Sponsorzy/Partnerzy


Pukawka - Serwery gier CSSetti.pl - Lista serwerów Counter-Strike 1.6

GREGOR2

Bywalec
 • posty

  549
 • Donacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez GREGOR2

 1. [TEMAT ZAMKNIĘTY]Witam

  Witaj po powrocie
 2. Widać że nie odpuścisz a taki upór to dobrze wróży bo nie stracisz zapału szybko . Choć teraz szkoła i nauka ale potrafisz grać na serwerze w miarę systematycznie, co do reszty to micro posiadasz steam również to plus choć młody wiek to jeśli zostaniesz adminem to jeśli będzie uzasadnione urzycie micro to nie powinien być problem jak to już było nie raz na sieci że wiek nie zawsze idzie z rozumem oczywiście w dobrym znaczeniu to dałbym ci szansę za sam upór . Ode mnie masz tak i powodzenia .
 3. To tak jeśli chodzi o ciebie jako gracza to nie widziałem tej agresji a miałem możliwości gry z tobą, co do czasu na serwerze to fakt potrafisz siedzieć po parę ładnych godz. ale masz tez dni liczone w minutach tu trochę nie fajnie lecz tu takie +/- . Co do reszty to steam masz latka też nie dziecięce już tu + . Jeśli chodzi o doświadczenie to byłeś na tym stanowisku więc tylko kwestia przypomnienia . Co do całości to dałbym szansę powodzenia .
 4. [TEMAT ZAMKNIĘTY]THIEM - sieeem

  Witaj
 5. Coś z serwera kojaże ale słabo gdyż jestem rano ale nie sprawiałeś jakoś problemu . Wiek na pewno na plus choć GT troszkę przestrzelone raz kilka godzin a raz parę dziesiąt min. Jeśli chodzi o doświadczenie to z tego co piszesz to nie powinno być problemu . Co do mikro to tu pokazujesz że ci zależy na tej funkcji ja bym dał szansę na TAK i powodzenia .
 6. [TEMAT ZAMKNIĘTY]Cześć wszystkim!

  Siemaneczko
 7. [TEMAT ZAMKNIĘTY]Witam ;)

  Witaj po przerwie a tak myślałem że ten nick kojaże i się nie pomyliłem do zobaczenia na serwerze
 8. @wredna owszem ale na tym nicku już gra osoba na serwerze i dlatego ten ban za podszywkę cierpliwości troszkę .
 9. ta jak wyżej napisał pejsy ale widzę że mamy 2 wredne bo na forum jest pod nikiem @Wredzia a na serwerze gra jako wredna ale jeszcze zobaczę top czas czy czasami nie ma z dużej pierwszej litery moment zaraz edit tak dokładnie ten sam nick decyzje zostawiam @PlejsyBabciJadzi㋡
 10. [TEMAT ZAMKNIĘTY]Witam

  Witaj na forum

O nas

Swoją działalność rozpoczęliśmy pod koniec 2012 roku. To wtedy stworzyliśmy dla was nasz pierwszy serwer, który do dziś cieszy się największą popularnością. Cały czas się rozwijamy, starając się stworzyć dla was jak najlepszą atmosferę zarówno na forum, jak i na naszych unikatowych serwerach.
U nas każdy może zostać członkiem administracji, to jak potoczy się Twoja kariera na naszym forum, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie !
Cs-Reload - naszą największą pasją jest Counter-Strike.

Portale Społecznościowe

Odwiedź nas na: