Sponsorzy/Partnerzy


Pukawka - Serwery gier CSSetti.pl - Lista serwerów Counter-Strike 1.6

EliteSpartaN.

Weteran
 • posty

  3708
 • Donacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Muzyka profilu

Ostatnia wygrana EliteSpartaN. w dniu 7 Wrzesień

Użytkownicy przyznają EliteSpartaN. punkty reputacji!

Reputacja

1507 Nietykalny

O EliteSpartaN.

 • Tytuł
  - Legenda -
 • Urodziny 04.07.2001

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męzczyzna
 • Ulubiony mod
  DD2

Ostatnie wizyty

16688 wyświetleń profilu
 1. Słoń feat. Szpaku - Sicario | Prod. Gibbs

  Ten bit to czysta poezja
 2. Topczas/rank

  Niestety, ja już zrezygnował z wszystkich funkcji na forum, włączając w to opiekę nad GO:MOD. Aczkolwiek wspomnę w wolnej chwili bobencjuszowi jak to się robi
 3. [TEMAT ZAMKNIĘTY]Nadszedł ten moment...

  Owszem nikt nie zasłużył, ale byliśmy jedynymi osobami, które spróbowały i utrzymały te sieć kilka miesięcy dłużej. Gdyby nie tamtejsze decyzje sieć pozostawiona sama sobie umarła by w przeciągu kilku tygodni.
 4. Witajcie, na samym początku pragnę zaznaczyć, że temat ten piszę pod wpływem silnych uczuć, bo nie łatwo rozstać się z czymś co darzę tak wielkim sentymentem. Zaczynając od początku. Na sieci jestem dobre cztery lata, podczas swojej przygody z siecią miałem różne momenty, zaczynając od silnych wzlotów po burzliwe upadki. Te drugie bardzo często były mi wypominane, jednakże nie mam nikomu tego za złe, bo patrząc na to w pełni obiektywnie niejednokrotnie "zjebałem". Tym razem również zdaję sobie sprawę że zawiodłem wiele osób, które pokładały jeszcze nadzieję w moją małą rewolucję. Nie obijając w bawełnę nie chce być drugim słoniem, który pojawiał się swego czasu raz na ruski rok. Zapał skończył się dobry kawał czasu temu i jedyne co mnie trzymało to chęć ratowania i sentyment jakim darzyłem tą sieć. Miałem momenty w których zapal wracał, ale to była krótka meta, która w ogólnym rozrachunku kończyła się zawsze pustymi słowami Jeszcze parę dni temu wspominałem w gronie administracyjnym że w roku szkolnym wszystko się zmieni, ale było to tylko złudzenie, które chciałem kształtować aby nie unieść się porażką. Przykro mi Was o tym informować, ale wszystko kiedyś się kończy Mam nadzieję, że uszanujecie moją decyzję. Nie będę również wymieniał tutaj osób, którym jestem wdzięczny za pomoc w odniesieniu sukcesu na tej sieci, ponieważ niejednokrotnie pisałem tym osobom jak do tego podchodzę i jak bardzo jestem wdzięczny za wszystko co dla mnie zrobili. Życzę powodzenia i dalszych sukcesów, jednakże moja droga w tym momencie dobiega końca.
 5. [01.09.2018] Serwery: CS:GO MOD, DD2 Co zostało zresetowane: Rankingi + w przypadku go mod - Euro, skiny oraz klany
 6. Nocny Vip

  Jutro w wolnej chwili dodam plugin przeładowujący usługi co jakiś czas, powinno pomóc. Myślę że uda mi się to zrobić między godziną 22 - 23.
 7. [TEMAT ZAMKNIĘTY]Błąd Serwera CS GO MOD

  Euro zwrócone z małym bonusem
 8. Nocny Vip

  Dajcie znać czy działa. Darmowy Vip dostępny będzie w godzinach 21:00 - 9:00
 9. [TEMAT ZAMKNIĘTY]PROBLEM - TEMAT PŁYNIE JAK RZEKA x2

  Jutro w godzinach po południowych zaktualizuje ReHLDS. Powinno pomóc.
 10. [TEMAT ZAMKNIĘTY]Siemanko! :D

  Witamy
 11. [TEMAT ZAMKNIĘTY]Witam

  Witam.
 12. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Temat został zamknięty przez moderatora forum Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej w celu uzyskania uprawnień administratorskich (nick + hasło). Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie. Aby odebrać rangę na forum napisz post według wzoru w tym temacie - https://cs-reload.pl/topic/53747-odbierz-rangę/ Z pozdrowieniami, zespół Cs-Reload.pl
 13. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Temat został zamknięty przez moderatora forum Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej w celu uzyskania uprawnień administratorskich (SteamID + hasło). Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie. Aby odebrać rangę na forum napisz post według wzoru w tym temacie - https://cs-reload.pl/topic/53747-odbierz-rangę/ Z pozdrowieniami, zespół Cs-Reload.pl

O nas

Swoją działalność rozpoczęliśmy pod koniec 2012 roku. To wtedy stworzyliśmy dla was nasz pierwszy serwer, który do dziś cieszy się największą popularnością. Cały czas się rozwijamy, starając się stworzyć dla was jak najlepszą atmosferę zarówno na forum, jak i na naszych unikatowych serwerach.
U nas każdy może zostać członkiem administracji, to jak potoczy się Twoja kariera na naszym forum, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie !
Cs-Reload - naszą największą pasją jest Counter-Strike.

Portale Społecznościowe

Odwiedź nas na: