Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 16.06.2018 w Posty

 1. 3 punkty
  Witam, w tym temacie będę regularnie dodawał grafiki, które zrobiłem, więc proszę o nie zamykanie tematu. Do niektórych zdjęć będę dodawał tło pierwotne (zdjęcie z którego powstała grafika). Praca 1: Praca 2: Praca 3: Praca 4: Praca 5: (Tutaj dodam również tło pierwotne) Tło pierwotne: Powstała grafika:
 2. 2 punkty
  @FREESTYLER jak chcesz kogoś skrytykować w podaniu, to prosiłbym Cię, żebyś to zrobił porządnie. Wymaganie podane we "Wzorze podania na Admina TS3": "Bezkonfliktowość oraz rozpoznawalność wśród użytkowników TS3" Żeby być rozpoznawalnym nie każdy musi go znać. Kojarzysz pana, który nazywa się Steve Jobs? Pewnie tak. A znałeś go? Szczerze w to wątpię, więc radziłbym się zapoznać z definicją słowa rozpoznawalny. Miałem mądrą polonistkę, która zawsze mówiła, żeby wypowiadać się w swoim imieniu, a nie imieniu innych, ponieważ nie znasz zdania każdego. No chyba, że popierasz to konkretnymi badaniami/sondami przeprowadzonymi w pewnym gronie osób. Skoro jednak wypowiedziałeś się w podaniu, to TY rozpoznajesz admina, a to co napisałeś to wyssane z palca brednie. Co to w ogóle za argument? Decyzję czy opiekun sobie wyobraża takiego kogoś na stanowisku pozostaw opiekunowi, bo to nie Ty jesteś od przeprowadzania rekrutacji. Prosiłbym o ukaranie tego pana warnem @PlejsyBabciJadzi. Mógłbyś mi zacytować, gdzie znajduje się punkt mówiący o tym, że kandydat na stanowisko Admina TS3 nie może wypowiadać się w swoim podaniu? Mierna prowokacja (?) Taki zwrot świadczy tylko o braku szacunku do kandydata. Za co również "nagrodziłbym" Cię warnem.
 3. 1 punkt
  Dzień-dobry-wieczór. Rozpisywać się nie będę, choć to akurat u mnie rzadkość. Jestem Darek, swego czasu spędziłem na tej serwerowni mnóstwo czasu tworząc m.in. najlepszy ówczesny serwer BF2 dla wersji 1.6, później byłem jednym z najbardziej rozpoznawalnych Forum Support'erów (może przez wieczne zamieszanie wokół mnie). Nie wiem czy wracam czy nie wracam, ale temat powitania zawsze był fajną opcją na nawiązanie nowych znajomości na tym forum, bowiem ludzie zawsze lubili nabijać na nim posty. No, chyba, że dalej wyłączona jest opcja nabijania postów w tym dziale. Whatever. O mnie? Darek, jakoś koło 23 lat już mam. Z cs-reload związany jakoś od...2012? Nie wiem, nie pamiętam. Tak czy siak, pamiętam czasy jak Reloadem rządził m.in. Krix, więc daaaaawno temu to było. Co dalej. Ostatnimi czasy bardziej ze mnie Wiedźmin aniżeli CT/TT aczkolwiek po kilku godzinach na Płotce, szukam czegoś innego - co daje mi owe forum. Jeśli są tu wciąż takie osoby jak @dvdek @woodpecker @vireless @71. @Sabina to serdecznie Was mordeczki pozdrawiam Ajkuś, Lena, Wizu? Co tam jak tam. Witam. PS. Nie sugerować się tym co pokazuje mój profil - ja to się po prostu nie logowałem
 4. 1 punkt
  Reload założyliśmy równo 1 stycznia 2013 roku (moja data rejestracji - 2 styczeń), chyba wtedy już forum jako takie było i kombinowaliśmy nad serwerem Krixa pomyliłeś chyba z Frixem Z wymienionych osób niewiele pozostało, z bf2 niestety nikogo :/ Cześć
 5. 1 punkt
  Kupę czasu temu, ale ja pamiętam
 6. 1 punkt
  @Eryk Ostatnie jest z poradnika ale nie skopiowane. Reszta tych samych prac nie ma tych dwóch "błędów" : 1. Woda wystaję poza żarówkę. 2. Nwm jak to nazwać, po prostu widać przejście z żarówki do niczego.
 7. 1 punkt
  Ostatnie to poradnik z YT lub przekopiowane całkiem z jakiegoś forum o tematyce graficznej. Między pracami również są znaczne różnice w jakości pracy.
 8. 1 punkt
  Może i młodziaki, ale z dużym doświadczeniem i długim stażem
 9. 1 punkt
  BAN Data: 16.06.2018 Nick: @Brat brata Powód: Multikonto @Killer21
 10. 1 punkt
  BAN Data: 14.06.2018 Nick: @Killer21 Powód: Działanie na szkodę sieci.
 11. 1 punkt
  Ty chłopie umiesz czytać czy nie "odinstalowanie i zainstalowanie steam również nic nie dało i kompletnie nie wiem co zrobić."
×