Skocz do zawartości

 

Zgłoś błąd

Q&A #14 - Tyskie01  -> KLIK

Złóż swoje propozycje RS na Listopad 2018 -> KLIKNIJ TUTAJ

Niedziela wieczór humor popsuty? W takim razie zapraszamy na TS3 na Niedzielne Granie! Co tydzień w niedziele o godzinie 19!

KDKJ

Właściciel
 • Zawartość

  2236
 • Donacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  15
 • Czas online

  4gdz 25min 58sec

Zawartość dodana przez KDKJ

 1. Jako, że rozpoczął się nowy tydzień na GOSetti, to zapraszam wszystkich do głosowania i do przelewania niepotrzebnych skinów i skrzynek! (ew. jakieś SMSki, jeżeli komuś zostały jakieś grosze na koncie) ** Co więc należy uczynić, by nam pomóc? 1. Pobranie z naszego reflinka dodatku GlobalServerify Dodatek jest w pełni bezpieczny i pozwala nam uzyskać więcej głosów 2. Głosowanie na nasze serwery (osoby, które posiadają GlobalServerify głosują x10) 3. Po pobraniu można głosować na serwer > https://gosetti.pl/serwery/145.239.18.206:27015 4. Jest jeszcze możliwość wysyłanie zbędnych skinów, bądź też, wysłania SMSa. Co natomiast dają nam punkty? 1. Każdego tygodnia 3 serwery z największą ilością punktów otrzymują darmową reklamę na okres 7 dni. Oczywiście samo rozstawienie w tabeli również jest korzystne. 2. Jeżeli nie będziemy w danym tygodniu w TOP3, to punkty przechodzą na kolejny tydzień, więc warto głosować! Do dzieła!
 2. KDKJ

  Awanse/Degradacje/Bany

  BAN Data: 18.10.2018 Nick: @Tims Powód: Na życzenie
 3. Jako, że rozpoczął się nowy tydzień na GOSetti, to zapraszam wszystkich do głosowania i do przelewania niepotrzebnych skinów i skrzynek! (ew. jakieś SMSki, jeżeli komuś zostały jakieś grosze na koncie) ** Co więc należy uczynić, by nam pomóc? 1. Pobranie z naszego reflinka dodatku GlobalServerify Dodatek jest w pełni bezpieczny i pozwala nam uzyskać więcej głosów 2. Głosowanie na nasze serwery (osoby, które posiadają GlobalServerify głosują x10) 3. Po pobraniu można głosować na serwer > https://gosetti.pl/serwery/193.33.176.139:27015 4. Jest jeszcze możliwość wysyłanie zbędnych skinów, bądź też, wysłania SMSa. Co natomiast dają nam punkty? 1. Każdego tygodnia 3 serwery z największą ilością punktów otrzymują darmową reklamę na okres 7 dni. Oczywiście samo rozstawienie w tabeli również jest korzystne. 2. Jeżeli nie będziemy w danym tygodniu w TOP3, to punkty przechodzą na kolejny tydzień, więc warto głosować! Do dzieła!
 4. KDKJ

  Madziaa<3 wita!

 5. KDKJ

  Elo siemandero

 6. KDKJ

  [ODBANOWANY][Odwołanie]

  Coś mi tu nie gra. Ban w miarę świeży. IP masz zmienne i to z dużą pulą (Play). Oba IP - zbanowane jak i aktualne są oczywiście z Playa i oba z Krakowa. Bajeczka o kupnie komputera też do mnie jakoś nie przemawia. A powiedz mi jedno. Jak trafiłeś na nasz serwer?
 7. KDKJ

  Błędy dotyczące nowego szablonu

  Pewnie chodziło o przetłumaczenie. Gotowe
 8. KDKJ

  [ODBANOWANY][Screenshoty]

  Podaj komunikat, który masz wchodząc na serwer. Najlepiej screen konsoli.
 9. KDKJ

  [TEMAT ZAMKNIĘTY][Rezygnacja]

  ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
 10. KDKJ

  [TEMAT ZAMKNIĘTY][Pożegnanie]

  To fest
 11. KDKJ

  Awanse/Degradacje/Bany

  BAN Data: 11.10.2018 Nick: @Denisior Powód: Na życzenie
 12. KDKJ

  Awanse/Degradacje/Bany

  BAN Data: 09.10.2018 Nick: @lokalicja18xp @chrapAnia18xd @pamietka19pl @oczyszczAnia5xd @wybiemarta14pl @Izahalu5xd @aleksa18xd @paaulinag17xd @boleweroniki7xp Powód: Multikonta BAN Data: 09.10.2018 Nick: @xadambalek @xpozeczkajan @aniawilczek Powód: Multikonta BAN Data: 09.10.2018 Nick: @yuupom @ghmmu Powód: Multikonta BAN Data: 09.10.2018 Nick: @jertydowera @jertyferas3 @jertyferosa @jertygeradasa @jertymafer @jertymafer4 @jertymagera3 @jertymagera4 @jertymagera5 @jertymagerta @jertysaforma @jertysaforma4 @jertymaker @jertysawo @jertynafora5 @jertysawe4 @jertynacer @jertynasewo6 @jertysade4 @jertynagerta3 @jertynawer Powód: Multikonta
 13. KDKJ

  [TEMAT ZAMKNIĘTY]Propozycje rang na ts3

  Nie wiem kto wywalił... Nazwa rangi: DINOSOWER! Ikona rangi: mój avek. Powinien być na serwerze Jakieś uwagi (opcjonalnie): Grupa DINOSOWER! https://steamcommunity.com/groups/DINOSOWEROfficial
 14. KDKJ

  [Propozycja przyjęta]Admin invisible Spectator

  ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
 15. KDKJ

  [Propozycja przyjęta]Admin invisible Spectator

  Sprawdzę później na testowym, ponieważ temat z 2012 roku. Na Arene odpadał. Tutaj może się nada.
 16. KDKJ

  [ODBANOWANY][Odwołanie]KH.exe

  Nie. Czekasz na rozpiskę
 17. KDKJ

  [Propozycja odrzucona]Dodanie DD2

  ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
 18. KDKJ

  [TEMAT ZAMKNIĘTY]Czołem Reload :D

  Znowu on...
 19. 1, 2 - @Kubusz - kolejno dodane VIPy na 30 i 20 dni + informacja na chatcie 3 - `Eithne1vk. - VIP na 10 dni + informacja na chatcie Nagrody dodatkowe: Najwięcej rozegranych rund: 1 - @M4RKUSSO - VIP na 3 dni Największy czas online: 1 - @M4RKUSSO - VIP na 3 dni
 20. 1-3 - @Kubusz - Chopie, nie wiem coś Ty najlepszego zrobił. 4 konta w TOP 10 Oczywiście za każde konto w top 3 zgarniasz VIPa... Kolejno: 30, 20, 10 dni + notka w reklamach (po restarcie serwera) Nagrody dodatkowe: Największa liczba rozegranych rund 1 - John Bon Appetit - VIP 3 dni na serwerze Największy czas online 1 - John Bon Appetit - VIP 3 dni na serwerze VIPy przyznane.
 21. KDKJ

  Błędy dotyczące nowego szablonu

  Było już wyżej zgłaszane. We wolnej chwili pokombinuje. Są ważniejsze zmiany do poprawy w szablonie niż dodanie strzałki.
 22. KDKJ

  [Forum] Changelog

  01.10.2018 - Aktualizacja forum do najnowszej wersji - Aktualizacja chatboxa - Aktualizacja notatek pod postami - Dodano ulepszone statystyki profilowe - Dodano notatki użytkownika - Dodano torcik przy osobie, która obchodzi urodziny - Możliwość powiększenia grafiki w tle - Dodano pasek informacyjny (od teraz będą na nim wszystkie ważne informacje!) Coś tam jeszcze szykujemy, ale priorytetem jest szablon
 23. Ja zadecydujecie to tak będzie. Jak przedyskutujecie i przegłosujecie to daj mi znać i edytuję regulamin.
×