Skocz do zawartości

 

Zgłoś błąd

GAZETKA LISTOPAD 2018 -> SPRAWDŹ

KDKJ

Właściciel
 • Zawartość

  2316
 • Donacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  18
 • Czas online

  19gdz 4min 37sec

Muzyka profilu

Ostatnia wygrana KDKJ w dniu 10 Grudzień

Użytkownicy przyznają KDKJ punkty reputacji!

Reputacja

820 NoLife

Grupy użytkownika

O KDKJ


 • Główna ranga: Właściciel


 • Tytuł: ( ͡° ͜ʖ ͡°)


 • Ilość postów: 2316


 • Reputacja: 820


 • Wygrane rankingi: 18


 • Data dołączenia: 22.02.2016


 • Jest z nami od: 1028 dni


 • Ostatnia aktywność:


 • Obecnie:


 • Wiek: 22


Kluby

Kontakt

 • Strona WWW:
  http://kdkj.eu

Informacje o profilu

 • Płeć:
  Męzczyzna
 • Skąd:
  Chojnice
 • Steam:
  STEAM_1:0:37206315
 • Ulubiony mod:
  Surf

Ostatnie wizyty

11757 wyświetleń profilu
 1. KDKJ

  [Skarga odrzucona]skarga

  Decyzję zostawię opiekunowi. Od siebie dodam, że admin testowy nie ma uprawnień do zmiany mapy. Serwer został w nocy przeniesiony na nową maszynę i zrestartowały się polecenia startowe - domyślnie jest właśnie mapa dd2.
 2. Sourcemod zaktualizowany; sv_prime_accounts_only 1 Logi błędów wyczyszczone. Jutro zobaczę co będzie sypało błędami i postaram się wszystko pokorygować
 3. Dzisiaj (10.12.18) w okolicach godziny 18 zostaną wyłączone serwery CS:GO. Cel? Aktualizacja sourcemoda do wersji stable + włączenie only prime. Jak ktoś chce potestować cheaty to pozostało Wam ok 8 godzin
 4. KDKJ

  Kosy i panel admina

  Zobaczę w poniedziałek.
 5. Nawet sobie nie wyobrażasz ile czekałem na to, aby ktoś napisał 10/10 w znajomości SM We wymaganiach jest edycja pluginów w średnim lub małym stopniu, więc powiedzmy, że ktoś zepsuł plugin, który ma 33 linijki. Kompiluje się, ale są 4 errory. Twoim zadaniem jest je wyeliminować i dodatkowo dodać dla flagi "n" tag [VIP] (nie musisz dodawać nowej. Wystarczy, że edytujesz obecną). Od razu mówię. Plugin nawet po poprawce nie będzie działał na serwerze, ale nie o to chodzi Plik: test zip.sp 24h powinny spokojnie wystarczyć. edit: Zapomniałem dodać. Podeślij pliczek SP jak poprawisz Wyjaśnione na pw. Rozwiązanie (najszybsze jakie było, aby było zgodne z zadaniem - brak błędów, dopięcie tagu): Plik: test zip rozw.sp
 6. Masz 24h na poprawę GT'ka Zobacz w archiwalnych tematach jak powinien wyglądać poprawny adres
 7. KDKJ

  Współpraca

  Szybko poszło
 8. KDKJ

  Współpraca

  Masz 24h na poprawienie tematu.
 9. Odniosę się tylko do tego. Nie wyprowadziłeś mnie z równowagi, więc sobie nie dodawaj Równie dobrze mogłem dać warna za spam i byłby tak samo słuszny. Wyciąganie starych brudów traktuję jako prowokacje. Sam napisałeś, że od dłuższego czasu nie utrzymujemy ze sobą kontaktu, więc nie traktowalem tego jako żart, a właśnie próbę prowokacji. Nie odniosłem się w żaden sposób do tych postów. Odpisałem tylko, że nie mam tego pliku, ale nie pytałeś się czy w jakikolwiek sposób działałem wtedy z tymi danymi. IP się nałożyło z forumowym IP, więc myślałem, że to on. Okazało się inaczej, więc po co miałem cokolwiek pisać? Nie udało się dać ub, nie mam innych danych, więc jestem bezradny w tej sprawie. Dane były już bezużyteczne, więc ich nie backupowałem.
 10. Jaka frustracja? Bardziej mnie to śmieszy, że piszesz bajeczki, aby coś było. No spoko, miałeś wtedy czarny kolor, ale po co od razu piszesz, że niby miałeś mieć bana przez jeden dzień jak nigdy nic takiego nie było? Dałem rangę i to jest fakt, ale po co wymyślać takie rzeczy? Chciałeś dopiec jeszcze bardziej, ale nie wyszło. Była aktualizacja regulaminów Jak chciałem ją reflektować od innych to musiałem niestety zacząć od nas. Oczywiście, że mam. Zawsze robię zanim usunę W spoilerze niżej: Nie wiem jak teraz, ale wtedy był zakaz sygnatur obrażających inne osoby (w tym mieściła się między innymi moja sygnatura - screen ze zmienionym tagiem z bodajże HA na Pizduś przez Marego przy randze Wooda na TSie) jak i zakaz wulgaryzmów w sygnie, czego przykładem była Twoja. Byłeś wtedy opiekunem adminów TS3 i powinieneś im wytłumaczyć jak się daje unbana, jeżeli już się za to chcieli zabierać. UB dał bodajże Metop jak dobrze pamiętam. Ale nie o to chodzi... Osoba dająca UB usunęła na pewno bana na IP. Po najechaniu na tego bana jest podana dokładna data i godzina nadania bana. Dlatego się zapisuje powód i datę blokady. Jak nie pomoże zdjęcie blocka z IP to wtedy szuka się UID po powodzie i dacie, którą prędzej się zapisało. Tylko dlatego o tym wspomniałem. Ty wracasz do starych czasów i wyciągasz brudy to dlaczego ja nie mam tego robić? Spoczko. Zmieniłem 2 razy rangę. Najpierw na lejdis, później na zbanowany. Zbanowany na minutę. Ot cała zabawa rangą od czasu ostatniego powrotu (?). Przyjmuję na klatę Dlatego ja wspomniałem, że nie ma sensu wracać do starych czasów. Od ostatniego powrotu ciężej mnie wytrącić z równowagi. Akcji jak z Nothingiem czy Icem od tamtego czasu nie było i nie będzie, ponieważ stwierdziłem, że wirtualne znajomości są gówno warte. Raz się jest z kimś ziomkiem a później wrogiem. Jak chce się kogoś traktować na równi to jest mega ciężko. Staram się traktować każdego na równi, lecz na niektóre osoby i tak patrzę z lekkim przymrużeniem oka - co nie powinno się dziać, ale tak niestety to działa. Nie sądziłem, że minutowy "ban" będzie dla Ciebie zabawą rangą, ale jak widać się myliłem.
 11. Dokładnie! Usunąłem! W ciągu niespełna minuty zmieniłem 2 razy rangę, napisałem 3 wiadomości na chatboxie z czego jeden usunąłem... Szkoda, że IDki wiadomości lecą po kolei, ale... Przecież jeszcze mogłem edytować! To weź pod uwagę! Czyli kolejność zdarzeń: 1. dałem bana; 2.napisałem wiad, że dam Ci ub jutro; 3 | 4. edytowałem wiadomość | dałem Ci UB (kolejność wybierz sobie sam); 5. Napisałem, że dałem Ci UB. Powiedz mi, w którym momencie powinna być wiadomość Milki? Jej nie mogłem usunąć co widać po ID kolejnych wiadomości. Nope. Pisałem Wam wtedy na TSie, abyście pousuwali sygny, Usunąłem ja, @Woodpecker, @Radioactive, @Castwin. Ty sygny sam nie usunąłeś, więc Ci ją usunąłem. Każda z naszych sygnatur łamała regulamin. Ale masz rację i POPEŁNIŁEM BŁĄD! Nie otrzymałeś warna za nieregulaminową sygnaturę. Podszedłem do tego po koleżeńsku, przepraszam. @Eryk - w trakcie rozpatrywania skargi możesz tego warna dorzucić, w końcu: więc jak go dodasz po roku to dalej będzie ok. I znowu podsumuję info o @Icebreak - widziałem, że usunięcie tamtego bana nic nie dało to co miałem napisać? Usunąłem, nic nie pomogło, więc już wtedy sam się poddałem. Dałem lajka bo również nie byłem wstanie go odbanować, jeżeli podczas usuwania banów z listy blokad nie zapisaliście daty i powodu. Może i takich banów było z 50, ale z taką datą nadania tylko jeden. Dlatego podczas dawania UB zapisuje się właśnie datę i powód. A teraz nie wspomniałem o tym, ponieważ to już sprawdziłem x czasu temu i tamten pliczek poszedł out podczas formata bo był gówno warty. W zasadzie pliki 2 czy 3 logów z banów. Ajjjj. Fajnie, że pisze to osoba, która nie raz bawiła się uprawnieniami na TSie względem @Zabujca Ortografii Tak. Dałem rangę zbanowany na minutę. Tak. "Bawiłem" się swoimi uprawnieniami.
 12. Dowód? Pewnie brak, ponieważ akurat nic takiego nie napisałem. Dałem czarny na... Mniej niż 60sek, więc Milka nawet nie zdążyła nic napisać napisała w międzyczasie tylko jedną wiadomość - w trakcie jak już dostałeś ub. Czerwone - czas od początku do końca bana (na czas zrobienia screena) Zielone Twoje wiadomości. Teraz sprawdźmy Timestampy TWOICH wiadomości: Twoje wiadomości są w godzinach 20:12:43 i 20:13:59. W tym czasie zdążyłeś mieć bana. Swojej wiadomości nt. bana do dnia jutrzejszego nie widzę. Wracanie za każdym razem do GTA, czyli sytuacji sprzed ponad roku jest dosyć żałosne i na ten temat się nie wypowiem. Równie dobrze mogę poszukać różnych screenów i pobanować kilka osób, włącznie ze mną za masę obraz, wyzwisk, prowokacji. Mogę sprawdzić logi serwerowe z miesiąca i kolejne 100-150 osób pobanować za wulgi, etc. Są pewne granice, więc tego nie robię i nie będę robił. Wracanie do starych czasów jest dziecinne. Podaj jakiś podobny powód od mojego ostatniego powrotu na rangę. I ostatni temat - Icebreak. Powiem krótko - gówno wiesz a się wypowiadasz. Zacznę od podstaw. Nie potrafisz dawać UB, ale oczywiście najlepiej zwalić na inną osobę. Podczas dawania UB na TSie na IP czy UID zapisuje się gdzieś w notatniku DATĘ NADANIA BANA wraz z POWODEM. Później można łatwo szukać kolejnych powiązań. Przypominałem o tym wielokrotnie. Może wtedy się spiąłem z Icebreakiem, ale sprawdziłem tamto IP i dałem na tamto IP i UID unbana - jak się okazało - to nie był Icebreak. IP się nałożyło z inną osobą. Icebreak korzystał na forum z masy innych IP i jedno z nich nałożyło się z kimś innym: Zajęcia z sieci komputerowych do przypomnienia.
 13. KDKJ

  [ODBANOWANY]Prośba o UB V2

  Wtedy nic nie usunąłem Pliczek wyleciał jakieś 2 miesiące temu przy formacie.
 14. KDKJ

  [ODBANOWANY]Prośba o UB V2

  Sprawdź IP i wszystkie nicki, które posiadał w przeszłości. Btw. Po wejściu na serwer nie pokazuje się przypadkiem powód bana?
 15. @Icebreak - od kiedy ten problem występuje?
×