Sponsorzy/Partnerzy


Pukawka - Serwery gier CSSetti.pl - Lista serwerów Counter-Strike 1.6
fa fa-newspaper-o

Caromeow

Opiekun Serwera
 • posty

  552
 • Donacje

  60,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Muzyka profilu

Ostatnia wygrana Caromeow w dniu 10 Sierpień

Użytkownicy przyznają Caromeow punkty reputacji!

Reputacja

168 Doświadczony

10 obserwujących

O Caromeow

 • Tytuł
  The Main Character
 • Urodziny 05.10.2000

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie podano
 • Steam
  0:0:22321241
 • Ulubiony mod
  Only DD2

Ostatnie wizyty

4434 wyświetleń profilu
 1. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami, zespół CS-Reload.pl
 2. FOTY 2016/2017/2018

 3. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami, zespół CS-Reload.pl
 4. Nocny Vip

  Myślę, że można to wrzucić na DD2, jednak trzeba jeszcze pomyśleć, w których godzinach miało by to funkcjonować. Jeśli to vip tylko na godzinę, żeby ludzie zobaczyli jak to jest, to bez sensu dodawać go na godzinę 23-24, tylko na trochę wcześniejsze godziny.
 5. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Temat został zamknięty przez moderatora forum Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej w celu uzyskania uprawnień administratorskich (SteamID + hasło). Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie. Aby odebrać rangę na forum napisz post według wzoru w tym temacie - https://cs-reload.pl/topic/53747-odbierz-rangę/ Z pozdrowieniami, zespół Cs-Reload.pl
 6. Nie będę czekać na wypowiedzenie się reszty adminów, ponieważ i tak nic nie zmieni mojego zdania. Wszystko co tylko możesz zgłaszasz mi na forum lub na steam, za co ogromny plus. Wszystkie swoje obowiązki wypełniasz bardzo dobrze, ogarniasz serwer, głosujesz, aktywność w poprzednim miesiącu najwyższa z całej administracji. Wspominałem Ci również żebyś dawał dłuższe bany, do czego również przystosowałeś się zadziwiająco szybko. Wzorowy kandydat. Odezwij się na pw po odebranie swojego admina stałego.
 7. PROBLEM - TEMAT PŁYNIE JAK RZEKA x2

  Ostatnio już był taki problem, pisałem w kąciku dd2 jak powinniśmy się tym zająć. Wcześniej problem rozwiązał się sam, lagi ustały, ale teraz przydałoby się z tego skorzystać. Nie ma co zgłaszać tego do hostingu setny raz, bo odpiszą nam znowu to samo.
 8. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami, zespół CS-Reload.pl
 9. Niestety, twoja ostatnia aktywność na serwerze to katastrofa, wchodziłeś pograć 10-30 minut i wychodziłeś. Popraw aktywność i zapraszam do złożenia podania jeszcze raz.
 10. Awanse/Degradacje/Bany

  AWANS Data: 25.07.2018 Nick: @Zola Szczegóły awansu: Użytkownik -> Admin Stały Only DD2 Powód: Podanie rozpatrzone pozytywnie. DEGRADACJA Data: 27.07.2018 Nick: @Gengsta Szczegóły degradacji: Admin Testowy Only DD2 -> Użytkownik Powód: Zakończenie się okresu testowego.
 11. Co do 2, jest taki plugin na DD2, więc większego problemu z tym nie powinno być, o ile opiekuni się na to zgodzą.
 12. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami, zespół CS-Reload.pl
 13. Z serwera kojarzę Cię baardzo słabo, w podaniu również się nie rozpisałeś. GT również szału nie robi. Przykro mi, ale adminów narazie jest dużo, oraz są lepsze osoby na to stanowisko.

O nas

Swoją działalność rozpoczęliśmy pod koniec 2012 roku. To wtedy stworzyliśmy dla was nasz pierwszy serwer, który do dziś cieszy się największą popularnością. Cały czas się rozwijamy, starając się stworzyć dla was jak najlepszą atmosferę zarówno na forum, jak i na naszych unikatowych serwerach.
U nas każdy może zostać członkiem administracji, to jak potoczy się Twoja kariera na naszym forum, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie !
Cs-Reload - naszą największą pasją jest Counter-Strike.

Portale Społecznościowe

Odwiedź nas na: