pójdzie po mojej myśli to palę gumę za granicę. [P] Kopernik był kobietą? W dzisiejszych czasach wcale bym się nie zdziwił gdyby był mężczyzną uwięzionym w ciele kobiety, jednak historia opisała tego jegomościa inaczej. @brook1yn [P] Dlaczego nick SeeToKalAfIoR ? Nie wiem co miałem w głowie 5 lat temu [P] Dlaczego palisz gumę ? Lubię upalać gumę szczególnie w samochodzie rodziców i na rowerze [P] Masz jakieś plany na dalsze życie ? Chcę znaleźć dobrą pracę, poznać miłość swojego życia, zbudować dom, posadzić drzewo i spłodzić syna [P] Dlaczego trawa jest zielona ? Tylko Jezusek to wie. [P] Jesteś najlepszym graczem w śród adminów w cs-go czy ktoś jest lepszy od Ciebie ? Niestety bywają lepsi ode mnie. @Krokss jest moim mistrzem w te klocki i tylko on jest lepszy [P] Dlaczego jeszcze nie dostałeś bana na ts3 ? Administracja jest litościwa. Czasami potrafi wbić na kanał nie wiadomo w jakiej sprawie i postraszyć nas banem. Jakby nie było 1000000 serwerów Ts3 to może byśmy się bali [P] Jaki film wolisz "SEKSMISJA" "CHŁOPAKI NIE PŁACZĄ" czy "DZIEŃ ŚWIRA" i dlaczego akurat ten ? Trafiłeś na osobę która uwielbia wszystkie. Lubię takie filmy bo jest się z czego pośmiać, a nie to gówno co teraz produkują. [P] Jakie polecasz memy ? Wszystkie związane z czarnym humorem. [P] Jeżeli miałbyś być być prezydentem przez resztę życia to co byś zrobił dobrego dla ludzkości ? Nie chciał bym zostać prezydentem. Jednak jak bym został to bym się nakradł i spalił gumę jak Komorowski [P] Palisz i pijesz czy bardziej na trzeźwo ? Wszystko jest dla ludzi i wszystkiego warto spróbować. Próbowałem większości i jednak zostaną przy alkoholu. Oczywiście lubię wypić ale okazjonalnie. @Krokss [P] Tęsknisz mordo? Tęsknię bardzo [P] Gdybyś mógł odbanować jedną osobę na serwerze, kto by to był? Gdybym miał taką możliwość to odbanował bym Raina [P] Czy to prawda, że fani czarnego humoru idą po śmierci do piekła? Może i prawda, ale ja się tam nie wybieram [P] Komu dałbyś awans? Awansował bym @Eryk Bardzo go lubię i szanuję. [P] Kogo byś zdegradował poza @ne0? Aktualnie nie ma takich osób, ale kiedyś były i to będzie moja tajemnica. [P] Czy po 23.09 planujesz jakieś dymy z ekipą? Dymy będą i to jest nieuniknione. [P] Co myślisz o mangach i ich fanach? Ogólnie to nic do nich nie mam. Jednak dziwi mnie to i zarazem bawi, że 80% tego społeczeństwa ma depresję i chce się zabić. [P] Czy uważasz za normalny związek 22latka z 15stką? To jest normalne, że chłopak chce mieć młodszą kobietę i na odwrót. [P] Lewa czy prawa ręka? Prawa ręka i prawa noga [P] Czy powinny zostać wprowadzone kary za stuleję? Myślę, że tak. [P] Kto bardzo się dla Ciebie podoba? Zaraz po @Wino bardzo się dla mnie podoba @Wredzia @milkaa [P] Jak masz na imię? Mam na imię Paweł [P] Jakie masz plany po ukończeniu szkoły? Chcę znaleźć dobrą pracę, poznać miłość swojego życia, zbudować dom, posadzić drzewo i spłodzić syna [P] Jak się znalazłeś na forum? Na forum sprowadził mnie @Krokss i jestem mu z tego powodu bardzo wdzięczny, bo jest fajna zabawa. [P] Dlaczego tak Cię odrażają kobiety w internecie? Nie lubię atencjuszek i atencjuszy. W internecie 70% kobiet szuka atencji, której nie zaznała IRL. Nie dziwię się im, bo jak mają jej zaznać siedząc w domu z depresją i oglądając seriale. Ta wypowiedź nie ma na celu urazić żadnej osoby. [P] Czy skrzywdził Cię ktoś? Kiedyś kilka osób mnie skrzywdziło, ale mam w nie wyje*ane i nie chcę o nich rozmawiać. [P] Jakie jest Twoje ulubione danie? Krwisty stek z grilla. Lubię jak mięso jeszcze żyje a nie jak jest podeszwą. [P] Jak się żyło na wygnaniu? Było całkiem spoko. Grałem sobie na serwerach i często odwiedzałem forum. Szkoda, że nie zostawili mi jeszcze uprawnień na serwerze [P] Czy masz prawdziwych przyjaciół poza internetem? Nie jestem przegrywem i wychodzę z domu, więc ciężko by było ich nie mieć. [P] Uważasz, że jesteś normalny? Jestem normalny i większość osób, które znają mnie dłużej to potwierdzi. [P] Skąd czerpiesz pomysły na te jakże kreatywne avatary? Lubię jak moje avatary są inne niż wszystkie. [P] Jak bardzo różni się Twoje zachowanie w internecie od tego, które reprezentujesz w rzeczywistości? W rzeczywistości jestem troszkę inny lecz nie brakuje mi głupich pomysłów. Ogólnie wydaje mi się, że jestem troszkę lepszy dla ludzi i nie jestem takim chamem. [P] Jesteś takim dziwakiem jak ten Pan z filmiku z gołą pupą? Lubię odwalać chore akcje, ale nie takie Myślałem, że nie będzie mi się chciało odpowiadać na te pytania, ale jednak to zrobiłem. Jest to fajna zabawa i polecam serdecznie. Nic nie było napisane o nominacji , ale pozwolę sobie nominować @Wredzia Jak nie przyjmie wyzwania to @Krokss jest chętny.
 15. 4 punkty
  Dzień dobry! Jak się po tytule można domyślić przychodzę z pewną sprawą dotyczącą naszej redakcji. Otóż, ostatnia gazetka była porażką łatwo mówiąc i było to spowodowane brakiem chętnych ludzi by ją utworzyć. Od pewnego czasu sama starałam się zając redakcją i szukałam pomocy w osobach których znam, ale niektóre z nich postanowił odejść, niektóre po prostu straciły chęć działania w tej grupie, albo były osoby które po prostu olały sprawę. Wierzcie mi lub nie, ale jeżeli trzeba robić po kilka artykułów co miesiąc samemu i wymyślać coś nowego by nie było nudno to chęci się tracą nawet u strasznie zmotywowanej osoby. By wszystko pięknie działało potrzebuję osób zdecydowanych i stanowczych by wspomóc redakcje. Gazetka i q&a to nie wszystko co można pokazać, ale potrzeba do tego zaangażowania ludzi pracujących nad tym jak i każdego innego użytkownika forum. Plan jest taki by stworzyć grupę która podzieli się zadaniami w dziale dziennikarstwa, żeby nie było żadnych przepychanek, a redakcja pięknie kwitnęła i każdy artykuł miał swojego właściciela. Jeżeli ktoś jest chętny i zdecydowany zaangażować się w taką pracę to proszę się odezwać pod tym tematem lub do mnie na pw. Zależy mi na osobach naprawdę zdecydowanych jak już podkreśliłam wcześniej, żeby grupa nie rozpadła się po jednym udanym miesiącu, lub ktoś nie wycofał się w ostatniej chwili i porzucił swoje zadanie wystawiając całą grupę. Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie i zapraszam.
 16. 4 punkty
 17. 4 punkty
  Trututu, jak konserwujesz u siebie, to konserwuj jak u siebie, a jak u kogoś to........ Wczoraj ciężka praca, a po pracy można się odstresować!
 18. 4 punkty
  Do tego Pana też przejdziecie się pod szkołę? Ogarnijcie się, bo zachowujecie się jak zjeby. Trzymaj się @PlejsyBabciJadzi i powodzonka.
 19. 4 punkty
  Produkcja @~fl0w., dla wtajemniczonych
 20. 4 punkty
  @Sora^^ @~fl0w. @Mystic @SeeToKalAfIoR @Pyśkaa @brook1yn @Wino [P] Jelenie zwykle po wystrzale z broni uciekają. Dlaczego ty też nie uciekasz? Jestem sarną - kozłem lub rogaczem (samiec sarny). [P] 29 marca 2013 r. Sarna zaatakowała człowieka [Filmik na YT] Przyznaj się, że maczałeś w tym palce. Niestety nie maczałem w tym ani palców, ani racic. W 2013 jeszcze nie wiedziałem kim/czym tak naprawdę jestem. Nie znałem swojego patrona oraz zwierzęcia, z którym tak mocno będę się identyfikował. [P] Jeleń Szlachetny, wapiti, czy jelenie kanadyjskie? [które preferujesz] Polskie białodupce polne - sarny. --------------------------------------------------------------- [P] Dlaczego przebiegasz przez ulicę nie patrząc ani w prawo, ani w lewo? Za każdym razem patrzę w lewo, w prawo i na końcu w lewo. Miałem kiedyś w swoim życiu sytuację - w swoje 21 czy 22 urodziny - gdzie pełny niezadowolenia i gniewu po źle napisanym kolokwium - byłem jeszcze w słuchawkach - postanowiłem bez rozglądania się przejść na drugą stronę ulicy. Na szczęście mój dobry kolega, złapał mnie za plecak przez co uniknąłem bliskiego spotkania z tirem. Od tamtej pory zawsze rozglądam się oraz w sytuacjach kiedy mam słuchawki, to zdejmuję minimum jedną by czuć się pewniej i móc ufać dla większej ilości zmysłów. [P] Gdzie zgubiłeś parostki? Nie dojrzałem jeszcze na tyle by na mej głowie pojawiły się parostki. [P] Według Gazety Współczesnej "Sarna dobrze pływa i potrafi zaszczekać." czy to prawda? Tak, chociaż nie nazwałbym wydawanego ryku sarny szczekaniem - mimo, że brzmi czasami podobnie. [P] Jaką szkołę ukończyłeś (kierunek / tematyka)? Technikum oraz studia. Tutaj i tutaj informatyka. [P] Dlaczego jesteś taki dobry w państwa miasta?! Nudziłem się na wykładach, a krzyżówek nie lubię. --------------------------------------------------------------- [P] Na jakich terenach patatajasz? Białystok. [P] Jak duże masz poroże? Nie mam go w ogóle FeelBadMan --------------------------------------------------------------- [P] Jak twoja rodzina oswoiła taką sarnę? Ten sekret zostaje w rodzinie - wyjawienie go mogło by mieć negatywne skutki [P] Ile wynosi twoje V-max? W trybie miastowym coś koło 40 km/h, natomiast w trybie polnym - 60 km/h [P] Czy dachowałeś kiedyś podczas ucieczki przed myśliwym? Dachowałem, ale nie była to ucieczka przed myśliwym [P] Czy widziałeś @Krokss IRL? Jeszcze nie, ale może nadarzy się okazja [P] Czemu dałeś mi bana? Zacytuję "No daj mi kurwa tego bana, pierdole ten cały reload, no daj tego kurwa bana" - mogłem się pomylić o jedną "kurwę" --------------------------------------------------------------- [P] Jak duże masz kopytka? Noszę raciczki numer 46 lub 46,5 [P] Lubisz styl faceta drwala? Tak, jego jeden z pierwszych ze swoich znajomych postanowiłem zahodować brodę i nosić niebieską koszulę w kratę. [P] Dostałeś kiedyś mandat? Jak tak to za co ? Za wspomniane wcześniej dachowanie --------------------------------------------------------------- [P] Studiowałeś? Jeśli tak, jaki kierunek? Tak, informatykę. [P] Jak Ci się podoba w obecnej pracy? Jest okej, ale zawsze mogło być lepiej. Wcześniej jak firma nie była takim typowym korpo było o wiele ciekawiej i mimo większej ilości pracy, to pracowało się przyjemniej - teraz jest bardzo "sztywno" i 'korporacyjnie" [P] Czy grafika Cię często nudzi? Projektowanie nigdy, jedynie obrabianie zdjęć [P] Jakie plany na kolejne 5 lat? Zainwestować w siebie i swój rozwój - siłownia, kursy z grafiki (głównie wektory oraz UI/UX) oraz z filmu (montaż i efekty) [P] Ile sarenek masz w rodzinie? Jestem sam jedyny w rudlu. Jednak posiadam brata i siostrę w formie ludzkiej. [P] Ile zwierząt masz w domu? Cztery Beagle i ja [P] Chomik czy królik? Królik --------------------------------------------------------------- [P] Dlaczego pomysł na nick Eryk/Eryczke? Nie wiem tak naprawdę, Eryk i Eryczke jest od imienia w sumie i to cała historia. Prawdopdobnie przez to, że kiedyś moje imie mi się nie podobało, to z czasem zacząłem się bardziej z nim identyfikować. Eryczke wzięło się z czasów gdy popularny był Prosiałke i Puchałke [P] Kto rozpoczął bitwę Eryk vs Gang Ciuchci , kto ją wygrał oraz od czego się zaczęło to wszystko ? Rozpocząłem ja, wygrałem ja i zaczeło się od nudy [P] Myślisz że JailBreak jeszcze odżyje i wróci ? Mam taką nadzieję, wrócić wróci - na innych troszkę zasadach i bardziej dostosowany pod obecne standardy. Nie nazwę tego odrodzeniem, a ponownym narodzeniem [P] Jaką zrobiłeś przypał-ową rzecz w swoim życiu ? Jest ich bardzo dużo i nie wiem czy warto to wymieniać nawet [P] Jak wspominasz szkołę ? było mega wykurwisciezajebiscie czy megakijowobezszału ? Były takie i takie sytuacje, jednak w ogólnym rozrachunku wychodzi na plus [P] Od czego powstała ksywa u @@@[email protected]@ "POMPKA lub CMOKNIJ MNIE W POMPKĘ" ? Tego nie wiem, też jestem ciekaw [P] Jak bardzo lubisz Klocucha ? I najlepszy jego tekst jaki pamiętasz do dziś ? 90/100, a najlepszy tekst to "weź hamuj gadkę piętą mordo" [P] Dupniesz sobie monsterka ? jak tak to jakiego ? Martwy mem już i pzepiły mi się Monsterki [P] Sarenko co robisz jak spotykasz w lesie myśliwego który poluje na Ciebie , uciekasz czy wzywasz swoją rodzinę sarenek i zabijasz go? Jestem samotnikiem, więc niszczę go [P] Najlepsze Anime jakie oglądałeś które nie znudzi Ci się do końca życia ? Trigun - oglądem może z 20 razy już ten tytuł i zawsze jestem poruszony jak słyszę piosenkę Rem A ja pozwolę sobie nominować osobę, która nie jest aż tak popularna, ale może być ciekawą osobą - @SeeToKalAfIoR
 21. 4 punkty
  o jak dawno flatart'a nie robiłam
 22. 4 punkty
  [P] Jak twoja rodzina oswoiła taką sarnę? [P] Ile wynosi twoje V-max? [P] Czy dachowałeś kiedyś podczas ucieczki przed myśliwym? [P] Czy widziałeś @Krokss IRL? [P] Czemu dałeś mi bana?
 23. 4 punkty
  Do ósmego Q&A został nominowany @PlejsyBabciJadzi㋡ i to mu zadajecie od dziś pytania! Przed pytaniami zapoznaj się z regulaminem!
 24. 4 punkty
  Ułatwię Wam czytanie i napiszę pytanie-odpowiedź, żebyście nie musieli szukać na górze. @~fl0w. [P] Co sprawiło wykreowanie twojego nicku na właśnie taki? [O] Mam ten nick już baaaardzo długi czas. Grałem na nim na poprzednich kilku sieciach, w które się nie angażowałem więc nie pamiętam. Chyba jest całkiem niezły, bo dwukrotnie wygrałem plebiscyt na „najoryginalniejszy nick” na tej sieci. Jaka jest geneza? Sam się zastanawiam czasami. Wydaje mi się oryginalny, zabawny, luźny i wg. mnie jakoś nawiązuje do mojej gry w CS. Nie jest to na pewno profesjonalizm, ale akcje, które czasami wykonuję, czy to clutch’e czy inne pierdoły, nie mogą być tak po prostu nazwane. Kiedyś gdzieś podłapałem takie słówko zmyślne, to są plejsy, tego się nie pojmie [P] Co ciekawego powiesz o Conor McGregor? [O] Mała ciekawostka o moim jebnietym idolu, hmmm. Conor kiedyś założył się z ojcem, że zostanie milionerem w wieku 25 lat. Niestety mu się nie udało i zakład przegrał, bo milionerem został w wieku 26 lat. [P] Czym się interesujesz? [O] Interesuję się na pewno płcią przeciwną Poza tym to kariera właśnie McGregora, różne bóstwa mitologiczne (podłapany bakcyl z filmów fantastycznych), fantastyka i historia też mile u mnie gości. [P] Najzabawniejsza osoba na sieci to? [O] Takich osób jest kilka, ale moim zdaniem @Eryk i @Lisu przebijają wszystkich. Z nikim się tak nie uśmiałem jak z nimi. [P] Gdzie pracujesz? [O] Od niedawna pracuję w nowym miejscu jako operator maszyn CNC, głównie na prasie krawędziowej. A firma zajmuje się produkcją i serwisem lawet samochodowych. @Sora^^ [P] Jaka gra wywarła na tobie największe wrażenia? [O] Kiedyś byłem fanem serii Call of Duty i do Black Opsa mam wszytkie oryginalne płytki. Przeszedłem każdą część kilkanaście razy, a w Modern Warfare 2 przegrałem masę godzin na multi i chyba te gry wywarły na mnie najlepsze doznania. Pomimo, że z każdą nowszą częścią było coraz nudniej i gorzej pod względem grywalności to i tak uwielbiam tę serię. Poza tym to chyba jeszcze TES Skyrim i GTA 5. [P] Jak się czujesz z tym że urodziłeś się w Święto Żandarmerii Wojskowej? [O] Do momentu zadania mi tego pytania, nie wiedziałem, że ŻW obchodzi swoje święto w dniu moich urodzin, więc lekki szok [P] Koty, Psy czy inne zwierzaki? [O] Powiążę to i kolejne pytanie. Zwierzaka od dłuższego czasu nie mam, ale zawsze moje serce należało do psów. Najlepsze stworzenia na świecie. Najbardziej podobają mi się pitbulle, owczarki niemieckie i mastify tybetańskie. Choć koty też lubię, bo to straszne szajbusy [P] Twoje największe osiągnięcie w życiu? [O] Nigdy się nad tym nie zastanawiałem, ale jestem młody i na razie nie mam się czym zbytnio pochwalić jeżeli chodzi o osiągnięcia życiowe. Bo niby co, znalezienie niezłej pracy czy kupno samochodu, z którego jest się zadowolonym to osiągnięcia? Raczej nieee… @TranQuilowsky [P] Czemu jesteś takim botem w csa [O] Wystarczy zobaczyć ile potrafiłem zabić w czasie, który poświęciłem na grę na serwerze, zobaczyć celność, porównać z innymi i już wiesz, że nie jesteś najlepszy @brook1yn [P] Ulubiona bajka z dzieciństwa i ulubiona zabawa z dzieciństwa? [O] Masa była takich bajek, ale miło wspominam Motomyszy z Marsa, Pokemony i bajki typu Bolek i Lolek, Przygody Żwirka i Muchomorka. Na takich się wychowałem. Ulubiona zabawa, hmm… Odkąd pamiętam mam pewnego przyjaciela, kontakt się nie urwał do tej pory. Swego czasu wymyśliliśmy sobie zabawę kamieniami. Zbieraliśmy ich masę, kilka tysięcy nawet i wiadomo jak działa dziecięca wyobraźnia. Robiliśmy z tego wojska, bawiliśmy się w wojny czy to na motywach średniowiecza czy też II WŚ. Bardzo miło to wspominam, bo spędzaliśmy na tej zabawie praktycznie całe dni i wyglądało to na swój sposób spektakularnie (tysiące kamieni ułożonych w ładne szeregi na polu). [P] O czym myślisz po przebudzeniu i czemu "Dupnij se Monsterka"? [O] Dupnij se monsterka jest już starą dewizą. A najczęściej po przebudzeniu myślę to samo co większość Polaków „Ja p****e” [P] Zdarzyła Ci się jakaś historia którą opowiadałbyś swoim dzieciom? [O] Taaak, na pewno by się kilka znalazło. Tym bardziej, że dzieciom można jeszcze podkolorować co nieco [P] Dlaczego Zwiadowca jest słabszy od Ciebie w csa a nie ty od niego? [O] Bo @@@[email protected]@ strzelać umie na poligonie, a ja w komputerach. [P] Wierzysz w jedną miłość , tą z którą spędzisz resztę życia? [O] Tak, myślę że tak. Nie jestem typem poligamisty, a zważywszy na to jak długo zaślubieni są moi rodzice czy dziadkowie to jest to możliwe. [P] Wróciłbyś do młodych lat czy wolałbyś być w takim wieku jak teraz jesteś? [O] I tak i nie, zależy w jakim sensie pytasz. Jeżeli miałbym wrócić na jakiś określony czas, czy sam go sobie określić, to pewnie. Ale na zawsze zostać dzieckiem bym się nie zgodził. [P] Zrobiłeś coś przypał-owego z kumplami lub kumpelami w szkole i jak wspominasz lata szkoły? [O] Lata szkoły, czy to gimbazy, czy początek nadbazy to masa przypałów. Dopiero w połowie technikum zaczęliśmy w pewnym sensie z kumplami dorastać i nudziło nas już robienie głupich rzeczy. Lata szkoły wspominam bardzo dobrze, chyba najlepsze lata zaraz po dzieciństwie. Poznałem masę nowych ludzi, wiele się nauczyłem i wybawiłem z dużą ilością znajomych ze szkoły. [P] Masz jakiś kontakt z kimś ze szkoły , czy urwał się kontakt i każdy poszedł w swoją drogę? [O] Kilku mam przyjaciół, ponieważ od podstawówki czy od gimnazjum byliśmy już razem do końca szkoły i kontakt mamy świetny. Z wieloma innymi nadal go utrzymuję i czasami się spotykamy. [P] Zostałeś zatrzymany przez Policję/Straż Miejską? [O] Masę razy ale nie ma się czym chwalić publicznie [P] Dlaczego grasz teraz na GO MODZIE a nie DD2? [O] Grałem na DD2 i strasznie znudziła i przejadła mi się mapa. Potem miałem przerwę, wszedłem po jakimś czasie na GOMOD’a i jakoś mi się spodobało. @Milencia [P] Pies czy kot? [O] Jak wyżej, pies. [P] Kawa czy herbata? [O] Kawa musi być, bez herbaty śniadanie nie to samo. [P] Noc czy dzień? [O] Bardziej produktywny i aktywny jestem w nocy. [P] Laptop czy komputer? [O] Stacjonakę mam od zawszę i jest dla mnie lepsza. [P] Pepsi czy Cola? [O] Nie pijam takich w ciul słodkich napoi, chyba, że w maku to Cola. [P] Żyć bez przyjaźni czy bez miłości? [O] Obydwie rzeczy są w życiu potrzebne. Potrzebujesz miłości, żeby iść przez życie szczęśliwa, a przyjaźni potrzebujesz by nie zabłądzić i nie pogubić się w miłości. [P] Jesteś optymistą czy pesymitą? [O] Ja oczywiście jestem optymistą, co by się nie działo, to staram się zachować szczery uśmiech na twarzy i pogodę ducha. @Pyśkaa [P] Z kim zjesz maka? [O] Oczywiście, że z Tobą [P] Przyznasz się, że brakowało Ci Lisa na spotkaniu? [O] Nie ma się do czego przyznawać, oczywiście że brakowało mi tego niskiego kumpla. [P] Kiedy przestaniesz się alkoholizować? [O] Wkrótce po tym jak wypiję ostatnie piwo w życiu. [P] Ile Twoja wątroba jeszcze wytrzyma? [O] Takiej wytrzymałości powstydzić się może nawet valyriańska stal czy vibranium. [P] Jak to jest pić piwo z sokiem? [O] Nie wiem, zapytaj osobę w lustrze bo musiałem po tym leszczu dopijać [P] Jaką rybą chciałbyś zostać? [O] Filetem @Mystic [P] Zjadłbyś sernik z rodzynkami? [O] Oczywiście, że tak. Uwielbiam sernik a rodzynki mi w niczym nie przeszkadzają. @SeeToKalAfIoR [P] Paliłeś kiedyś gumę wózkiem widłowym? [O] Cały czas to robię, mam możliwość i sporo jeźdżę też widlakiem. [P] Czy wziął byś udział w programie '' Chłopaki do wzięcia'', ''Rolnik szuka żony''? [O] Nie, z chłopaków do wzięcia jeszcze idzie się pośmiać, ale nie lubię tego szitu. [P] Masz problemy z alkoholem? [O] Oczywiście, że nie mam. Idę do sklepu i kupuję. [P] Czy za odpowiednie pieniądze pojechał byś do Dubaju? W wiadomym celu oczywiście [O] Kasztany mam tutaj na miejscu. @DzemiX [P] Dlaczego jesteś tak słąby w CS'a? [O] Nie wiem jak to jest być słabym. Ty jesteś bity, powinieneś wiedzieć. [P] Kiedy przestaniesz pić? [O] Patrz pytanie Pyśki. [P] Jakie piwo jest najlepsze? [O] Następne. [P] Z kim chciałbyś się spotkać w rzeczywistowści? [O] Pytasz o ludzi z forum? Za duży by wymieniać PS. przed znakiem zapytania nie stawia się spacji @Denisior [P] Czego najbardziej nie lubisz w ludziach? [O] Słabej psychiki i po prostu ludzkiej głupoty. [P] Dlaczego magnes przyciąga? [O] Bo ma super właściwości magnetyczne [P] Jakie egzotyczne zwierzątka chciałbyś mieć? [O] Łaskun palmowy, do wytwarzania najdroższej odmiany kawy. [P] W ilu językach jesteś w stanie się komunikować? [O] W dwóch. [P] Umysł ścisły czy humanista? [O] Jestem raczej taki pół na pół jak już. Jedyne z czego byłem ponadprzeciętny to chemia. [P] Jaką formę wypoczynku preferujesz? Aktywną czy pasywną? [O] Zależy od nastroju i okresu pracy poprzedzającego wypoczynek. Ale zazwyczaj jest to aktywny wypoczynek. [P] Co zwykle jesz na mieście? [O] Chińskie albo kebab. [P] Czy studia mają sens? [O] Nie wiem, nie byłem. Ale uważam, że jeżeli znajdzie się dobrze rozwijający się kierunek z przyszłością, to opłaca się poszerzać wiedzę i zdobywać kwalifikacje. [P] Czy religijność jest dla Ciebie ważna? [O] Nie bardzo, ponieważ nie dbam o to tak jak chrześcijanin powinien. [P] Czego boisz się najbardziej? [O] Chyba tylko tego, że na tym świecie zostanę sam jak palec. [P] W domu chodzisz na bosaka czy w kapciach? [O] Na bosaka, docieram pięty na pielgrzymkę. [P] Kawa czy energetyk? [O] Preferuję kawę, bo jest zdrowsza od energetyka. [P] Ile książek przeczytałeś w tym roku? [O] W tym roku to chyba tylko dwie. [P] Czy według Ciebie śniadanie to najważniejszy posiłek dnia? [O] Nie, każdy posiłek jest dla mnie ważny. Staram się jeść często i nie przejadać się zbytnio. [P] Czy napiwki są obowiązkowe? [O] Jeżeli ktoś stara się usługiwać Ci jak najlepiej, to z zasady dobrego wychowania powinno się takiej osobie dać napiwek. @@@[email protected]@ [P] Kiedy na to piwo przyjedziesz? [O] Kurła Panie, pakuje się w pociąg i jadę. A tak na serio to można się w końcu spiknąć [P] Czy ty też uważasz że @brook1yn to największa parówa na tej sieci? [O] Nie, nie uważam tak. Parówki są z morlin, krainy wędlin, ale o parówkach z brooklynu to nie słyszałem [P] Dlaczego masz czerwony kolor skoro nie potrafisz nic zrobić? [O] Nie wiem ¯\_(ツ)_/¯ [P] Zakładałeś majtki na głowę? [O] Głupie pytanie, nadal to robię, gdy ide pod prysznic. Pytań masa, ale jakoś przebrnąłem. Ja nominuję @Eryk. Dzięki
 25. 4 punkty
  Niech Ci ziemia lekką będzie [*] A to młodociany przestępca.
 26. 3 punkty
  W końcu postanowiłem przysiąść i skończyć ten ranking Nie jest to finalna wersja z kilku powodów: - Muszę zrobić update pluginu od rankingu - przy okazji resetu rankingu - Powalczę ze znakami specjalnymi (zobaczymy. Może plugin pozwoli coś zmienić) - Podorabiać jakieś tabelki, które skrócą stronę (aktualnie poleciałem po bandzie wykorzystując prawie wszystkie kolumny (w zasadzie zostały te, które dotyczą hostów )) Zmiany w porównaniu z rankingiem Areny: - Większa szczegółowość statystyk - Możliwość wyszukania siebie po IP - Ciut bardziej zabezpieczone Link: http://mirage.gameclan.pl/index.php Screeny: Błędy i opinie klasycznie zgłaszajcie niżej Ps. Po zsumowaniu % może nie wyjść 100%, ale jest to kwestia pluginu i (mam nadzieję) naprawi się po update!
 27. 3 punkty
  Hoffenheim - Man City Juventus - Young Boys AEK - Benfica CSKA - Real Madryt Bayern - Ajax Amsterdam Man United - Valencia Lyon - Szachtar Roma - Viktoria Pilzno PSG - Crvena Zvezda Lokomotiw - S04 Napoli - Liverpool Porto - Galatasaray PSV - Inter Mediolan Borussia - Monaco Tottenham - Fc Barcelona Atletico Madryt - Club Brugge Kolor zielony - Wygrana!
 28. 3 punkty
  Siemanko. Ostatnio kupiłem sobie nową kartę graficzną i dostałem klucz do gry Shadow of the Tomb Raider. Nie jestem fanem tego tytułu więc mogę go komuś oddać. Oczywiście w życiu nie ma nic z darmo i chcę wprowadzić troszkę rywalizacji. Mianowicie osoba, która wymyśli najfajniejszą rymowankę z użyciem nowych emotek będzie miała szansę pograć w tą gierkę. Zapraszam do brania udziału. Osobę wybiorę osobiście, a jak będę miał wątpliwości to naradzę się na ts3. Konkurs trwa do 21:37 19.09.2018
 29. 3 punkty
 30. 3 punkty
 31. 3 punkty
 32. 3 punkty
  Chciałbym zaznaczyć, że na Faceit'cie grają same tryhardy. Od jakiegoś czasu również przynależę do tej cudownej grupki, i gramy normalne chociażby z tego powodu, iż na normalach nie potrzeba wchodzić na strone (co pali mi i koledze @Wizu666 kompa), jak i można się na nich pobawić. (Jak chcesz się dowiedzieć jak to mogę wysłać wczorajszego mm'a jak na full głośniki leciał hymn ZSRR, Hity lat 80/90 tj. Cherry Lady albo Bracia Golec). Chciałbym też zwrócić uwagę na to, że Kubusz ostatnio grał z nami +/- miesiąc temu, a z Rothingiem to nie graliśmy od chyba pół roku, w ogóle nie gra z nami regularnie. Jak na swój wiek jesteś (proszę wybaczyć za wulgaryzmy) jebanym dzieciakiem. Takie teksty to ja słyszałem w podstawówce od starszych braci koleżków z równoległych klas. Dobrze że ty kiedyś trafisz na podobne stanowisko. Prędzej zostaniesz konserwatorem powierzchni płaskich. Ludzie jak ty nie powinni nazywać się ludźmi. Chłop poświęcał swój wolny czas a ty mu plujesz w twarz. Zastanawiam się czemu jeszcze nie masz bana na forum, i kto ci w ogóle przyznawał punkty reputacji. Tyle ode mnie. Dorośnij, bo jak na swój wiek wszczynasz dramy jak dzieciak z podstawówki.
 33. 3 punkty
 34. 3 punkty
  Podoba mi się profesjonalizm czerwonych w dzisiejszych czasach. Można podsumować tę sytuacje tak: zajebisty człowiek, członkowy ( ) admin. :v
 35. 3 punkty
  Temat zamykam i gratulacje dropnięcia nightmare.
 36. 3 punkty
  @Xtra, @Cre[A]tOr^^ ., @DzemiX Jak rodzinnie chłopaki
 37. 3 punkty
  DOBRA , nie róbmy jaj. @GHOST MASTER nie rób cyrków, zbierało Ci się od dawna, inny znalazłby szybciej powód żeby Cię zbanować. Dostałeś kicka za to, że wielokrotnie pisałeś jako admin , ktoś pytał kto admin, zawsze wypisywałeś że Ty. Nie raz pisałeś że kogoś zbanujesz itp itd. ( nie chodzi tylko o tą sytuację). Nie rób z siebie idioty i nie wymyślaj takich historyjek. Kick to było tylko drobniutkie ostrzeżenie. Od początku miałeś do mnie jakieś '' ale '' a to że nie banuje zawsze za resp , a to że nie banuje za cele. OK, wytłumaczyłem Ci na pw mój schemat działania jak dla trzylatka - nie zrozumiałeś ( to coś znaczy). Jak ktoś przebywa na respie dostaje ode mnie ostrzezenie na [email protected]@ , nie działa 5 min->10min-30 min ( co widać w historii banów). Co do wykonywania celów. Nie będę banował gościa jak zostaje sam w ct na 10 tt i skrada się by coś ugrać ( nie koniecznie broić pakę) bo i tak nie ugra. Ty ciągle kierowałeś w moją stronę jakieś uszczypliwe komentarze, ktoś wyrwał bana za brak kultury, też waliłeś swoje mądrości na mikro. Sugerowałem Ci 10 razy , że jeżeli Ci się coś nie podoba w moim adminowaniu , zawsze możesz iść się skarżyć na forum. Tłumaczenie szło na marne ( jak grochem w ścianę ) nie pomogły prośby , groźby to bądź co bądź obraziłeś mnie i dostałeś SŁUSZNEGO bana. @Wino @Sora^^ Nie , nie to nie chodzi o żaden gorszy dzień, zasłużył - dostał bana. @Caromeow który dawał mi admina chyba widzi, że nie odwalam cyrków na serwerze i w miarę możliwości pilnuje porządku na serwerze. Skoro mam już tą posadę i wykonuję ją sumiennie to chyba mogę zadecydować osobiście czy gość zasłużył na bana czy nie. Tyle ode mnie. Pozdro edit. @GHOST MASTER jeżeli Twoja postawa się nie zmieni, będziesz banowany przeze mnie za każde , choćby najdrobniejsze złamanie regulaminu ( dlatego, że wymagasz ode mnie banowania wszystkich za błachostki a sam robisz cyrki )
 38. 3 punkty
  Polecam tego użytkownika. Przesyłka trafiła do mnie nieuszkodzona oraz na czas. Łatwy kontakt oraz możliwość negocjacji ceny na stronę kupującego. Pozdrawiam, Eryk Szarna
 39. 3 punkty
 40. 3 punkty
  12 godzin rozwałki tynku na kapliczce..... Ale przynajmniej dobre towarzystwo i śmiechu co niemiara, mimo ciężkiej pracy Kilka ruchów młotkiem i dłutem i już jesteśmy ,,jakby'' w Paryżu
 41. 2 punkty
  WYNIKI "Co wiesz o naszej sieci! - Quiz #1" Nagrody główne otrzymują: 1 miejsce - @DreameR ~ 14 pkt. 2 miejsce - @71. & @MeTopOrAFK ~ 13 pkt. 3 miejsce - @@@[email protected]@ & @PlejsyBabciJadzi ~ 12 pkt. Nagrody za pytanie specjalne otrzymują: @[email protected] @Rzeznik** @malutka @Mystic @bobencjusz Po odbiór nagród należy zgłosić się do @Eryk w wiadomości prywatnej. Proszę o zastosowanie się do poniższego wzoru: Bardzo dziękuję wszystkim za udział i do zobaczenia na następnym QUIZ'ie! Tutaj znajdziesz prawidłowe odpowiedzi ↓
 42. 2 punkty
  Hoffenheim - Man City Juventus - Young Boys AEK - Benfica CSKA - Real Madryt Bayern - Ajax Amsterdam Man United - Valencia Lyon - Szachtar Roma - Viktoria Pilzno PSG - Crvena Zvezda Lokomotiw - S04 Napoli - Liverpool Porto - Galatasaray PSV - Inter Mediolan Borussia - Monaco Tottenham - Fc Barcelona Atletico Madryt - Club Brugge Kolor żółty - wygrana.
 43. 2 punkty
  Myślałem, że pociagniesz Reload do przodu ale jak widać sie mylilem a szkoda. Życzę Ci powodzenia bo jak na malolata jesteś ogarnięta osobą. A teraz czekamy na kolejne tzw. " z dupy" awanse na wyższe rangi, chyba, że w koncu ktos sie obudzi i da @Eryk'a na właściciela bo chyba tylko on jest w stanie to poprowadzić. Zaraz pójdzie na mnie fala hejtu ale sikam na to ciepłym moczem.
 44. 2 punkty
  Siemanko http://ulub.pl/yedopMsAJ4/elitespartan
 45. 2 punkty
  Powiem jedno ze strony mojej , trochę nie pochopnie odrzucacie @BobssoN na bok bo jest młody czy co innego. Bobsson też jest człowiekiem jak każdy inny , i powinniście dać mu szansę chociaż żeby sprawdzić co potrafi. Pamiętam kiedyś jak typek na innej sieci która upadła też miał 14 lat i składał podanie 5 razy , oczywiście każdy admin był na nie bo młody jest i pewnie nie będzie grał w tą grę , jednak opiekun dał szansę młodemu człowiekowi żeby się wykazał na adminie testowym. Już wcześniej się wypowiedziałem w Bobssona temacie , ale wypowiem się jeszcze raz . Czity zgłaszałeś na [email protected] , kulturę masz , mikro nie słyszałem Cię bo wiem że trzymasz się regulaminu micro +16 ale info po śmierci możesz dawać za to ban nie jest GT złe nie jest , ale mogło by być lepsze . Ja dalej jestem za daniem Ci szansy NA TAK. Bo nie rozumiem po co od razu skreślacie Bobssona na bok , skoro może będzie się sprawował dobrze. Tak jak wspomniałem wyżej jestem za daniem Ci szansy i zobaczeniu jak się spiszesz w roli admina.
 46. 2 punkty
  [P] Dlaczego przebiegasz przez ulicę nie patrząc ani w prawo, ani w lewo? [P] Gdzie zgubiłeś parostki? [P] Według Gazety Współczesnej "Sarna dobrze pływa i potrafi zaszczekać." czy to prawda? [P] Jaką szkołę ukończyłeś (kierunek / tematyka)? [P] Dlaczego jesteś taki dobry w państwa miasta?! @Eryk czekamy
 47. 2 punkty
  [P] Pies czy kot? [P] Kawa czy herbata? [P] Noc czy dzień? [P] Laptop czy komputer? [P] Pepsi czy Cola? [P] Żyć bez przyjaźni czy żyć bez miłości? [P] Jesteś optymistą czy pesymistą ? :>
 48. 2 punkty
  https://imgur.com/a/x587wDJ Aaaaa
 49. 2 punkty
 50. 2 punkty
  [P] Co sprawiło wykreowanie twojego nicku na właśnie taki? [P] Co ciekawego powiesz o Conor McGregor? [P] Czym się interesujesz? [P] Najzabawniejsza osoba na sieci to? [P] Gdzie pracujesz?

O nas

Swoją działalność rozpoczęliśmy pod koniec 2012 roku. To wtedy stworzyliśmy dla was nasz pierwszy serwer, który do dziś cieszy się największą popularnością. Cały czas się rozwijamy, starając się stworzyć dla was jak najlepszą atmosferę zarówno na forum, jak i na naszych unikatowych serwerach.
U nas każdy może zostać członkiem administracji, to jak potoczy się Twoja kariera na naszym forum, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie !
Cs-Reload - naszą największą pasją jest Counter-Strike.

Portale Społecznościowe

Odwiedź nas na: