Skocz do zawartości

 

Sprawdź teraz

Powrót do żywych  -> KLIK

Problem ze skinami?  -> ZGŁOŚ SIĘ TUTAJ

Sora^^

VIP
 • Zawartość

  356
 • Donacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6
 • Czas online

  22gdz 10min 19sec

Muzyka profilu

Ostatnia wygrana Sora^^ w dniu 29 Październik 2018

Użytkownicy przyznają Sora^^ punkty reputacji!

Reputacja

91 Czempion

2 obserwujących

Grupy użytkownika

O Sora^^


 • Główna ranga: VIP


 • Rank: Wszechwiedzący


 • Ilość postów: 356


 • Reputacja: 91


 • Wygrane rankingi: 6


 • Data dołączenia: 05.02.2018


 • Jest z nami od: 377 dni


 • Ostatnia aktywność:


 • Obecnie:


 • Wiek:


Kluby

Kontakt

 • Strona WWW:
  https://osu.ppy.sh/users/9390382

Informacje o profilu

 • Płeć:
  Męzczyzna
 • Skąd:
  Astorea
 • Zainteresowania:
  Koty?
 • Steam:
  steamcommunity.com/id/Sonozakii
 • Ulubiony mod:
  Diablo Mod / Surf

Ostatnie wizyty

935 wyświetleń profilu
 1. Nie wiem jak do końca zacząć... Te forum jest cudowne, na żadnej sieci, czy też w żadnym gronie osób nie czułem się lepiej niż tutaj. Poznałem wiele wspaniałych, miłych czy też zabawnych osób. Ludzi, których podziwiam, jak i ludzi, od których charakteru będę odbiegał jak najbardziej się da, żeby nie stoczyć się na społeczne dno. Co do samej rezygnacji, przyczyniło się do tego kilka rzeczy. Zaczął się rok szkolny, i szedł świetnie, byłem przekonany, iż nie przeszkodzi mi to w prowadzeniu swoich obowiązków na rzecz sieci, jednakże atmosfera w klasie się pogorszyła, przez co tracę zapał do robienia czegokolwiek po powrocie do domu. Również zostałem wytypowany do projektów finansowanych przez Unię Europejską, jak i służę pomocą w przedstawieniach szkolnych, czy też koncertach poza szkolnych z chórem. Lekarz po ostatniej kontroli z moim kręgosłupem, powiedział, iż jeśli nie potraktuję sprawy poważnie, to może być ze mną źle, dlatego też będę miał mniejszą aktywność przy komputerze. ----- Ignorując jednak moje sprawy prywatne, moje założenie do tej sieci, tak jak do gier było następujące: Granie w gry sprawia mi przyjemność, jednakże jeśli ta przyjemność zanika, to po co w nie w ogóle grać? Robienie wszystkich raportów, jak i posiadania własnego kącika, w którym można pracować, produkować się i czerpać z tego korzyści w postaci przyjemniejszej gry na serwerach, sprawiało mi niezwykłą radość. Jednakże wraz z powrotem na forum pewnego kolegi, którego początkowo lubiłem, wprowadziła w moich oczach, toksyczną atmosferę (której zapewne nikt oprócz mnie nie odczuwa). Zaczął on się czepiać do wszystkiego czego piszę czy robię. Nienawidzę jak ktoś mi się patrzy na ręce, i krytykuje każdy mój ruch, mimo iż on sam nie jest perfekcyjny. Nie jestem tutaj od wszczynania dram, ale mam nadzieję @Krokss, że jesteś dumny z tego co robisz, bo po powrocie nie jesteś już tą samą osobą którą znam. Dziękuję @KDKJ @Eryk @Milka @Kubusz @Yep @Nuz @Wizu666 @jopaaaaaaaaaa @Mystic @Caromeow @NIUSIA @HarbeX za krótszą, czy dłuższą znajomość, oraz za wspólną grę poza, czy też na serwerach tej sieci. @SiTo @Walus hellcase @MICHUS pamiętajcie o głosowaniu na serwer Trzymajcie się wszyscy mocno, zdrówka życzę. Możecie się zacząć cieszyć z zwycięstwa, drużyno pierścienia.
 2. Sora^^

  [TEMAT ZAMKNIĘTY]Bywa.

  Odkąd wróciła pewna osoba na forum, już kompletnie zszedł mi zapał, ale o tym więcej w pożegnaniu. long story short Opiekun Serwera, czy tam Admin Mirage -> Użytkownik
 3. Sora^^

  [Propozycja odrzucona]VIP

  Używając argumentu: Mogę podać kontrargument, przewracając to do góry nogami. Osoba "ogarnięta" równie dobrze tego VIP'a może bez większego problemu ściągnąć. Jednakże nie zaprzeczę, iż osoba mająca VIP'a ma dużą przewagę. Natomiast właśnie dzięki tej przewadze gracze na serwerze zaczęli te VIP'y kupować, co wcześniej było nie spotykane. Patrząc na to z drugiej strony, nie podoba mi się fakt, iż ludzie wyzywają często VIP'ów na serwerze, za sam fakt posiadania go, mimo to, iż czasami brak tego VIP'a przeciwnika, dalej by poskutkował jego porażką. Skarg typu "VIP jest OP" czy też wiadomości typu "Śmieć z VIP'em" dostałem już od groma. Dlatego, że użytkownicy się na to skarżą, proponuję delikatnego "nerfa" HP. - 110hp -> 105hp - za zabicie +50g i +5hp / dodatkowo za hsa +100g i +10hp +5hp Co do balansu VIP'a nie zejdę niżej niż to co tutaj proponuję, ponieważ wydaję mi się, że takie właśnie jest założenie VIP'a aby mieć przewagę nad innymi. (Mało osób patrzy pod kątem "pomocy na rzecz sieci") @KDKJ pozostawiam ci to do rozpatrzenia, ponieważ nie wiem czy moja decyzja w tej sprawie, pokrywa się z twoimi założeniami VIP'a.
 4. Sora^^

  [TEMAT ZAMKNIĘTY]Konkurs na Halloween [Zakończony]

  Jako, iż niestety uciął mi się grafik na ten tydzień, ze względu na koncert, jestem zmuszony zakończyć konkurs dzisiaj. Zakładam, że i tak już nikt więcej nie brałby udziału, a szkoda, ponieważ dałem większą ilość nagród, niż zgłoszeń na sam konkurs... Przechodząc do wyników: miejsce 1: @Akumu / Weronika miejsce 2: @Paleta. +Nagroda głosu ludów +Nagroda Sentymentalna miejsce 3: @f0xi W takim razie kolejno: @Akumu / Weronika - VIP 40 dni @Paleta. - VIP 30 dni +Nagrody dodatkowe (W sumie VIP na 47 dni) @f0xi - VIP na 20 dni Po odbiór nagród należy zgłosić się do @Eryk w wiadomości prywatnej.
 5. Tak jak wcześniej wspominałem @Eryk'owi. Byłem święcie przekonany, iż Ranga Opiekuna działa uprawnieniami tak jak działa UBS. Mianowicie zdawało mi się, iż jeśli mam tą rangę, to mam uprawnienia na obu serwerach. Jednakże po całej sytuacji, dopytałem się, i okazało się, że tak nie jest. Dlatego również z tego powodu składałem rezygnację na serwerze Arena 1v1, ponieważ miałem pewność, iż te uprawnienia zostaną, a moja ilość godzin na Arenie była znikoma, przez co sprawiało mi to trudność wypowiadania się w podaniach. Przyznaję się do winy, przepraszam wszystkich urażonych/poszkodowanych daną sytuacją, oraz obliguję się do poniesienia konsekwencji za swoje czyny. Nawet jeśli za coś w rodzaju "brak zaufania" miałbym uzyskać bana/degradację. #EDIT A tego binda to nawet nie wiedziałem, że użyłem. Czasami go przez przypadek naciskam, bo mam go pod literą "n". ##EDIT W sumie ta skarga już nie jest potrzebna, można zamknąć temat.
 6. Sora^^

  Zaludniamy serwer Only Mirage!

  Głosów oddanych dziś: 3/∞
 7. Sora^^

  Zaludniamy serwer Arena 1vs1!

  Głosów oddanych dziś: 4/∞
 8. Sora^^

  Reklamka taka mała :D

  Nie ma sieci gdzie nie ma gdzie grać?
 9. Sora^^

  [Rozpatrzone negatywnie]Admin stały

  ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami, zespół CS-Reload.pl
 10. Sora^^

  [Rozpatrzone negatywnie]Admin stały

  Po dłuższych namyśleniach, doszedłem do pewnych wniosków. Jeżeli teraz na początku podania mówiłeś o tym mikrofonie, że kupisz, i go nie kupiłeś oraz miałeś głosować na serwery, a nie głosowałeś, to wątpię, że jesteś osobą, która wykonuje to o co się ją prosi. Zacznij głosować na serwer, dokończ normalnie okres testowy, i wtedy napisz podanie.
 11. Sora^^

  [TEMAT ZAMKNIĘTY]A se wróciłem :D

  Serwus
 12. Sora^^

  [TEMAT ZAMKNIĘTY]szrttt

  Serwus
 13. Sora^^

  Zaludniamy serwer Only Mirage!

  Głosów oddanych dziś: 2/∞
 14. Sora^^

  Zaludniamy serwer Arena 1vs1!

  Głosów oddanych dziś: 3/∞
×