Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 01.12.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 1 punkt
  Raport adminów serwera Only Mirage Listopad 2018 Admini stali @SiTo 53h, praktycznie codziennie na serwerze. 22 głosy na serwer. VIP zostaje @SeeToKalAfIoR 10h, kilka małych dziur w gt. Zgłosiłeś 2 krótkie nieobecności. 19 głosów na serwer. Tracisz VIPa Admini testowi @Nadziu posiadasz admina prawie 2 tygodnie @Arczi7 posiadasz admina 2 dni Przypominam adminom testowym o głosowaniu na serwer: Poniżej załączam tabelę z głosami na serwer:
 2. 1 punkt
  1 - @SiTo VIP na 30 dni 2 - Seta VIP na 20 dni 3 - N1nja VIP na 10 dni Największy czas online: KillFoSKILIL - VIP na 3 dni
 3. 1 punkt
  Admini Stali: @bimmer, liczba godzin ~ 32 h Nie otrzymałem żadnej skargi na Twój temat, godzinki się zgadzają, ale zawsze może być lepiej. Brak zastrzeżeń co do Twojej pracy. Godzinki poprawione, mam nadzieję, że nadal będą rosnąć. @NIUSIA, liczba godzin ~ 20 h Nie otrzymałem żadnej skargi na Twój temat, jednak ilość godzin jest nadal bardzo niska. Brak zastrzeżeń co do Twojej pracy. Mam nadzieję, że zwiększysz swoją aktywność na serwerze. @brook1yn, liczba godzin ~ 54 h Nie otrzymałem żadnej skargi na Twój temat, godzinki się zgadzają, ale zawsze może być lepiej. Brak zastrzeżeń co do Twojej pracy. Ładnie ruszyłeś z buta z godzinami, mam nadzieję, że tak zostanie! @MojPassatRobiWeWsiSzum, liczba godzin ~ 38 h Nie otrzymałem żadnej skargi na Twój temat, godzinki się zgadzają, ale zawsze może być lepiej. Brak zastrzeżeń co do Twojej pracy. Godzinki poprawione, mam nadzieję, że nadal będą rosnąć. @Zola, liczba godzin ~ 43 h Nie otrzymałem żadnej skargi na Twój temat, godzinki się zgadzają, ale zawsze może być lepiej. Brak zastrzeżeń co do Twojej pracy. Aktywność troszkę spadła, ale mimo wszystko jest dobrze. Odezwij się do mnie dodatkowo na PW w celu odebrania przysłuchującemu Ci przywilejowi z okazji osiągniętego wyniku spędzonych godzin na serwerze. @LongeR, liczba godzin ~ 63 h Nie otrzymałem żadnej skargi na Twój temat. Brak zastrzeżeń co do Twojej pracy. Aktywność spadła o ponad połowę, ale jednak ciągle jest wysoko! Odezwij się do mnie dodatkowo na PW w celu odebrania przysłuchującemu Ci przywilejowi z okazji osiągniętego wyniku spędzonych godzin na serwerze. @BobssoN, liczba godzin ~ 60 h Nie otrzymałem żadnej skargi na Twój temat, godzinki się zgadzają, ale zawsze może być lepiej. Brak zastrzeżeń co do Twojej pracy. Odezwij się do mnie dodatkowo na PW w celu odebrania przysłuchującemu Ci przywilejowi z okazji osiągniętego wyniku spędzonych godzin na serwerze. Admini Testowi: @aNo, liczba godzin ~ 70 h Nie otrzymałem żadnej skargi na Twój temat, godzinki się zgadzają, ale zawsze może być lepiej. Brak zastrzeżeń co do Twojej pracy. Imponująca ilość godzin, oby tak dalej!
 4. 1 punkt
  ADMINISTRACJA STAŁA @@@[email protected]@ - 124h VIP SVIP Jak zwykle najlepszy czas wśród adminów, cieszy mnie to, oby tak dalej. @KAZ3K - 50h Drugi najlepszy czasowo admin, żadnych problemów, wszystko w jak najlepszym porządku. @Wino - 25h Ponad norma wyrobiona, poza tym wszystko okej, więc nie mam się do czego przyczepić. @Delma z Masłem - 21h Wiem, że obecnie nie masz na czym grać więc cieszy mnie wyrobiona norma, reszta również ok. @~fl0w. - 20h Norma wyrobiona, pomimo nieobecności cieszą mnie te godzinki. @DzemiX - 8h Nieobecność była, ale mam nadzieję, że wynik w następnym miesiącu będzie lepszy. @Rzeznik** - 1h Widziałam temat z nieobecnością, ale z tego co wiem była to ponoć nieobecność 2-tygodniowa? Jeżeli się mylę to przepraszam, ale jeżeli faktycznie tylko tyle zgłaszałeś to jestem rozczarowana takim wynikiem i mam nadzieję, że więcej tego nie zobaczę. ADMINISTRACJA TESTOWA @f0xi - 66h VIP Świetna współpraca, dobre godziny, zachowanie w porządku - nie ma się do czego przyczepić, mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej. @Jebus - 58h Co prawda uprawnienia masz dopiero od końca miesiąca, ale jednak Cię tutaj dodałam bo chciałabym widzieć takie wyniki częściej. Żadnych skarg, wszystko w porządku. @Cysiu2000 - 49h Wynik również fajny, zachowanie jak i współpraca myślę, że też w porządku. OPIEKUNI SERWERA @Bobencjusz - 32h @Pyśkaa - 22h *Przepraszam za pomyłkę dotyczącą Vipów! Gratuluję tym którzy ugrali VIP'a oraz powodzenia w grudniu, do następnego.
 5. 1 punkt
×