Nowości

Sponsorzy/Partnerzy


Pukawka - Serwery gier CSSetti.pl - Lista serwerów Counter-Strike 1.6
fa fa-newspaper-o

Insane.

Opiekun Serwera
 • posty

  170
 • Donacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnia wygrana Insane. w dniu 6 Lipiec

Użytkownicy przyznają Insane. punkty reputacji!

Reputacja

108 Czempion

O Insane.

 • Tytuł
  Pomocna dłoń
 • Urodziny 12 Wrzesień

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męzczyzna
 • Steam
  STEAM_0:0:155796480
 • Ulubiony mod
  Aim/hs

Ostatnie wizyty

2732 wyświetleń profilu
 1. Blacklist

  Jak wiadomo serwer mixowy stoi już około 4 miesięcy, mixy/mieszańce są grane, ale również pojawiają się osoby psujące rozgrywkę "cheaterzy" w tym temacie będzie dokładny blacklist graczy zbanowanych na naszym serwerze. Ostatnia aktualizacja 06.07.2018
 2. Spis map

  A więc w tym temacie będzie dokładny spis wszystkich map z naszego serwera mixowego. [AIM MAPY] aim_00 aim_ak_colt_duel aim_ak_colt_cyber aim_awp_school aim_headboom aim_headshot aim_map aim_map_deagle aim_map_esl aim_map_hlo aim_map_usp aim_map2 awp_india awp4one scout_india [ESL MAP] de_cbble de_cpl_mill de_dust2 de_inferno de_mirage de_nuke de_train de_tuscan [MAPY 4FUN] cs_mcdonalds wh_dust2 wh_inferno wh_nuke wh_train Ostatnia aktualizacja 06.07.2018
 3. [TEMAT ZAMKNIĘTY][PROPOZYCJA] Mixowy Team CSR

  ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
 4. Galeria mix'ów

 5. 5;05- dobre przeskoki +b 5:40- kolejny przeskok +b 7:57- +b 8;05- znowu +b Spalony Było dużo więcej tych czasówek na początku, ale szukałem czegoś ciekawszego. Ogólnie wszystkie twoje strzały to szejki lub przeskoki.
 6. Błędy

  A więc dzisiaj testując sobie nowego zombie moda napotkałem małe błędy: 1.Ammo packi znikają po zmianie mapy (a przynajmniej ja tak miałem 3 razy na 2 kontach.) 2. Gdy kupimy bazooke w następnej rundzie znika nie zależnie od tego czy zostaniemy zarażeni lub przetrwamy jako human. 3. Przy małej ilości graczy nie powinno dostawać się expa, jednak jeśli zombie zostanie zabity poprzez strzał w głowę to dostajemy 6expa. 4. Za każde 2,3k dmg powinniśmy dostawać expa, jednak nie liczy to dokładnie. Sprawdzałem dziś na swoim bocie i czasami potrafiłem zadać mu 5k dmg, a komunikat się nie wyświetlał, również były sytuacje, że potrafiłem zadać +/- 4k dmg i komunikat potrafił się wyswietlić 2 razy.
 7. 3:20- modelówka +b 5:10- modelówka +b 7:40- idealnie prowadzone po modelu +b 9:25- dobre przeskoki +b 11:30- zobaczyłeś model, potem dalej wcelowywujesz się w respa i jak wychyla szybki ruch myszką na model +b 13:45- dobry przeskok +b 14:00- szybsza reakcja na model niż kolega przed Tobą +b 14:05- celownik nad głową pestki lecą w głowę +b
 8. [TEMAT ZAMKNIĘTY][INFO] ELITE LEAGUE

  ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
 9. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
 10. Wszystkie akcje clear, ezzzzz ub +D 15;07- To już na upartego można naciągnąć tylko pod +/- ale i tak jest to zwykły skan+troszkę farta. I zrobiłeś tam małą pomyłke bo Fata miał 30hp, więc nie mógł dostać głowy bo by padł po pierwszej pestce.
 11. Pochwal się swoimi statystykami!

  Jakieś mierne fragi +D pozdrawiam @Lemur @brook1yn remember Insanene always qlar =D
 12. [TEMAT ZAMKNIĘTY]Siemanko

  Witam najlepszego taktyka z mixów!
 13. Galeria mix'ów

  Quality tim +D odświeżamy temat
 14. n0x sprawdzony pod względem znajomości komend. Rcon zostanie podany na steamie, zgłoś się tylko na ts3 do roota lub admina po rangę RCON.

O nas

Swoją działalność rozpoczęliśmy pod koniec 2012 roku. To wtedy stworzyliśmy dla was nasz pierwszy serwer, który do dziś cieszy się największą popularnością. Cały czas się rozwijamy, starając się stworzyć dla was jak najlepszą atmosferę zarówno na forum, jak i na naszych unikatowych serwerach.
U nas każdy może zostać członkiem administracji, to jak potoczy się Twoja kariera na naszym forum, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie !
Cs-Reload - naszą największą pasją jest Counter-Strike.

Portale Społecznościowe

Odwiedź nas na: