Nowości

Sponsorzy/Partnerzy


Pukawka - Serwery gier CSSetti.pl - Lista serwerów Counter-Strike 1.6
fa fa-newspaper-o

PlejsyBabciJadzi

Forum Support
 • posty

  1718
 • Donacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Spędzony czas na forum

  2d 17h 53m 10s

Ostatnia wygrana PlejsyBabciJadzi w dniu 29 Maj

Użytkownicy przyznają PlejsyBabciJadzi punkty reputacji!

Reputacja

1195 Wszechpomocny

O PlejsyBabciJadzi

 • Tytuł
  11000101 10011011 01110111 01101001 01110010
 • Urodziny 13.06.1996

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męzczyzna
 • Skąd:
  Z psychiatryka
 • Zainteresowania
  Alkohol, oranżada, koleżanki, petardy.
 • Steam
  0:1:36229316
 • Ulubiony mod
  4FUN

Kontakt

 • Skype
  plejsybabcijadzi
 • Snapchat
  whatii

Ostatnie wizyty

8362 wyświetleń profilu
 1. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
 2. Napiszę tak, takie rzeczy jak wywiady czy różnego rodzaju artykuły możesz tworzyć bez zbędnej na forum rangi. Masz do tego odpowiednie działy w strefie "freestyle" Jako iż kilka takich propozycji było już w przeszłosci, m.in. przywrócenie MSG, pozwolę sobie samemu tę propozycję odrzucić. Ponieważ teraz nie potrzebne nam coś w stylu redaktora. Ktoś chce? Niech działa na własną rękę. Zawsze to jakis sposób by pokazać się na forum z lepszej strony.
 3. [ZBANOWANY] [Odwołanie]

  @Nevermore Pojaśnij gracza
 4. [TEMAT ZAMKNIĘTY]Problem z logowaniem na serwer

  @EliteSpartaN. @bobencjusz
 5. Napiszę wprost, jesteś emocjonalnie nieograniczony. Potrafisz się chwilę zachować jak należy, ale zaraz przeistaczasz się w nieokrzesanego gówniarza, którym tak na prawdę moim zdaniem jesteś. Nie znamy się jakoś super a ty rzucasz takimi tekstami: Oczywiście jestem na nie i nie dałbym Ci żadnej już rangi, masz admina i na tym skończ swoją karierę, dopóki nie dorośniesz.
 6. [TEMAT ZAMKNIĘTY]Witam

  Pamiętam zamieszanie z marym z moim banem jak miałeś UBS w 2k16 Siemanko Dareczku
 7. pa.

  Co? W czołko się póknij i narazie. Zamykam i wyrzucam do kosza ten shit.
 8. [TEMAT ZAMKNIĘTY]71 - odmeldowanie.

  Trzymaj się poeta
 9. [TEMAT ZAMKNIĘTY]siema

  Bardzo miło dla mnie Cię poznać, siema
 10. Jeżeli chodzi o mnie, to w życiu bym Ci nie dał admina. Nie jesteś osobą nadającą się na to stanowisko. Gdy sytuacja staje się poważniejsza nie potrafisz opanować emocji. Kilka takich przykładów już w Twojej aktywności jest. Mam odczucie, że masz problemy z tokiem myślenia. Masz problemy z pisownią, nie potrafisz nawet prostego zdania zbudować. A do tego nawet godzin masz wbitych tyle co nic przez ostatni okres. Może i się nie poddajesz z tym adminem, ale starać też się nie starasz. A to, że brakuje adminów ma się nijak do tego podania. Nie oznacza to, że będziemy teraz brać pierwsze lepsze osoby. Ja jestem na Nie.
 11. Moim zdaniem to zły pomysł. Prosty przykład: Ktoś się pali->wchodzisz Ty z takim prefixem-> przestaje się palić, ale swoje za uszami ma już. Wtedy takiego nawet nie sprawdzisz.
 12. DA VOSK DOCTA - OSTATNI DZIEŃ LATA

  Nutka fajna, ale lato to się dopiero zaczyna za tydzień
 13. JadziBabciPlejsy

  Dzięki wszystkim śliczne za życzenia
 14. Awanse/Degradacje/Bany

  AWANS Data: 13.06.2018 Nick: @[email protected] Szczegóły awansu: Opiekun serwera -> Forum Support Powód: Pozytywnie rozpatrzone podanie. AWANS Data: 13.06.2018 Nick: @bobencjusz Szczegóły awansu: UBS -> Forum Support Powód: Pozytywnie rozpatrzone podanie.

O nas

Swoją działalność rozpoczęliśmy pod koniec 2012 roku. To wtedy stworzyliśmy dla was nasz pierwszy serwer, który do dziś cieszy się największą popularnością. Cały czas się rozwijamy, starając się stworzyć dla was jak najlepszą atmosferę zarówno na forum, jak i na naszych unikatowych serwerach.
U nas każdy może zostać członkiem administracji, to jak potoczy się Twoja kariera na naszym forum, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie !
Cs-Reload - naszą największą pasją jest Counter-Strike.

Portale Społecznościowe

Odwiedź nas na: