Sponsorzy/Partnerzy


Pukawka - Serwery gier CSSetti.pl - Lista serwerów Counter-Strike 1.6
fa fa-newspaper-o

Eryk

Admin Forum
 • posty

  2006
 • Donacje

  185,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Muzyka profilu

Ostatnia wygrana Eryk w dniu 9 Sierpień

Użytkownicy przyznają Eryk punkty reputacji!

Reputacja

1773 Nietykalny

O Eryk

 • Tytuł
  Khonsu
 • Urodziny 09.04.1992

Kontakt

 • Strona WWW:
  https://cs-reload.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męzczyzna
 • Skąd:
  Białystok
 • Zainteresowania
  Wędkarstwo
 • Steam
  STEAM_0:0:41330257
 • Ulubiony mod
  JailBreak

Ostatnie wizyty

21438 wyświetleń profilu
 1. [Odwołanie][Nuz]

  Jakby nie patrzeć masz rację, ale zwróć uwagę, że jest to bardzo mylące mimo wszystko dla jakiegoś zwykłego użytkownika, który mógłby wziąć Cię za Administrację. Tak samo mógłby się ktoś odwołać, kto miałby nick w nawiasach haczykowych R00T. Tym razem dałbym dla użytkownika unbana i dopisałbym do regulaminu formułkę dotycząca znaków podobnych, które mogą wprowadzać w błąd.
 2. ["Skarga" na admina] - PlejsyBabciJadzi

  Postanowiłem osobiście przyjrzeć się tej sprawie, ponieważ toczy się ona zdecydowanie za długo oraz sytuacja nie jest czarno-biała. Obejrzałem przed chwilą daną sytuację kilka razy - w słuchawkach jak i bez, oraz specjalnie pobrałem mapę by sprawdzić jak zachowuje się radar w podobnej sytuacji, która miała miejsce tutaj, no i zapoznałem się z całą wymianą zdań. Od razu zaznaczę, że odwołuję się do sytuacji z slay;em, ponieważ nie wiem gdzie według Administracji serwera znajdują się na tej mapie okolice respa. Na demku było widać jak poszkodowany oscyluje w okolicy paki szukając jej, a później udając się na górę budynku, na którym otrzymał slay. Zacznę od tego, że ten slay moim zdaniem był za szybki, ponieważ gracz miał do wyboru dwie opcje - względem wykonywanie celów mapy: - iść jak najszybciej do paki, narażając się, że może zginąć w sekundę od osoby pilnującej pakę; - wejść na górę, zająć strategiczną pozycję i sprawdzić gdzie znajduje się paka i czy nikt jej nie pilnuje. Z tego co zauważyłem, to poszkodowany bardziej był bliżej wybrania drugiej opcji, jednak nie mogę potwierdzić tego na 100%, ponieważ ledwo co wyszedł z budynku i otrzymał slay'a. Właśnie dlatego slay był odrobinę za szybko, ponieważ nie można jednoznacznie stwierdzić jaki gracz miał dokładnie zamiar - poczekałbym dodatkowe 2-3 sekundy i zobaczył w którą stronę się skieruje. Co do celów mapy - wycinki z regulaminu: Cel mapy jest sam z siebie źle określony, ponieważ mamy do wyboru "albo zaplatować pakę" "albo zabić wszystkich CT". Poszkodowany jakby naprawdę chciał mógłby się odnieść do tego drugiego "albo" i tak naprawdę udowodnić, że slay był niesłuszny - mógł chcieć zabić CT i tyle. Poprawić to musisz @bobencjuszzanim ktoś to wykorzysta na swoją korzyść. Dodatkowo, nie ma nic wspomnianego na temat "najszybszego wykonywania celu mapy". Jest odnośnik do ociągania się, ale w tym wypadku tego bym pod to nie podpiął - tym bardziej, że na demku słychać niezadowolony głos gracza, który szukał paki. podsumowując, w tej sytuacji nie uśmiercałbym poszkodowanego, ponieważ jego gra w tym momencie nie dawała jasnego znaku co zamierza zrobić - chodzi mi o moment w którym kieruje się na dach. We wcześniejszych sekundach szuka tej paki i wyraża swoje niezadowolenie spowodowane zgubieniem paki, więc nie można mu zarzucić również braku wykonywania celów mapy. Proponowałbym by Admini w podobnych sytuacjach zachowywali troszkę cierpliwości i dopiero w kluczowym momencie reagowali na poczynania graczy - jakby udał się w przeciwnym kierunku do paki, to wtedy slay słuszny - ponieważ mogą wyjść podobne sytuacje, które nie powinny mieć miejsca.
 3. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
 4. Obecnie posiadamy serwer TS3 i wydaje mi się, że jest to wystarczające. Discord jest ciekawą rzeczą, ale nie pasuje do żadnego forum, gdzie community spędza czas na CB głównie. Posiadaliśmy już raz serwer Discord jednego z naszych serwerów - umarł szybciej niż się narodził, ponieważ wszystko działo się na CB i TS. Odrzucam.
 5. Kupno vipa za przelew

  Odezwij się do @EliteSpartaN. lub @KDKJ w wiadomości prywatnej
 6. Wątpię, by @71. wymyślił sobie Twojego bana na BL - szkoda, że BL sobie nadal leży. W domu spróbuję się jeszcze przyjrzeć tej sprawie dokładniej. Link do tematu:
 7. Przypomnieć Wam jak się wypowiadać w podaniach i przypomnieć Wam, że to jest podanie? Zapraszam na PW porozmawiać.
 8. Q&A #6 @@[email protected]@

  [P] Dlaczego akurat pompka? [P] Jak połączyć pracę, życie rodzinne i granie w CS, by każdy był zadowolony? [P] Zastanawiałeś się kiedyś nad zmianą imienia czy nazwiska? Jeżeli tak to na jakie? [P] Chciałeś zostać marynarzem? [P] Kiedy wróci JB?
 9. Z tego co widziałem w panelu, to konta niczym nie są ze sobą powiązane praktycznie niczym. Nie wiem jak wygląda sytuacja z brzmieniem głosu, ponieważ trzeba by było to porównać.
 10. [Galeria] Eryk

 11. Czyli tak czy inaczej indywidualnego zwrócenia uwagi w stronę gracza nie było i dałeś mu najwyższy wymiar kary w taryfikatorze? Z tego co pamiętam to w regulaminie nie ma wpisanego punktu, który NAKAZUJE graczom zgłaszania innych graczy - wstawiam to tylko jako argument do ostatniego zdania i mam nadzieję, że nie muszę tłumaczyć dokładnie jak to powinno działać by było dobrze. Jeżeli z graczem nie było wcześniej problemów to wedle regulaminu powinno być indywidualne upomnienie albo BAN na 30 minut maksymalnie - jeżeli gracz był wcześniej upominali lub było upomnienie ogólne dla wszystkich graczy. Sprawa jest prosta do rozwiązania - gracz otrzymuje krótszego BANA lub całkowite UB (chociaż czas bana już minął pewnie), a Admin upomnienie słowne lub do tabelki (należy brać pod uwagę, że jest to już doświadczony Admin i takie błędy nie powinny mieć miejsca).

O nas

Swoją działalność rozpoczęliśmy pod koniec 2012 roku. To wtedy stworzyliśmy dla was nasz pierwszy serwer, który do dziś cieszy się największą popularnością. Cały czas się rozwijamy, starając się stworzyć dla was jak najlepszą atmosferę zarówno na forum, jak i na naszych unikatowych serwerach.
U nas każdy może zostać członkiem administracji, to jak potoczy się Twoja kariera na naszym forum, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie !
Cs-Reload - naszą największą pasją jest Counter-Strike.

Portale Społecznościowe

Odwiedź nas na: