Skocz do zawartości

 

Zgłoś błąd

GAZETKA LISTOPAD 2018 -> SPRAWDŹ

Eryk

Właściciel
 • Zawartość

  2281
 • Donacje

  185,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  124
 • Czas online

  3dni 20gdz 36min 52sec

Zawartość dodana przez Eryk

 1. Temat informacyjny, w którym Administracja oraz Opiekunowie Adminów oraz Opiekunowie poszczególnych rang na forum, będą informować Was o Awansach, Degradacjach oraz Banach na naszym forum. Wcześniej istniał już taki temat, jednak był bardzo niechlujnie prowadzony, przez co postanowiłem założyć nowy, w którym będziecie informowani o wszystkim. Zatem wszystkie awanse, wszystkie degradacje - czy to za punkty w tabelki, czy za aktywność lub poprzez rezygnacje - oraz wszystkie bany na forum, będą w tym miejscu. Wzory:
 2. Eryk

  Admin Testowy !

  Napisz według wzoru w dziale na Admina Testowego.
 3. Eryk

  [TEMAT ZAMKNIĘTY]na GO modzie

  ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
 4. Admini Stali: @bimmer, liczba godzin ~ 32 h Nie otrzymałem żadnej skargi na Twój temat, godzinki się zgadzają, ale zawsze może być lepiej. Brak zastrzeżeń co do Twojej pracy. Godzinki poprawione, mam nadzieję, że nadal będą rosnąć. @NIUSIA, liczba godzin ~ 20 h Nie otrzymałem żadnej skargi na Twój temat, jednak ilość godzin jest nadal bardzo niska. Brak zastrzeżeń co do Twojej pracy. Mam nadzieję, że zwiększysz swoją aktywność na serwerze. @brook1yn, liczba godzin ~ 54 h Nie otrzymałem żadnej skargi na Twój temat, godzinki się zgadzają, ale zawsze może być lepiej. Brak zastrzeżeń co do Twojej pracy. Ładnie ruszyłeś z buta z godzinami, mam nadzieję, że tak zostanie! @MojPassatRobiWeWsiSzum, liczba godzin ~ 38 h Nie otrzymałem żadnej skargi na Twój temat, godzinki się zgadzają, ale zawsze może być lepiej. Brak zastrzeżeń co do Twojej pracy. Godzinki poprawione, mam nadzieję, że nadal będą rosnąć. @Zola, liczba godzin ~ 43 h Nie otrzymałem żadnej skargi na Twój temat, godzinki się zgadzają, ale zawsze może być lepiej. Brak zastrzeżeń co do Twojej pracy. Aktywność troszkę spadła, ale mimo wszystko jest dobrze. Odezwij się do mnie dodatkowo na PW w celu odebrania przysłuchującemu Ci przywilejowi z okazji osiągniętego wyniku spędzonych godzin na serwerze. @LongeR, liczba godzin ~ 63 h Nie otrzymałem żadnej skargi na Twój temat. Brak zastrzeżeń co do Twojej pracy. Aktywność spadła o ponad połowę, ale jednak ciągle jest wysoko! Odezwij się do mnie dodatkowo na PW w celu odebrania przysłuchującemu Ci przywilejowi z okazji osiągniętego wyniku spędzonych godzin na serwerze. @BobssoN, liczba godzin ~ 60 h Nie otrzymałem żadnej skargi na Twój temat, godzinki się zgadzają, ale zawsze może być lepiej. Brak zastrzeżeń co do Twojej pracy. Odezwij się do mnie dodatkowo na PW w celu odebrania przysłuchującemu Ci przywilejowi z okazji osiągniętego wyniku spędzonych godzin na serwerze. Admini Testowi: @aNo, liczba godzin ~ 70 h Nie otrzymałem żadnej skargi na Twój temat, godzinki się zgadzają, ale zawsze może być lepiej. Brak zastrzeżeń co do Twojej pracy. Imponująca ilość godzin, oby tak dalej!
 5. Eryk

  [TEMAT ZAMKNIĘTY]na GO modzie

  @vanillah sprawdzisz? Napisz dodatkowo nazwę skina, to ułatwi nam szukanie błędu.
 6. Eryk

  Pomysł dotyczący VIP'A

  @PanPikus @KDKJ @ESN. @krvlix - może chcecie coś dodać od siebie?
 7. Eryk

  [Propozycja] LOTTO

  Parę osób było na tak, ale propozycja przełożyła się w czasie i gdzieś się zgubiła. Zagadnienia są dwa: - kto by mógł się tym zająć? - większość graczy jedynie wysyła sms po stronie serwera - bez zaglądania na stronę sklepiku. Zatem trzeba by było zbudować im świadomość, że takie coś istnieje, ponieważ jako zabawa na forum, to nie przejdzie z większym echem.
 8. Eryk

  [TEMAT ZAMKNIĘTY]EURO CS:GO MOD

  ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
 9. Eryk

  Siemano mam problem

  Napisz mi na PW swój nick, SID oraz IP - możliwe, że otrzymałeś PERMMUTE i stąd ten problem.
 10. Eryk

  Q&A #18 Regi

  [P] Dlaczego Twoim zdaniem Source jest lepszy niz 1.6 czy GO? Pamiętaj, że jeszcze masz CZ. [P] Z czym wiążesz swoją przyszłość - masz jakieś konkretne plany, czy to ciągle jest szlifowanie? [P] Dlaczego akurat wędkarstwo? [P] Gdybyś mógł wymienić rangi na forum, to dlaczego wymieniłbyś je na nazwy ryb? [P] Skąd pomysł na Twój nick? Jest czymś/kimś inspirowany? [P] Czy potrafisz rozróżniać dobro od zła? Co jest dla Ciebie złem z definicji? [P] Gdybyś miał możliwość cofnięcia się w czasie, to do którego momentu udałbyś się w swoim życiu, by coś zmienić? [P] Czy marcepan dla Ciebie jest definicją najgorszego co istnieje do zjedzenia? Jeżeli nie, to co według Ciebie jest najbardziej paskudnym produktem do zjedzenia. [P] Kosmos - jest czymś czego nie poznamy czy jeszcze nie znamy? [P] Co Ci zrobił Falubaz?
 11. 1. To nie jest temat od tego. 2. @Bobencjusz miał się tym zająć, ale ma wolne, więc zajmę się tym jutro dopiero.
 12. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami, zespół CS-Reload.pl
 13. Eryk

  vip

  Problem nadal występuje?
 14. Eryk

  Odebranie rangi

  Napisz post w tym temacie ->
 15. Eryk

  Błąd sklep sms

  Wyślij mi na PW: - kod - nick + hasło - usługa - na jaki okres
 16. Eryk

  Resety rankingu na serwerach

  [01.12.2018] Serwery: CS:GO MOD, DD2 Co zostało zresetowane: Rankingi + w przypadku go mod - Euro, skiny oraz klany
 17. Eryk

  Reklamacja Euro na CS:GO MOD

  Proszę zastosuj się, ułatwi to wszystkim pracę.
 18. Eryk

  Reklamacja SVIPA na serwerze CS:GO MOD

  Sprawa rozwiązana na PW.
 19. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
 20. Sprawa przeniesiona do tego tematu.
 21. Eryk

  Problemy z kodami zwrotnymi

  Dzień dobry, problem dotyczący kodów kodów zwrotnych w sklepie powinien zostać już naprawiony. Problem prawdopodobnie był po stronie hostingu. Wszystkie osoby, które zakupiły usługi w ostatnich trzech dniach niech zgłoszą się ze swoimi kodami do @krvlix - otrzymacie swoje usługi plus(zależnie od usługi) dodatkowe dni gratis. //edit Błędy niestety jeszcze występują, do końca tygodnia powinniśmy się z tym uporać.
 22. Dzień dobry, z racji tego, że ostatnim czasem stanowiska Administracyjne zostały zasilone o nowe-stare osoby, zobowiązaliśmy się wziąć do roboty nad forum i serwerami. Pracę oczywiście ruszyły i w tym temacie chciałbym przedstawić Wam czym się zajęliśmy, czym się zajmujemy i czym będziemy się zajmować w najbliższej przyszłości. Zaczęliśmy tak naprawdę od dwóch rzeczy: - naprawy serwerów - zatrudniliśmy nowego technika @vanillah; - poprawy regulaminów - zajmuję się tym ja wraz z @PanPikus; Serwery otrzymały swoje wsparcie i większość błędów, które zostały zgłoszone są już naprawione. Co do regulaminów, to regulamin forum już mamy skończony, zatem został regulamin CB - jest na ukończeniu - oraz regulaminy składania podań - które też są na ukończeniu. Wszystkie regulaminy były przedyskutowane wśród całej Administracji oraz FS'ów. Oczywiście wszystkiego nie uda nam się wyłapać, zatem przy publikacji regulaminów powstanie temat dotyczący poprawek. Następnym krokiem było odnowienie współpracy z jednym z hostingów, z którym współpracujemy. Następnie były dyskusje dotyczące nowych serwerów, pobudzenie życia na forum i inne sprawy organizacyjne jak np. zmiany w szablonie strony czy zmiana wyglądu panelu czy bansa - to niedługo zobaczycie. Zatem co robimy obecnie: - poprawki regulaminów - od regulaminu poszczególnych działów aż po regulamin forum; - zmiany dotyczące wyglądu forum oraz powiązanych z nim podmiotami; - praca nad dwoma nowymi serwerami: - CS 1.6 - którym zajmuje się @PanPikus wraz z naszym technikiem - 4FUN; - CS:GO - którym zajmuje się @KDKJ - DEATHRUN; - praca nad Zombie zostały zawieszone na poczet nowego serwera. Wszystkie punkty wyżej planujemy ukończyć do końca roku - regulaminy, do końca listopada, a Zombie na czas nie określony. Co planujemy na przyszłość? Obecnie chcemy wyrobić się do końca roku z obecnymi planami. Wtedy na spokojnie rozpoczniemy ponownie dyskusję na temat przyszłości sieci.
 23. Eryk

  JAK TO WYGLĄDA - 20.11.2018

  @Szugasz Na przestrzeni ostatniego roku paczka z serwerem była zmieniona dwa razy: - za pierwszym razem tego podjął się @vireless, który swoje pomysły i pluginy podrzucał dla O'Zona. Zakończyło się ta fiaskiem; - @Nevermore zakupił paczkę, która niestety posiadała sporo błędów, a w tamtym momencie również opuścił nas O'Zone, także nie byłoby osoby, która by to poskładała. I na tej paczce ciągle działamy od dłuższego czasu. Od kiedy wróciłem w sierpniu na rangę, to szukałem osoby, która by się tym zajęła. Na początku podesłałem to swoim znajomym, którzy następnie polecili mi również innych techników. Każdy napisał jedną i tą samą rzecz - szybciej będzie przepisać cały kod, niż szukać błędu. Także nie jest to takie hop siup w ramach czasu jak i w ramach kosztów - dodać z trzeba, że już na paczkę zostały wydane pieniądze, a przepisanie jej na nowo będzie jeszcze bardziej kosztowne. Także mamy serwer, który przed startem przyniósł gigantyczne straty, a w obecnej sytuacji nie możemy sobie pozwolić na jeszcze większe straty na tak niepewny serwer. Również nie jesteśmy zadowoleni, że to ciągle się dłuży, ale niestety nie jest to nasza wina. Darmowych paczek z amxx czy alliedmod nie będziemy też brać, ponieważ są one pobugowane lub nie posiadają za dużo treści. Także wychodzi na to samo - nie mamy w pełni działającego i satysfakcjonującego serwera. Świat zwykłych ludzi nie działa tak, że coś chcemy i to od razu mamy. Jeżeli ktoś czeka na ZM czy JB, to sobie jeszcze musi poczekać. Sam ubolewam najbardziej nad swoim dzieckiem - JB - ale nie można być egoistycznym chujem i zatrzymać zmarły serwer na siłę kosztem innym.
×