Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją od 18.09.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 8 punktów
  Wakacje, Szkocja 2018: 1. Oryginał. 2. Przeróbka według inwencji twórczej @Eryk
 2. 7 punktów
  Mówią że mam duszę artystyczną. Ja tam dalej myślę, że prędzej autystyczną
 3. 6 punktów
  Widzę że brak zainteresowania tematem to ja zacznę i zbiorę nagrodę ( ͡° ͜ʖ ͡°) ================================================================= RYMOWANKA ZAWIERA DUŻĄ ILOŚĆ PRZEKLEŃSTW, I NIE MA NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ. CZYTASZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!!! Spałem sobie pewnego ranka, oczko bolało zdeczka, bo jebła mnie szklanka. Wpadłem na pomysł żeby załatwić ruchanko, więc wskoczyłem w nowiusieńkie wdzianko. Wbiłem się na swój nowy wózeczek, który sąsiad sprzedał mi za pięć wódeczek. Odpaliłem przy okazji muzyke klawą, lecz później miałem sytuację lipawą. Policja przebrzydła mnie zatrzymała, z intencją nagłego przeszukania. Pytam grzecznie -Panie Władzo!-, -Czemuż koła twego samochodu tu prowadzą?-. On mi na to -Nie za szybko jeździmy kolego?-, -A z KOND masz tego wózeczka 2 kołowego?- A ja kurczę przerażony, przypomniał mi się @Krokss chędożony. (co? xD) Powiedziałem z przerażeniem -Panie Władzo za tobą!-, -Co się stało?- powiedział policjant oglądając się za sobą. A ja wtedy HYC JEDNĄ NOGĄ, DRUGĄ NOGĄ, spierdalając z myślą trwogą: -NIE CHCE IŚĆ DO WIĘZIENIA-, CZY NASTĄPI DZIEŃ, JAK KROKSA, CHĘDOŻENIA? -CHCE ZNOWU ZAGRAĆ NA ARENKACH Z KOLEGAMI-, a tu nagle mnie @SeeToKalAfIoR po mordzie wali -Co się, co się, co się stało?- -Spałeś downie, drzeć ryja ci się po nocy zachiało- Nagle mnie mała myśl doskwiera, Ja kurwa cały czas grałem w tego Tomb Raidera Teraz czasami wracam myślami do snu owego, ze smutkiem że @SeeToKalAfIoR dorwał się do dziewictwa mego ================================================================= Dziękuję wszystkim za lekturę, a teraz proszę o giereczki fakturę. hehe Jak ten wierszyk nie dostanie co najmniej 5 reakcji to idę się zabić elo
 4. 5 punktów
  Chciałbym pochwalić @Pyśkaa ( + wszystkie inne osoby które miały w tym udział) za reinkarnacje / stworzenie grupy redakcyjnej, dałaś mi powód do zmotywowania się aby o czymś pisać + działasz pozytywnie w strone pobudzenia i odbudowania forum, tak trzymać
 5. 4 punkty
  Dzień dobry! Jak się po tytule można domyślić przychodzę z pewną sprawą dotyczącą naszej redakcji. Otóż, ostatnia gazetka była porażką łatwo mówiąc i było to spowodowane brakiem chętnych ludzi by ją utworzyć. Od pewnego czasu sama starałam się zając redakcją i szukałam pomocy w osobach których znam, ale niektóre z nich postanowił odejść, niektóre po prostu straciły chęć działania w tej grupie, albo były osoby które po prostu olały sprawę. Wierzcie mi lub nie, ale jeżeli trzeba robić po kilka artykułów co miesiąc samemu i wymyślać coś nowego by nie było nudno to chęci się tracą nawet u strasznie zmotywowanej osoby. By wszystko pięknie działało potrzebuję osób zdecydowanych i stanowczych by wspomóc redakcje. Gazetka i q&a to nie wszystko co można pokazać, ale potrzeba do tego zaangażowania ludzi pracujących nad tym jak i każdego innego użytkownika forum. Plan jest taki by stworzyć grupę która podzieli się zadaniami w dziale dziennikarstwa, żeby nie było żadnych przepychanek, a redakcja pięknie kwitnęła i każdy artykuł miał swojego właściciela. Jeżeli ktoś jest chętny i zdecydowany zaangażować się w taką pracę to proszę się odezwać pod tym tematem lub do mnie na pw. Zależy mi na osobach naprawdę zdecydowanych jak już podkreśliłam wcześniej, żeby grupa nie rozpadła się po jednym udanym miesiącu, lub ktoś nie wycofał się w ostatniej chwili i porzucił swoje zadanie wystawiając całą grupę. Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie i zapraszam.
 6. 4 punkty
 7. 3 punkty
 8. 3 punkty
  Hejka! Z racji tego, że ruszamy z nowym projektem, chciałabym Was wszystkich zaprosić na wspólną zabawę na Naszym serwerze TS3.- Kanał nazywa się "Niedzielne granie". Takie spotkania będą tworzone w celu zintegrowania ze sobą użytkowników Naszej społeczności. Co będziemy robić podczas tych spotkań? Będziemy głównie grać we wszelkiego rodzaju gry typu: kalambury, bilard, Card Against Humanity oraz w inne, dzięki którym będziemy mogli spędzić wpólnie czas, a wraz z tym poznać się wzajemnie. Oczywiście nie są to jedyne propozycje... Możemy całą zebraną ekipą pójść i postrzelać na jeden z Naszych serwerów, czy zagrać w inne pełnoprawne gry typu Warcraft 3 FT czy nawet Heroes III. Wszystko jest do ustalenia, a ilość gier tak naprawdę jest ogromna - wystarczy by zebrało się kilka osób, a dalej wszystko pójdzie. Tak więc jeżeli będzie doskwierać Wam nuda, to bardzo serdecznie zapraszam co niedzielę od 19:00 na Naszego TeamSpeak'a na podany wyżej kanał. Temat pozostawiam otwarty, w razie jeśli chcielibyście zarzucić jakimiś dodatkowymi propozycjami. Do zobaczenia!
 9. 3 punkty
  @Krokss Borowik zaciągną mnie tu siłą.
 10. 3 punkty
 11. 3 punkty
  Oczywiście w takim zestawieniu nie może zabraknąć gry Business Tour! Tutaj szczególnie muszę oznaczyć @brook1yn, @DzemiX
 12. 3 punkty
  [P] Czy wedlug Ciebie @Kubusz lata odpalony [P] Czy uważasz że istnieje prawdopodobieństwo że Niemiec pukał Radzia, biorąc pod uwagę że zabierał go całe wakacje do restauracji a teraz Radzio lansuje się z nowym sikorem? [P] Wymień cechy idealnego admina [P] Idealny facet powinien ... (niech poniesie CIę fantazja, taka jak @rałke jak wysyłał zdjęcia w ręczniku XD) [P] Czy według Ciebie admin TS3 wzorem popularnych ochroniarzy na parkingach "strzeżonych" powinien zasypiać w dyżurce? [P] Czy zgadzasz się z mamą @ne0, że codziennie o 22 powinien iść do spania bo nic nie robi tylko gra na komputerze pół dnia?
 13. 3 punkty
  W końcu postanowiłem przysiąść i skończyć ten ranking Nie jest to finalna wersja z kilku powodów: - Muszę zrobić update pluginu od rankingu - przy okazji resetu rankingu - Powalczę ze znakami specjalnymi (zobaczymy. Może plugin pozwoli coś zmienić) - Podorabiać jakieś tabelki, które skrócą stronę (aktualnie poleciałem po bandzie wykorzystując prawie wszystkie kolumny (w zasadzie zostały te, które dotyczą hostów )) Zmiany w porównaniu z rankingiem Areny: - Większa szczegółowość statystyk - Możliwość wyszukania siebie po IP - Ciut bardziej zabezpieczone Link: http://mirage.gameclan.pl/index.php Screeny: Błędy i opinie klasycznie zgłaszajcie niżej Ps. Po zsumowaniu % może nie wyjść 100%, ale jest to kwestia pluginu i (mam nadzieję) naprawi się po update!
 14. 3 punkty
  Hoffenheim - Man City Juventus - Young Boys AEK - Benfica CSKA - Real Madryt Bayern - Ajax Amsterdam Man United - Valencia Lyon - Szachtar Roma - Viktoria Pilzno PSG - Crvena Zvezda Lokomotiw - S04 Napoli - Liverpool Porto - Galatasaray PSV - Inter Mediolan Borussia - Monaco Tottenham - Fc Barcelona Atletico Madryt - Club Brugge Kolor zielony - Wygrana!
 15. 2 punkty
 16. 2 punkty
  Witam, jak w temaie, propozycja poprzedników która została usunięta, nie miała (chyba) swojej edycji na serwerach GO. Propozycja brzmi następująco: Dajemy darmowego vipa dla wszyskich ale nie na ustalony czas tylko na 1 mapę na mirage i 1-2 mapy na arence. Będzie to w granicach 30 minut na arenie i do godziny na mirage.
 17. 2 punkty
  Zmiana aktualnego punktu w regulaminie Serwer: GO:MOD Która zasada ma być zmieniona: § Na własnym respie można znajdować się do 1:30 czasu rundy - obowiązuje to drużynę wykonującą cel mapy; § Na mapie nuke na dachu można znajdować się do 1:30 czasu rundy - obowiązuje to drużynę wykonującą cel mapy; § W przypadku rushowania przez drużynę nie posiadająca celów mapy, drużyna je posiadająca może znaleźć się na swoim respie do 1;15 czasu rundy, to samo z dachem na nuke; Jak ma brzmieć po zmianie: § Na własnym respie, można znajdować się do 1:15 czasu rundy - obowiązuje, to drużynę wykonującą cel mapy; § Na mapie nuke, na dachu oraz na silosie, można znajdować się do 1:15 czasu rundy - obowiązuje to drużynę wykonującą cel mapy; § W przypadku rushowania przez drużynę nie posiadająca celów mapy, drużyna je posiadająca może znaleźć się na swoim respie do 1;15 czasu rundy, to samo z dachem na nuke; Uzasadnienie: Wydaje mi się, że podpunkt o rush'owaniu wraz z przedłużeniem możliwości bytu na respie jest zbyt dyskusyjny. Teraz będziemy mieli twardo określone zasady, do którego momentu można zostać na respie. Również będzie to ułatwienie dla adminów i po części graczy. Nie raz była sytuacja, gdzie gracz TT kampił na respie 1:25, nagle wyskakiwał rushujący CT, ginął a gracz TT mógł się spokojnie tłumaczyć, że przecież CT rushował i mógł być na respie. Również prosiłbym o dodanie wzmianki o silosie, bo przecież tylko na dachu nie można kampić, nikt nic o silosie nie mówił.. .
 18. 2 punkty
  [O] Na imię mam Renata. [O] W czerwcu skończyłam 23. [O] W sumie to nie pamiętam, szukałam jakiejś sieci i trafiłam chyba w googlach na reload. [O] Na forum: Osoby, które spędzają dużo czasu na chatboxie wydają się być całkiem miłe i sympatyczne, chcą zachęcić do rozmowy innych użytkowników i to się ceni. Na serwerach: byłam zaledwie 3 razy na go modzie i jest całkiem okej, na DD2 kilka osób bym wywaliła i atmosfera była by bardziej niż wspaniała, ale teraz też jest bardzo dobra. O reszcie serwerów nic nie powiem, bo nie byłam i nie grałam. [O] Niestety nie. [O] Chyba z @Timsem. [O] Jedna jak i druga pora na swoje uroki, więc wybieram obie. [O] Takiej, którą wpada głównie w ucho. Zazwyczaj słucham disco-polo (nie wstydzę się tego), popu, czasem rap i dużo muzyki klubowej. [O] Wydaje mi sie, że nie. [O] Niestety na chwilę obecną nie, jednak myślę nad jakimś. [O] Nie mam ulubionej potrawy. [O] Ojjj... Długo by opowiadać. [O] 172cm. [O] Najlepsza taktyka - zwykła, klasyczna olewka. Nie reagować na to co piszą. Natrętów wyjaśniam raz, a porządnie. [O] Niestety nie zagłębiałam się w majestatyczne raciczki @Eryka, więc muszę (nie)stety zaprzeczyć. Pewnie była to zwykła ciekawość. [O] Może lubi borowiki? [O] Każda ilość kebabów jaka by nie była jest odpowiednia. [O] Na stale to nie wiem, grywam raz na jakiś czas i chyba tak wystarczy. [O] Powiem Ci, że była ich cała masa. Najbardziej utkwiło mi w głowie to, że porwie mnie "Pan z czarnego samochodu". Zawsze mnie straszę kuzynostwo straszyło Panem z czarnego samochodu, chociaż byłam grzecznym dzieckiem. [O] W wannie czasem zdarzy mi się śpiewać. [O] Zależy o jakim romantyzmie mówimy. ;> Jeśli patrząc na spotkanie dwóch osób w świetle flash i huku grantów na gali z nie jakim @Timsem na mapie DD2, można uznać to za coś romantycznego jednak patrząc w świecie realnym, zwykle powiedzenie "kocham Cię" czy też zabieganie o względy danej osoby może być romantyczne. [O] Mogę oglądać milion razy te filmy i za każdym razem będę płakać na nich: "Szkoła uczuć" "Zielona mila". [O] Zostawię to dla siebie.;> [O] Nigdy się nad tym jakoś nie zastanawiałam, ale wydaje mi się, że tak. [O] Tak. W moim życiu było bardzo wiele przypadków, więc wierzę. [O] Oj tak. Zdecydowanie jest to kłamstwo. [O] Wiesz, z pewnością jakieś tam plusy ma. Patrząc z punktu widzenia mężczyzny to czasem tak, bo nikt Wam nie marudzi nad głowami, nikt Wam nie karze sprzątać itp., z punktu widzenia kobiety też ma jakieś plusy; a bo balety, wyrywanie chłopaków (nie ja taką nie jestem xD). Jednak, każdy z Nas potrzebuje drugiej osoby, uczucia, wsparcia, czy zwykłego przytulenia. [O] Zdecydowanie tak. Zawsze staram się pomagać w każdej sytuacji jeśli tylko jestem w stanie i przede wszystkim, gdy druga strona chce żebym pomogła. [O] Czasem wystarczy dobra nowina. Cieszę się z kazdej małej rzeczy. [O] Tak mam, jednego zaufanego. Znamy się prawie 7 lat i zawsze możemy na siebie liczyć. [O] Nie zdarzyło mi się to nigdy. [O] Dla mnie młodość kończy się w momencie kiedy, zakładamy rodzinę. [O] Bardzo lubię słuchać muzyki i spacerować. [O] Nienawidzę prasować. [O] Piąteczka. [O] Żółw. [O] Brak. [O] Niebieski. [O] Brak. [O] Spodobała mi się gra na DD2 i tak zostało. [O] Napisałam wyżej. [O] Pieski. [O] Zwykłe stulejki i nic poza tym. Zobaczą dziewczynę na serwerze i palma odbija do główek (nie tych, które służą do myślenia i mamy je na karku xd). [O] Chyba "Nie zadzieraj z fryzjerem" [O] Nazwali mnie tak znajomi i się przyjęło. Odzwierciedla trochę to mój charakter. [O] Zdecydowanie nie. [O] Uda [O] Dzieci będą miały czego słuchać, oj będą. [O] Nie orientuje się zbytnio. Nie mieszkam tu zbyt długo. [O] Przykro mi, ale serce skradł ktoś inny. ;> [O] Nie nie, atencjuszka to nie ja. [O] Przymyślę. [O] Norbi w "Jaka to melodia?" rzadzi, więc zdecydowanie TVP. [O] O ile się nie mylę swoją służbę zaczął w 2017 roku, więc na roczek. [O] Ja kupuję kosmetyki raz na pół roku,nie lubię się malować, a jak już coś mam kupić z kosmetyków to mój budżet nie przekracza 30zl. (,Nie liczę produktów typu szampon do włosów, płyn do kąpieli, bo to są artykuły użytku codziennego). [O] Nie mam pojęcia. [O] W dzisiejszych czasach nic mnie już nie zdziwi, więc to jest bardzo prawdopodobne. [O] Konsekwentny, odpowiedzialny, sumienny, bezstronny. [O] Idealny facet powinien wypić pięć piwek po pracy, obejrzeć meczyk i iść po następne pięć piwek. [O] Każdy robi to co lubi. Chłop zmęczony to przyciął przysłowiowego komara. [O] Nie. Powinien chodzić spać o 19:30 jak kończy się dobranocka na TVP ABC. [O] Na chwilę obecną nikogo. [O] Ooo bardzo. Szczególnie wysoko. [O] Myślę, że jest dobrym pomysłem. Zawsze kilkanascie osób by znalazło pracę. [O] Naajak. Tylko rozczarowales mnie, bo myślałam całe życie inaczej. 2+2=6 RIP [O] Mężczyzn. [O] Nie jestem wolna. Dziękuję wszystkim zainteresowanym za pytania i oczywiście @brook1yn za otwarcie tematu i za nominacje @SeeToKalAfIoR. Osobą, którą chcę nominować jest @MojPassatRobiWeWsiSzum, jeśli odmówi nominuję @Krokss.
 19. 2 punkty
  [P] Jakie jest Twoje ulubione zajęcie? [P] Czego wyjątkowo nie lubisz robić? [P] Jaką miałaś ocenę z biologii w gimnazjum? [P] Jaszczurka czy żółw? [P] Twoje ulubione dzikie zwierze? [P] Twój ulubiony kolor? [P] Twoje ulubione danie?
 20. 2 punkty
  Dobra robota Kaduś. Fajnie że już śmiga, bo mnie tyrali żeby dodać to na serwerze
 21. 2 punkty
  Pytanka: [P] Kiedy w końcu zaczniesz u nas grać na stałe? [P] Jakie miałaś dziwne poglądy w czasie dzieciństwa? [P] Śpiewasz pod prysznicem? [P] Co według ciebie jest romantyczne? [P] Jest taki film, który Cię doprowadził do łez ?‎ [P] Na co czekasz w tym momencie? [P] Wierzysz w istoty pozaziemskie?‎ [P] Wierzysz w przypadek? [P] Jest rzecz, która jest dla Ciebie niewybaczalna?‎ [P] Czy samotność ma jakieś dobre strony?‎ [P] Lubisz pomagać innym, gdy mają jakieś problemy w życiu? [P] Co sprawia że jesteś szczęsliwa? [P] Masz internetowych przyjaciół? [P] Kiedy ostatnio zdarzyło Ci się złamać jakiś przepis lub prawo? [P] Kiedy kończy się młodość? Limit wyczerpany, pozdrawiam!
 22. 2 punkty
  Jak kogoś nie znam to nie mogę dać głupich/tematycznych pytań [P] Co ci się w życiu naprzykrzyło, że jesteś wred(zi)na [P] Ile masz wzrostu? [P] Jak zwalczasz nachalnych niewolników mordoru z zbyt dużym popędem seksualnym tzw. 'Stulejarzy'? [P] Co cię przyciągnęło do sieci oprócz majestatycznych raciczek @Eryk'a (Wiem, że cię to przyciągneło a tylko spróbuj zaprzeczyć ) [P] Czemu @Krokss to borowik? [P] Jeżeli Ania ma 2 jabłka, Zosia 3 wiśnie, Goha 3 zł, a Franek ujebaną nogę, to ile mamy kebabów jeśli kosmici nie noszą czapek?
 23. 2 punkty
  Hoffenheim - Man City Juventus - Young Boys AEK - Benfica CSKA - Real Madryt Bayern - Ajax Amsterdam Man United - Valencia Lyon - Szachtar Roma - Viktoria Pilzno PSG - Crvena Zvezda Lokomotiw - S04 Napoli - Liverpool Porto - Galatasaray PSV - Inter Mediolan Borussia - Monaco Tottenham - Fc Barcelona Atletico Madryt - Club Brugge Kolor żółty - wygrana.
 24. 2 punkty
  [P] Jak masz na imię? [P] Ile masz lat? [P] Jak dowiedziałaś się o Naszej sieci? [P] Co myślisz o atmosferze panującej na forum, oraz na serwerach? [P] Czy masz jakieś zwierzę domowe? [P] Z kim utrzymujesz najlepsze relacje na forum? [P] Wolisz dzień czy noc? [P] Jakiej muzyki słuchasz? [P] Czy byłabyś w stanie uderzyć kogoś? [P] Czy masz jakieś tatuaże? Jeśli tak, to jakie? [P] Jaka jest Twoja ulubiona potrawa?
 25. 2 punkty
×