Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 09.01.2019 uwzględniając wszystkie działy

 1. 3 punkty
  BAN Data: 09.01.2018r. Nick: @PompeN, @DUSZEK ADI, @Nano Szczegóły bana: Głupota ludzka nie zna granic.
 2. 3 punkty
  https://imgur.com/a/RLFXZqv
 3. 1 punkt
  https://imgur.com/yzeM2jS @WhY ? można zamykać? czy czekasz jeszcze
 4. 1 punkt
 5. 1 punkt
  Link do gazetki: https://drive.google.com/open?id=175fkVm6O-eXBcKwstVtJYqMuZtHurqsv Jak widać jest i następna gazetka za miesiąc Listopad. W tej gazetce jak widać poniosły mnie już święta, otóż już wyjaśniam dlaczego - Gazetka za grudzień pojawi się dopiero w styczniu, więc teoretycznie wtedy życzenia świąteczne nie mają sensu, a jakby nie było gazetka za listopad pojawia się w grudniu. Takie sprostowanie dla bardzo czepialskich. Mam nadzieję, że tutaj już żadnych mini błędów nie ma (literówka, brak koloru itp.) ponieważ została ona przed publikacją jeszcze sprawdzona przez 2 osoby. Dziękuje każdemu kto dodał coś od siebie, zapraszam innych użytkowników do współpracy, wystarczy napisać wiadomość prywatną do mnie. * Avatar Milki specjalnie został poprzedni by nie dodawać avka "cs-reload", mam nadzieję, że nikt nie ma mi tego za złe - to tylko dla estetyki. * Link z gazetki w temacie z recenzją: https://wizardoflegend.gamepedia.com/Wizard_of_Legend Miłego czytania i do następnego, pozdrowionka.
 6. 0 punktów
  Twoje dotychczasowe uprawnienia zostały zresetowane. Przed minięciem okresu zawieszenia rangi pisałem do Ciebie co i jak, bo się nie odzywałeś (!). Wówczas napisałeś coś o internecie oraz, że dasz znać jak sprawa wygląda. Czekałem do ostatniego dnia na jakiekolwiek informacje, gdyż stwierdziłem, że jeżeli Ci zależy, sam napiszesz.. Nie doczekałem się. Po takim finale sytuacji, na pewno nie masz żadnej taryfy ulgowej w zdobyciu uprawnień (a wręcz przeciwnie) i ot tak ich nie dostaniesz. Jeżeli nie widziałeś tego postu, tu masz ostateczny werdykt odnośnie Twojej degradacji.
 7. -1 punktów
  Serwer mixowy jest „sezonowcem”, jeżeli można tego użyć w odniesieniu do kilku miesięcy. Ekipa mixowa owszem, była i grało się całkiem przyjemnie, ale jak mówię, była to kwestia max. kilku miesięcy. Serwer mixowy teoretycznie jest lepiej mieć niż nie, ale może on być zdecydowanie częściej pusty niż pełny.
 8. -1 punktów
  ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
 9. -1 punktów
  Podanie, co do którego nie mam wątpliwości. Jesteś ogarnięty, miałem okazje zamienić z Tobą kilka zdań. Co do luki w GT, wiem, że jest to spowodowane innym nickiem/nickami a jeden z nich, to na pewno BOT Hiacynt. Mix'y często grywasz, miły, komunikatywny. Tak więc od dziś zaczynasz okres testowy.
 10. -1 punktów
  ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Temat został zamknięty przez moderatora forum Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej w celu uzyskania uprawnień administratorskich (nick + hasło). Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie. Aby odebrać rangę na forum napisz post według wzoru w tym temacie - https://cs-reload.pl/topic/53747-odbierz-rangę/ Z pozdrowieniami, zespół Cs-Reload.pl
 11. -1 punktów
  AWANS Data: 08.01.2019. Nick: @WhY ? Szczegóły awansu: użytkownik -> admin dd2 Powód: Podanie na +.
 12. -1 punktów
  Tutaj akurat masz pecha, bo byłem obecny wówczas na serwerze i widziałem jak oskarżałeś gracza o cheaty na ogólnym czacie. Skarga w tym wypadku jest zdecydowanie nie na miejscu.
 13. -1 punktów
  ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
 14. -1 punktów
  ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
 15. -1 punktów
  ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
×