Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 28.12.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 1 punkt
  Jestem na tak miły oraz kultura aktywność mikro amxx
 2. 1 punkt
  Jestem na NIE ponieważ wystarczy spojrzeć tylko na twoje gt .
 3. 1 punkt
  Trochę boje się wypowiadać, bo jeszcze znowu dostanę minusa Na Tak -aktywność -chęć do sprawdzania ludzi, czyli wykonujesz obowiązki -miły i z kulturą Podobnie jak Ty, ja w tym miesiącu też miałem sporo nauki i do tego remont, ale udało mi się z tobą zapoznać, myślę, że się sprawdzisz.
 4. 1 punkt
  Nie no przedłużmy Ci ten wyrok męczenia się z nami. Masz moje TAK powody są takie,że robisz swoją robotę i działasz na serwerze.
 5. 1 punkt
  Jestem na TAK dlaczego ? Okres testowy przebiegł dobrze nie było żadnych problemów . Wypełnia dobrze swoją robotę jako admin . Aktywny na serwerze jest co dziennie . Oby tak dalej .
 6. 1 punkt
  Jestem na TAK! +Admin probny ukonczony,dobrze sie sprawowal +GT +Mikro +/-AMX-Z pomoca administracji sobie poradzisz! POWODZENIA! Z POZDROWIENIAMI CIOS Snax!
 7. 1 punkt
  Jestem na TAK Tu raczej dużo pisać nie trzeba, ogarnięty i bardzo dobrze strzela w te karabiny, oraz dość długo już gra na gomodzie
 8. 1 punkt
  Nie ma co narzekać Gt jest jak najbardziej na + Steam no masz przecene jak Bob wspomiał możesz ogarnąć Kultura jest po mimo tego że jesteś Botkiem Ode mnie masz TAK zobaczymy jak będziesz działać na Test
 9. 1 punkt
  AWANS Data: 27.12.2018r Nick: @Bobencjusz Szczegóły awansu: Opiekun DD2 Powód: Decyzja Administracji
 10. 1 punkt
  Jak dla mnie powinieneś zacząć się wychylać ponad innych graczy,a nie po prostu sobie "grać". Zacząć więcej używać mikrofonu i w jakiś większy sposób udzielać się na serwerze. Mimo to zachowanie na poziomie,wiek też ok,a co do doświadczenia to się wyreguluję. Na ten moment masz ode mnie TAK. Zobaczymy jak sobie poradzisz dalej. @ Edit wymyśla prowokujące rymowanki które szkalują.
 11. 1 punkt
×