Sponsorzy/Partnerzy


Pukawka - Serwery gier CSSetti.pl - Lista serwerów Counter-Strike 1.6
fa fa-newspaper-o

FlesSheR

Zasłużony
 • posty

  518
 • Donacje

  30,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Muzyka profilu

Ostatnia wygrana FlesSheR w dniu 18 Maj

Użytkownicy przyznają FlesSheR punkty reputacji!

Reputacja

169 Doświadczony

8 obserwujących

O FlesSheR

 • Tytuł
  Master of Puppets

Kontakt

 • Strona WWW:
  cs-reload.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męzczyzna
 • Skąd:
  Małopolska
 • Zainteresowania
 • Steam
  FlesSheR
 • Ulubiony mod
  DD2

Ostatnie wizyty

3499 wyświetleń profilu
 1. [TEMAT ZAMKNIĘTY]siemka v2

  Cześć
 2. [TEMAT ZAMKNIĘTY]Pożegnanie...

  Elo
 3. [TEMAT ZAMKNIĘTY]Heej

  Cześć
 4. [TEMAT ZAMKNIĘTY]Witam graczy!

  Dobry
 5. Odbierz rangę!

  Nick:FlesSheR Ilość postów: 500 Ustawić na: podrzędną/nadrzędną: podrzędną Ranga: Bywalec
 6. Ja jestem na TAK. Jesteś aktywny, kłopotów z tobą nie było. Pilnowałeś porządku na serwerze bardzo dobrze. Mimo tych wielu sytuacji z wcześniej nie dałeś się sprowokować innym co jest również dużym plusem.. Odpowiedni kandydat na to stanowisko.
 7. [TEMAT ZAMKNIĘTY]Hejka Naklejka :D

  Cześć
 8. Awanse/Degradacje/Bany

  DEGRADACJA Data: 22.05.2018 Nick: @mefjuu365 i @Poziomek Szczegóły degradacji: Admin DD2 -> Użytkownik Powód: Rezygnacja z powodu braku czasu.
 9. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Temat został zamknięty przez moderatora forum Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej w celu uzyskania uprawnień administratorskich (SteamID + hasło). Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie. Aby odebrać rangę na forum napisz post według wzoru w tym temacie - https://cs-reload.pl/topic/53747-odbierz-rangę/ Z pozdrowieniami, zespół Cs-Reload.pl
 10. Na serwerze nie sprawiasz kłopotów. Masz bardzo dużą aktywność przez ostatni tydzień. Mam nadzieje że nie stracisz tego zapału po otrzymaniu admina.
 11. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Temat został zamknięty przez moderatora forum Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej w celu uzyskania uprawnień administratorskich (SteamID + hasło). Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie. Aby odebrać rangę na forum napisz post według wzoru w tym temacie - https://cs-reload.pl/topic/53747-odbierz-rangę/ Z pozdrowieniami, zespół Cs-Reload.pl
 12. Stwierdziłem że nie będę zwlekał z tym podaniem. Doświadczenie jako admin masz. Znamy się już trochę czy to z mixów czy serwerów i kłopotów nie sprawiasz. Witamy w gronie adminów DD2 Admin dodany.

O nas

Swoją działalność rozpoczęliśmy pod koniec 2012 roku. To wtedy stworzyliśmy dla was nasz pierwszy serwer, który do dziś cieszy się największą popularnością. Cały czas się rozwijamy, starając się stworzyć dla was jak najlepszą atmosferę zarówno na forum, jak i na naszych unikatowych serwerach.
U nas każdy może zostać członkiem administracji, to jak potoczy się Twoja kariera na naszym forum, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie !
Cs-Reload - naszą największą pasją jest Counter-Strike.

Portale Społecznościowe

Odwiedź nas na: