Skocz do zawartości

 

Zgłoś błąd

GAZETKA LISTOPAD 2018 -> SPRAWDŹ

Bobencjusz

Forum Support
 • Zawartość

  1473
 • Donacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  15
 • Czas online

  3dni 13gdz 1min 4sec

Ostatnia wygrana Bobencjusz w dniu 27 Listopad

Użytkownicy przyznają Bobencjusz punkty reputacji!

Reputacja

376 Zaangażowany

Grupy użytkownika

O Bobencjusz


 • Główna ranga: Forum Support


 • Tytuł: Niestabilny skill'em :C


 • Ilość postów: 1473


 • Reputacja: 376


 • Wygrane rankingi: 15


 • Data dołączenia: 01.05.2017


 • Jest z nami od: 589 dni


 • Ostatnia aktywność:


 • Obecnie:


 • Wiek: 19


Kluby

Informacje o profilu

 • Płeć:
  Męzczyzna
 • Skąd:
  Katopato
 • Zainteresowania:
  sport
 • Steam:
  https://steamcommunity.com/id/bobbulider99/
 • Ulubiony mod:
  CS:GO MOD, ONLY DD2

Kontakt

 • Snapchat
  byyyczek123

Ostatnie wizyty

3001 wyświetleń profilu
 1. Bobencjusz

  [Admin Testowy] [lejtekole]

  1. Steam id możesz znaleźć, będąc na serwerze i wpisując „status” w konsoli. Jak nie masz steam, to i tak wielkiej różnicy nie robi, więc uznam, że nie masz. 2. Godzin naliczyłem ~38, więc wymaganie w teorii jest, aczkolwiek w praktyce, wyglada bardzo marnie. 3. W doświadczeniu chodzi o to, czy byłeś kiedykolwiek adminem wcześniej, odpowiedź nie na temat. Wyobraź sobie na rozmowie o pracę -> -Czy pracował Pan kiedyś jako informatyk? -Umiem obsługiwać komputer. Popraw to jeżeli mogę prosić. 4. Reszta takich spraw jak: wiek, mikro, znajomość języka polskiego wygląda w porządku. Jedyne co Ci można zarzucić to słabe GT, staraj się pograć na serwerze, by osoba rozpatrująca podanie była przekonana, że Ci zależy na tej posadzie.
 2. Bobencjusz

  [TEMAT ZAMKNIĘTY]Chev was Wita

  ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
 3. Bobencjusz

  Głosowanie na serwer CS 1.6 - CS:GO MOD - poradnik i raporty

  TYDZIEŃ 4 & 5 Nie myślcie, że o Was zapomniałem, sporo spraw miałem na głowie, lecz głosowanie zawsze było i będzie podliczane @Wino 5/6 Dwa tygodnie temu również brakło głosów, niestety będzie kolejny punkt do tabelki, nie wymagam wiele a jednak i z takimi błahostkami są problemy. @DzemiX 6/6 ✔ @@@[email protected]@ 7/6 ✔ @Rzeznik** 12/6 ✔ @~fl0w. 10/6 ✔ @KAZ3K 18/6 ✔ @Delma z Masłem 4/6 Była zgłaszana nieobecność, więc uznam to, lecz brak głosów w kolejnym tygodniu będzie skutkował ostrzeżeniem. @Cysiu2000 5/6 Coś się tutaj podziało, daję szansę na poprawę w następnym tygodniu. @f0xi 14/6 ✔ @Jebus 4/6 Admina dostałeś niecałe 2 tygodnie temu, więc tym razem Ci odpuszczę normę, ale każdy kolejny brak, będzie skutkował ostrzeżeniem. Głosy były liczone tak jak zawsze -> od godziny 20:00, 24.11 -> 20:00, 11.08. Co za tym idzie równe 2 tygodnie.
 4. Bobencjusz

  [TEMAT ZAMKNIĘTY]SklepSMS

  Nie wiem czy temat aktualny a tym bardziej nie wiem, dlaczego nikt tego nie zauważył.. @fredi karpiu Z góry przepraszamy i jeżeli jesteś dalej zainteresowany zgłoś się do @krvlix.
 5. Bobencjusz

  [Propozycja odrzucona]Rangi.

  ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
 6. Bobencjusz

  [Propozycja odrzucona]Rangi.

  Rozwój w ten sytuacji, obecnie spotkał zastój, jeżeli pojawi się nowy system, to również będzie informacja na forum.
 7. Bobencjusz

  [TEMAT ZAMKNIĘTY]Propozycje roundsound - Grudzień 2018r.

  ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
 8. Bobencjusz

  [Propozycja odrzucona]Reaktywacja serwera Zombie Mod

  ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
 9. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
 10. Bobencjusz

  [TEMAT ZAMKNIĘTY]Rezygnacja

  @ne0 -> uprawnienia do zdjęcia, jeśli można prosić + nie wiem czy był post w degradacjach, ale na wszelki wypadek przypomnę. @ESN. -> Ranga również do zdjęcia.
 11. Bobencjusz

  FOTY 2016/2017/2018

 12. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
 13. Bobencjusz

  [Propozycja odrzucona]Chat klanowy

  Wydaje mi się, że miało by to zastosowanie przez 1-2 tyg. a potem by się znudziło. Prawda jest taka, że jeżeli ktoś chce, to ts reload jest "czynny" 24/7. Część starych graczy z serwera, spotyka się na ts i wszelkie sprawy dot. klanu, skinów czy czegokolwiek tam sobie omawiają. Może było by to ułatwienie, ale to samo można sobie zrobić na forum. Rejestrujecie się na forum, zakładacie priv na tyle osób co jest w klanie i możecie tam spokojnie załatwiać Wasze klanowe sprawy. Moje zdanie jest bardziej negatywne.
 14. Bobencjusz

  [ODBANOWANY][Odwołanie]

  To czy biegałeś odpalony czy nie, wiesz tylko Ty. UBT sprawdzi demo, jeżeli faktycznie jesteś czysty, to możesz być pewien, że ban zostanie zdjęty. Na obecną chwilę musisz poczekać na ocenę dema, obydówch UBS-ów.
 15. Bobencjusz

  [TEMAT ZAMKNIĘTY]Chev was Wita

  Cześć, mam nadzieję, że na naszej sieci będziesz się dobrze bawił!
×