Sponsorzy/Partnerzy


Pukawka - Serwery gier CSSetti.pl - Lista serwerów Counter-Strike 1.6
fa fa-newspaper-o
 • posty

  784
 • Donacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

232 Mistrz klawiatury

O [email protected]

 • Tytuł
  Forum narkotykiem
 • Urodziny 13.03.1998

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Skąd:
  Opolskie
 • Steam
  STEAM_0:1:175430806
 • Ulubiony mod
  JB

Ostatnie wizyty

4965 wyświetleń profilu
 1. Q&A #5 [email protected]

  @EliteSpartaN. [O] Raczej odkładam na później. [O] Tak, psa oraz biegające sarny po podwórku. [O] Nie ingeruje w sprawy polityczne i nawet mnie to nie interesuje. [O] Wszystkiego po trochu. [O] Siostry Godlewskie , a tak serio to Taco. @PanPikus [O] Jedno i drugie jest ważne. [O] Każdy człowiek ma wolną wole i powinien sam podejmować decyzje, a wiara czasem w tym przeszkadza. [O] Ponieważ czasem nie chcemy zranić drugiej osoby. [O] Zdaje się na los, bo tak jest łatwiej. [O] To jest kwestia wiary, ale nawet jeśli istnieje życie po śmierci, to chciałabym narodzić się ponownie jako człowiek. @Mefisto. [O] Ustabilizować swoje życie. [O] Skyrim, outlast, gothic, cs, lego harry potter XDD i simsy. [O] Jestem człowiekiem niezależnym i raczej nie bawię się w jakieś religie. [O] Jedyny minus Polski to rząd i nietolerancja, a poza tym nie mam większych zastrzeżeń. [O] W regulaminie Q&A jest napisane, że nie trzeba odpowiadać na niewygodne pytania, więc nie odpowiem . @MeTopOrAFK [O] Może jeszcze w tym miesiącu, jak coś to damy znać. @|Ziomek @[email protected]| Scyzoryk :) [O] A czy kolor włosów ma jakieś znaczenie? [O] Strażakiem , a nawet dążę do tego, by nim zostać. [O] Nigdzie na świecie nie istnieje idealny system władzy. [O] Rap. [O] Fanta. @Mystic [O] Biere kilof i kope. @Tims [O] Oczywiście, że w góry, morze jest ble. [O] Niektórym by się należało, chociaż nie jestem zwolenniczką krzywdy dla innych osób, więc tak pół na pół. [O] Matematyka , a tak serio to Biologia. @@@[email protected]@ [O] Tak i będą wisiały dopóki śmierć nas nie rozłączy . [O] Czasami też koszulki sobie zwisają . [O] Kiedyś z przyjacielem dzwoniliśmy do takiej wróchy Salomei i pytaliśmy się "czy różowe gwiazdy spadają?". Oczywiście nas zhejtowała i powiedziała, że żeśmy się czegoś naćpali, a w horoskopy nie wierzę i uważam, ze to głupoty. [O] W odpowiedzi na zapytanie dlaczego mnie nie ma w szkole odpisałam wychowawczyni, że reanimuje rybę, która mi się utopiła i krzyżuję kota z indykiem, dlatego nie mam czasu XD. Oczywiście było jeszcze więcej głupich rzeczy, ale to mi wpadło jako pierwsze do głowy. [O] Gorzkie żale przybywajcie. [O] Swoje i oczywiście marzenia bliskich dla mnie osób. [O] cmoknij mnie w pąpkie. [O] Ustaw na wirowanie - 15 min, po tym czasie sam powinien się otworzyć . [O] Boję, dlatego nie pije herbaty i mam przed nią fobię. [O] Wszystkie mnie rozbawiły. @KebabNaOstrym [O] Czarny, ponieważ jest odzwierciedleniem mojej duszy. [O] Ogólnie jest to mój pierwszy jail i na początku nie wiedziałam ocb, ale z czasem wszystkiego się nauczyłam i spodobała mi się gra na nim. Mam duży sentyment do tego serwera i między innymi dlatego zostałam jego opiekunem. [O] "Notatki samobójcy" - Michael Thomas Ford. [O] Wszystkie potrawy w których jest makaron, a takie dwie ulubione to lazania oraz spaghetti. @Wino [O] Łap i czytej to https://cs-reload.pl/topic/54393-historia-nicku/
 2. [TEMAT ZAMKNIĘTY]Vip

  ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
 3. [TEMAT ZAMKNIĘTY]Vip

  Problem rozwiązany tu: https://cs-reload.pl/topic/60025-dwa-vipy/?tab=comments#comment-308334 Zamek.
 4. [TEMAT ZAMKNIĘTY]Hej

  ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
 5. Konto Steam z CS:GO(global)

  Jeden temat już napisałeś, więc drugi taki sam nie potrzebny.
 6. Konto Steam z CS:GO(global)

  Kontakt podany.
 7. Problem Steam

  Brak zainteresowania tematem.
 8. [Odwołanie] od perma

  Edytuj temat, który napisałeś wcześniej, a nie tworzysz nowy. Łap: https://cs-reload.pl/topic/60029-odwołanie-od-baana/
 9. [TEMAT ZAMKNIĘTY]Yoł

  ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
 10. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
 11. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
 12. Sprzedam Paczki RoundSound

  Kontakt podany.
 13. [TEMAT ZAMKNIĘTY]Pożegnanie

  ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
 14. Wymagania: Przegrane 20 h na wybranym serwerze; Obecność na serwerze dłuższa niż 10 dni; Nie spełniasz minimalnych wymagań. Dodatkowo jak grałeś na JB Twoje zachowanie dawało wiele do życzenia, nie dałeś sobie nic wytłumaczyć i byłeś odporny na wiedzę. Na nie.

O nas

Swoją działalność rozpoczęliśmy pod koniec 2012 roku. To wtedy stworzyliśmy dla was nasz pierwszy serwer, który do dziś cieszy się największą popularnością. Cały czas się rozwijamy, starając się stworzyć dla was jak najlepszą atmosferę zarówno na forum, jak i na naszych unikatowych serwerach.
U nas każdy może zostać członkiem administracji, to jak potoczy się Twoja kariera na naszym forum, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie !
Cs-Reload - naszą największą pasją jest Counter-Strike.

Portale Społecznościowe

Odwiedź nas na: