Skocz do zawartości

 

Sprawdź teraz

Błędy z usługami z dnia 18.02.2019 -> SPRAWDŹ

Problem ze skinami?  ->ZGŁOŚ SIĘ TUTAJ

Bobencjusz

Forum Support
 • Zawartość

  1723
 • Donacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  29
 • Czas online

  6dni 5gdz 52min 12sec

Ostatnia wygrana Bobencjusz w dniu 19 Luty

Użytkownicy przyznają Bobencjusz punkty reputacji!

Reputacja

490 Zaangażowany

Grupy użytkownika

O Bobencjusz


 • Główna ranga: Forum Support


 • Tytuł: Niestabilny skill'em :C


 • Ilość postów: 1723


 • Reputacja: 490


 • Wygrane rankingi: 29


 • Data dołączenia: 01.05.2017


 • Jest z nami od: 660 dni


 • Ostatnia aktywność:


 • Obecnie:


 • Wiek: 20


Kluby

Informacje o profilu

 • Płeć:
  Męzczyzna
 • Skąd:
  Katopato
 • Zainteresowania:
  sport
 • Steam:
  https://steamcommunity.com/id/bobbulider99/
 • Ulubiony mod:
  CS:GO MOD, ONLY DD2

Kontakt

 • Snapchat
  byyyczek123

Ostatnie wizyty

3607 wyświetleń profilu
 1. Bobencjusz

  [Propozycja odrzucona]Pomysł dotyczący VIP'A

  ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
 2. Bobencjusz

  [Rozpatrzone pozytywnie][Admin Stały] Wariacik :D

  ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Temat został zamknięty przez moderatora forum style="text-align: center;"> Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej w celu uzyskania uprawnień administratorskich (SteamID + hasło). Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie. Aby odebrać rangę na forum napisz post według wzoru w tym temacie - https://cs-reload.pl/topic/53747-odbierz-rangę/ Z pozdrowieniami, zespół Cs-Reload.pl
 3. Bobencjusz

  [Rozpatrzone pozytywnie][Admin Stały] Wariacik :D

  Podanie już dawno rozpatrzone (backup).
 4. Bobencjusz

  [Skarga odrzucona][Skarga na admina] - [Lisektako]

  ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
 5. Bobencjusz

  [Skarga odrzucona][Skarga na admina] - [Lisektako]

  Masz 24h żeby podać racjonalne dowody. Słowo przeciwko słowu, to słabe potwierdzenie swojej wersji. Bez wrzucenia dema, czy ss’ów zgaduje, że skarga będzie odrzucona, lecz nie moja w tej skardze rola. @PanPikus. @januszdiler Wybacz, ale ja się nie będę Ciebie prosił o dowody, na których widać błąd admina. Skoro jest napisane we wzorze skargi, że należy podać dowody, to tak należy zrobić. Jak znajdziesz konkretne zapraszam do złożenia skargi raz jeszcze.
 6. Bobencjusz

  Awanse/Degradacje/Bany

  AWANS Nick: @ReyMysterio. Data: 19.02.2019r Szczegóły awansu: użytkownik admin dd2. Powód: podanie na +.
 7. Bobencjusz

  [Rozpatrzone pozytywnie][Admin Testowy] [ReyMysterio]

  ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Temat został zamknięty przez moderatora forum Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej w celu uzyskania uprawnień administratorskich (nick + hasło). Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie. Aby odebrać rangę na forum napisz post według wzoru w tym temacie - https://cs-reload.pl/topic/53747-odbierz-rangę/ Z pozdrowieniami, zespół Cs-Reload.pl
 8. Bobencjusz

  [Rozpatrzone pozytywnie][Admin Testowy] [ReyMysterio]

  Jak widziałem to podanie, sądziłem, że wypowiedzi adminów będą negatywne, lecz się myliłem. Przez pare ostatnich dni obserwowałem, czy Twoje zachowanie się zmieniło i faktycznie, chyba tak się stało. Jest to „tylko” admin testowy, więc dam Ci szansę na ten miesiąc. Jeżeli nie będziesz czegoś wiedział, śmiało możesz pisać do mnie, myślę, że Ci w większości będę umiał pomóc. Admina dodam koło popołudnia (15). _____ @bimmer, jeżeli Cię oznaczam w podaniu, to nie z nudów, tylko, że masz obowiązek się wypowiedzieć. Każde kolejne „olanie” wypowiedzenia się w podaniu będzie skutkowało + do tabelki, bo jest to już któryś raz z kolei.
 9. Bobencjusz

  Awanse/Degradacje/Bany

  DEGRADACJA Nick: @Rzeznik** Data: 18.02.2019r. Szczegóły degradacji: admin GO:MOD użytkownik Powód: Rezygnacja.
 10. Bobencjusz

  Głosowanie na serwer CS 1.6 - CS:GO MOD - poradnik i raporty

  TYDZIEŃ 13 & 14 - Była już informacja, powtarzać się nie muszę, w razie czego śmiało piszcie pv. TYDZIEŃ 15 @KAZ3K 4/3 ✔ @Delma z Masłem 1/3 ✖ - "Wina forum", nadrób to jeśli będziesz mógł w kolejnym tygodniu. @f0xi 3/3 ✔ @Rono321 3/3 ✔ @Jebus 0/3 ✖ - U Ciebie tym bardziej chciałbym widzieć minimum +5, bo jednak od wtorku forum działa a Ty nie masz głosu ani jednego. @Mischka_k 16/3 ✔ @Rzeznik** 4/3 ✔ _______ Seee ya.
 11. Bobencjusz

  Głosowanie na serwer CS 1.6 - Only DD2 - poradnik i raporty

  TYDZIEŃ 5 & 6 - Był już liczony, nie widzę potrzeby drugi raz pisać, każdy widział i wie co i jak. TYDZIEŃ 7 @bimmer 1/3 ✖ Uznam brak tych głosów, że to przez crash forum, jeżeli Cię mogę prosić, to nadrób to w kolejnym tygodniu. @NIUSIA 0/3 ✖ Z tego co kojarzę, była pisana nieobecność @brook1yn 3/3 ✔ @aNo 6/6 ✔ @Jonuś 4/3 ✔ ____ Miłego tygodnia.
 12. Bobencjusz

  Awanse/Degradacje/Bany

  DEGRADACJA & BAN Nick: @LongeR Szczegóły: Degradacja ze względu na niestosowne zachowanie, wobec innych graczy/użytkowników. Ban na życzenie. DEGRADACJA Nick: @~fl0w. Szczegóły degradacji: Admin GO:MOD grafik Powód: Rezygnacja. DEGRADACJA Nick: @MojPassatRobiWeWsiSzum Szczegóły degradacji: Admin dd2 użytkownik Powód: Rezygnacja. AWANS Nick: @ZwIaDoWcA Szczegóły awansu: Admin GO:MOD Opiekun GO:MOD Powód: Decyzja administracji. DEGRADACJA Nick: @Pyśkaa Szczegóły degradacji: Forum Support SVIP Powód: Rezygnacja. AWANS Nick: @Mischka_k Szczegóły awansu: użytkownik Admin GO:MOD Powód: Podanie na +. DEGRADACJA Nick: @WhY ? Szczegóły degradacji: Admin testowy dd2 użytkownik Powód: Zakończony okres testowy.
 13. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami, zespół CS-Reload.pl
 14. Spróbuj kolejny raz za tydzień i jak spełnisz wszystkie wymagania.
×