Sponsorzy/Partnerzy


Pukawka - Serwery gier CSSetti.pl - Lista serwerów Counter-Strike 1.6

ne0

Unban Support
 • posty

  314
 • Donacje

  90,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

50 Pomocny

O ne0

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męzczyzna
 • Skąd:
  Łódź
 • Steam
  http://steamcommunity.com/profiles/76561198075789611/
 • Ulubiony mod
  Arena 1v1

Ostatnie wizyty

1009 wyświetleń profilu
 1. Nick: ne0 Screen: Taka tam rozgrzewka.
 2. Myślę, że nikomu nie chciałoby się robić ddosów losowemu gościowi z neta, ale skoro tak ci zależy, to wyślij mi oryginał screena na pw. Ban: https://cs-reload.pl/bans/ban_list.php?bid=186881 Ban od pluginu i SteamID się pokrywa, więc jeśli IP też będzie się zgadzać, UB raczej nie dostaniesz. No i te przekleństwa niepotrzebne.
 3. [ZBANOWANY] [Odwołanie]

  Ban: https://cs-reload.pl/bans/ban_list.php?bid=186491 @EliteSpartaN. @bobencjusz decydujcie, co z tym panem.
 4. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
 5. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
 6. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
 7. Musisz 5 screenów spakować i wrzucić, tu masz poradnik.
 8. Gracz Steam, czyli UB do werdyktu.
 9. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
 10. @Mystic że tobie się chciało każdą rundę rozpisywać Gracz skillowy, UB
 11. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.

O nas

Swoją działalność rozpoczęliśmy pod koniec 2012 roku. To wtedy stworzyliśmy dla was nasz pierwszy serwer, który do dziś cieszy się największą popularnością. Cały czas się rozwijamy, starając się stworzyć dla was jak najlepszą atmosferę zarówno na forum, jak i na naszych unikatowych serwerach.
U nas każdy może zostać członkiem administracji, to jak potoczy się Twoja kariera na naszym forum, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie !
Cs-Reload - naszą największą pasją jest Counter-Strike.

Portale Społecznościowe

Odwiedź nas na: