Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 18.12.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 4 punkty
  Zaczynając: ~1:52 - 1:56 Wcelowałeś się wtypa przez skrzynki nie widząc go? Kontynuacja akcji, zauważyłeś kątem oka bądź słyszałeś, że 2 Terro idzie w prawo na poche, a Ty zostajesz wcelowany i czekasz na 3 gościa ? ~3:13 podobna sytuacja ~3:47 Celownikiem za tt ~7:56 zatrzymujesz się przed ścianą (gdy zobaczyłeś TT przez nią?) i rzucasz granat na wejście. ~9:10 na nożu wybiegasz po zabójstwie TT, skąd możesz przypuszczać, że tam nikogo nie ma ? Radar jest zepsuty ~10:29 Tutaj też nagle mnie zauważyłeś ? i się zatrzymałeś, po chwili cofnąłeś. Rozumiem dźwięk ale potrzebowałeś być aż tak blisko mnie żeby usłyszeć ? Wątpie ~ Cała akcja od 12:40, chowanie się przed TT ? ~17:39 Wcelowany w model (może słyszał) ~17:54 Ja bez WH na ns nie mogłem go zauważyć (wtapiał się z kratami) a Ty idealnie do niego celujesz? Następna runda i nawet nie spojrzałeś na górę ... ~20:16 wcześniej miejscówki nie sprawdzałeś gościu nawet głośno nie chodził, a Ty wcelowany wbijasz ? Akcja od ~20:35 Skąd wiesz, że jest tam też drugi typ i się ciągle obracasz, patrząc co robią, wiedząc, że CT przebiega Ci koło kurnika ? 1 Raz demko rozpisuje, więc proszę o wyrozumiałość Zobaczymy co z Tobą będzie, moim zdaniem odpalenie na 1 akcjach widać aż za bardzo, szczególnie z przeciągnietym celownikiem AWP po skrzynkach na modelu Dodam jeszcze, że uważam iż odpalasz WH na jakiś czas poznając mniej więcej pozycje wrogów i nie grasz na nim ciągle. Pozdrawiam!
 2. 1 punkt
  1:50 -> Tutaj ta akcja jest faktycznie bynajmniej dziwna. Celownik poleciał przez skrzynkę(nie wiem czy na model), gdzie jeżeli tak się dzieje powinien oddać ten skanujący strzał. Tu był zwykły powrót na wyjście z "tunelu" i wyczekiwanie na gościa, gdzie raczej 90% graczy, by popatrzyła sobie plecy(na gościa zza skrzynki). Pierwsza akcja i podejrzana aczkolwiek i takie się zdarzają. +/- 5:26 -> Opcje są dwie, info od w/w KRK Dziadu (z ts'a -> według regulaminu jest to karane banem) bądź wh, oczywiście stawiam na info. - 17:40 -> Niby go nie widział ani nic, ale wydaje mi się, że tam było 1-2 tupnięcia, które mógł słyszeć. - 19:20 -> Co warzywo, ledwo wpadł frag, - ________________ Jak mam być szczery, to demo nudne jak "flaki z olejem", info z ts'a, wh tutaj na pewno nie ma. Czysto. ## Edit. Zapomniałem oczywiście o samym fakcie bana. Według taryfikatora -> Moja opinia jest taka, że jeden dzień bana, dla tego gracza będzie odpowiednią "nagrodą". @ne0, @Mystic decyzje pozostawiam Wam.
 3. 1 punkt
  Zostawcie mi też! Chciałem rozpisać pod wh bo za dużo gry pod info miał wczoraj, ale widzę, że mnie ubiegli.
 4. 1 punkt
  1. Czas, po którym możesz ponownie napisać podanie (w razie odrzucenia poprzedniego) wynosi 1 tydzień!* 2.Już Ci coś pisałam na temat GT - Wymagania: Przegrane 20 h na wybranym serwerze; Obecność na serwerze dłuższa niż 10 dni;
 5. 0 punktów
  No i ,czy cos w tym demku jest podejrzanego zwyczajna gra ,sprawdzanie wszystkich miejscowek runda 5;2,5;3 dobre poslugiwanie sie granatami.I to ze wceluje sie w radio to nie jest nic podejrzanego dobry snajper zawsze idzie na entry fraga.
×