Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 10.01.2019 uwzględniając wszystkie działy

 1. 3 punkty
  Przeglądamy ten sam temat?
 2. 1 punkt
  Gracz niezwykle utalentowany, z niemałym doświadczeniem. Uważam że taka osoba w naszym zespole to najlepsze możliwe wzmocnienie. Na plus przede wszystkim dobra aktywność oraz podejście do graczy. Choćbym nie wiadomo jak się starał, nie jestem w stanie wskazać minusów. Nic tylko brać. Z pozdrowieniami Dżibiki.
 3. 1 punkt
  Nie gram teraz, ale się wypowiem, Gdy miałam do czynienia z tym oto osobnikiem przy wspólnej pracy , mogę śmiało stweirdzić że brać -Zna się -Już nie raz był tu -Często przesiaduje zależnie od czasu na moje lepiej brać kogoś zaufanego jak i doświadczonego Duże TAK Oby ci się udało, chociaż myślę, że to formalności ♥
 4. 1 punkt
  IP / SteamID podejrzanego ( screen ): https://www61.zippyshare.com/v/HdXPpl3E/file.html Mapa:De_Nuke2 Dowód: https://www80.zippyshare.com/v/16ZoXkDX/file.html Serwer: Cs Go Mod Nie Lubie Takiego Czegoś :)a nie mam Adma to nic nie mogę zrobić tylko Skargę złożyć
 5. 1 punkt
  Nick podczas gry:PussyDestroye Twoje IP/STEAMID:37.47.239.120 825169136 Link do screenów: Serwer:91.224.117.80:27235 Uwagi:Bardzo proszę o unbana bo mój młodszy brat czitował ale admin go zbanował ja teraz korzystam z komputer i chciałbym grać na tym serwerze bo jest najlepszy !BARDZO PROSZE O UNBANA!
 6. 1 punkt
  Hmm co tu można powiedzieć. Jakiekolwiek ocenianie podania czy wypowiadanie się nie ma tutaj większego sensu. Sprawa jest oczywista, ale wiadomo formalności itp. Moje zdanie kto ma znać na ten temat to zna, ale dla formalności dodam iż nie widzę adminowania serwera bez tego człowieka. Jedno wielkie TAK!
 7. 1 punkt
  BAN Data: 09.01.2018r. Nick: @PompeN, @DUSZEK ADI, @Nano Szczegóły bana: Głupota ludzka nie zna granic.
 8. 1 punkt
×