Nowości

Sponsorzy/Partnerzy


Pukawka - Serwery gier CSSetti.pl - Lista serwerów Counter-Strike 1.6

GREGOR2

Użytkownik
 • posty

  492
 • Donacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez GREGOR2

 1. Co do pierwszej propozycji to napewno nie przejdzie i też jestem na nie . Jeśli chodzi o smoke to też nie jestem zwolennikiem tych szarych bo zapewne o tym mowa to przez te szare widać tak jakby go nie było a te co są obecnie to nawet można się w nich szukać dla mnie odpada
 2. [TEMAT ZAMKNIĘTY]Siemanko

  Siema mixowiczu
 3. [TEMAT ZAMKNIĘTY]hejkaa :D

  Witaj
 4. [TEMAT ZAMKNIĘTY]Witam

  Siemanko jeszcze pamiętam jak bf2 umierało
 5. JadziBabciPlejsy

  Sto lat życia sto litrów wódki do wypicia szczęścia i czego tylko sobie zapragniesz niech się spełnią
 6. Okres testowy wykożystany w 100 procentach bany słuszne aktywność na wysokim poziomie ogarniasz serwer i to się ceni choć mody wiek to czemu by nie dać szansy wymagania spełniasz więc masz moje tak i powodzenia i samych trafnych decyzji .
 7. [TEMAT ZAMKNIĘTY]Hejka Naklejka :D

  Cześć i zapraszam również na DD2
 8. [TEMAT ZAMKNIĘTY]Siema

  Witaj na forum i do zobaczenia na serwerze
 9. Może i moja aktywność jest znikoma ale gracza z serwera znam i jest dość opanowaną osobą zgłaszał cziterów. Tak jak napisali wyżej fakt kiedy zaglądam na listę to brakuje adminów choć trochę ich jest ale wiadomo jest też życie, co do wymogów to nie jesteś świeżak na serwerze steam to małe piwo w tych czasach a pomoc się przyda masz moje tak i powodzenia .
 10. Takie coś wyskakuje jak masz wykupioną usługę Vip lub svip czy też rezerwacje slota .
 11. Witam Wszystkich

  Siemanko i do zobaczenia na serwerze
 12. Czeeść^^

  Hej do zobaczenia na DD2
 13. Cześć

  Witam i do zobaczenia na serwerze
 14. Cześć :)

  Cześć i do zobaczenia na serwerze
 15. Powiem tak pierwsza opcja była kiedyś a czas i tak jest widoczny tylko na zegarze trwania rundy także to że będzie pisać po środku to dla części będzie to lepiej ale też dla innych przeszkadzało pytanie czyja będzie większość . Można zapytać na serwerze graczy o to jakie mają zdanie na ten temat . Co do drugiej opcji to jak się nie mylę to była komenda żeby słyszeć wszystkich a jak już by miało wejść to żeby była opcja on off bo jak pejsy i deoś napisali przy 30 osobach niech każdy coś powie to po 1 godz to głowa pełna a nie o to chodzi i również jeśli obserwujemy kogoś kogo podejżewamy o wh to przydałby się jakiś spokój ale to musicie między sobą dogadać .
 16. Lemurek co do doświadczenia to na pewno masz je . Jeśli chodzi o gt choć jest tylko 11 dniowe to całkiem wygląda grasz po parę godz. i o rożnych porach dnia . Resztę wymogów spełniasz bo już miałeś admina tego i tego, co do kultury to trzymasz ją na poziomie jeśli chodzi o komunikatywność z graczami to też pożartujesz . Szanse można tobie dać i myślę że nie zrezygnujesz na TAK .
 17. Bobo tylko jedno mogę napisać Tak a dlaczego : - jesteś doświadczoną osobą jeśli chodzi o adminowanie - bardzo dużo czasu spędzasz na forum i na serwerze także grasz i co też ważne masz dostęp do zgłoszeń i wczoraj nawet reagowałeś i myślę że to nie tylko raz - resztę punktów spełniasz bez problemu czyli steam, gt, micro.

O nas

Swoją działalność rozpoczęliśmy pod koniec 2012 roku. To wtedy stworzyliśmy dla was nasz pierwszy serwer, który do dziś cieszy się największą popularnością. Cały czas się rozwijamy, starając się stworzyć dla was jak najlepszą atmosferę zarówno na forum, jak i na naszych unikatowych serwerach.
U nas każdy może zostać członkiem administracji, to jak potoczy się Twoja kariera na naszym forum, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie !
Cs-Reload - naszą największą pasją jest Counter-Strike.

Portale Społecznościowe

Odwiedź nas na: