Nowości

Sponsorzy/Partnerzy


Pukawka - Serwery gier CSSetti.pl - Lista serwerów Counter-Strike 1.6
fa fa-newspaper-o

71.

Unban Support
 • posty

  2661
 • Donacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Spędzony czas na forum

  10d 16h 20m 45s

Ostatnia wygrana 71. w dniu 17 Maj

Użytkownicy przyznają 71. punkty reputacji!

Reputacja

1168 Wszechpomocny

O 71.

 • Tytuł
  ODPALONY
 • Urodziny 15.04.1997

Kontakt

 • Strona WWW:
  https://www.youtube.com/user/aspfesl/videos?

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męzczyzna
 • Skąd:
  Podkarpacie.
 • Zainteresowania
  IT.
 • Steam
  0:0:45791552
 • Ulubiony mod
  aim/hs

Ostatnie wizyty

16924 wyświetleń profilu
 1. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
 2. Czo to za odwiedzanie mojego profilu. :D 

 3. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
 4. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
 5. [ZBANOWANY] [Screenshoty]

  ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
 6. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
 7. [ZBANOWANY] [Screenshoty]

  Czekasz na ocenę demka: http://d1.hltv.org.pl/srv40992/HLTV-1805241820-css_kabul.dem.zip 24h od teraz.
 8. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
 9. 0:39; tupu-tupu. - 2:15; nicz, kilka nieudanych prób strzelania i hs na koniec. - 4:46; dostał flasha na plecy (można śmiało ustalić, że jakieś 70%) - chwilę przebiegł, więc mleko jeszcze bardziej zeszło. Nie widzę problemu. Widać, że lekko nie wyrobił w drzwi. - 5:04; oglądać od 4:55 - jaki widoczne na kilometr. - 5:19; dokładnie ta sama sytuacja co wyżej, tylko tutaj nawet nie wybiega... - 5:31; nie rozumiem? 7:10; pierwsza bania nacelowana przez dłuższą chwilę, druga pociągnięta. (ale ładna :D) - 7:40; tutaj trochę nie rozumiem. Od samego początku próbował wziąć pakę, która utknęła na schodkach - strzelał się z Creatorem na odnodze. Zaczął lecieć na otwarty kiedy Creatora nie było na widoku - gdyby biegli w tym samym czasie byłby gdzieś w okolicach 6/5. Na 5 poleciał granat, na 6 się wcelował. - Przez 8 minut demka nie udało mi się znaleźć podejrzanej akcji. Czysto, UB.
 10. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
 11. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
 12. dd2 : 16:24; widzi go, ale uznał, że nie strzela i patrzy na gale staty: 8:2 inf: 1:45; te ofensico strzelanito. 1:51; - słychać typa jak skraca mida, gdyby nie wystarczyło to oddaje kilka strzałów Scoutem to już wgl się nawojował. UB i nic innego nie ma tutaj prawa bytu
 13. Jak ja jutuber. [będzie aktualizowane]

  Ten same insane, co pada w 1:45?

O nas

Swoją działalność rozpoczęliśmy pod koniec 2012 roku. To wtedy stworzyliśmy dla was nasz pierwszy serwer, który do dziś cieszy się największą popularnością. Cały czas się rozwijamy, starając się stworzyć dla was jak najlepszą atmosferę zarówno na forum, jak i na naszych unikatowych serwerach.
U nas każdy może zostać członkiem administracji, to jak potoczy się Twoja kariera na naszym forum, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie !
Cs-Reload - naszą największą pasją jest Counter-Strike.

Portale Społecznościowe

Odwiedź nas na: