Sponsorzy/Partnerzy


Pukawka - Serwery gier CSSetti.pl - Lista serwerów Counter-Strike 1.6
fa fa-newspaper-o

KebabNaOstrym

Zbanowany
 • posty

  186
 • Donacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Muzyka profilu

Ostatnia wygrana KebabNaOstrym w dniu 27 Sierpień

Użytkownicy przyznają KebabNaOstrym punkty reputacji!

Reputacja

47 Pomocny

6 obserwujących

O KebabNaOstrym

 • Tytuł
  Pomocna dłoń
 • Urodziny 17.06.2002

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męzczyzna
 • Skąd:
  Wrocław
 • Ulubiony mod
  Only DD2 / Jailbreak

Ostatnie wizyty

825 wyświetleń profilu
 1. Nick: KebabNaOstrym Wiek: 16 Jak często jesteś na naszym TS3?: Ostatnimi czasy praktycznie codziennie. Przesiaduje głównie wieczorami, natomiast jeżeli mam możliwość wcześniej, również wtedy jestem aktywny. Znajomość TeamSpeak: Niestety niezbyt duża, aczkolwiek jeżeli będzie możliwość przekazania mi wiedzy, to bardzo chętnie takową pochłonę, a przez ten czas również samemu z siebie postaram się czegoś nauczyć. O sobie: Nazywam się Marcin, obecnie ukończone 16 lat. W tym roku zacznę uczęszczać do pierwszej klasy Techinkum na profilu Technik/Informatyk. Z charakteru jest miły oraz można się ze mną pośmiać. Jako, iż czasu mam czasami aż w nadmiarze nawet w czasie roku szkolnego, to startuje również na admina TS3, żeby jakoś ten czas rozsądnie zagospodarować. Dlaczego chcesz zostać Adminem TS3? Chciałbym przede wszystkim pomóc obecnym tu adminom i tak jak napisałem wyżej zagospodarować niekiedy wolny czas robiąc coś pożytecznego. Kontakt: Steam, Forum, TS3
 2. [TEMAT ZAMKNIĘTY]Witam ;)

  Witaj znów Ronek!
 3. Nocny Vip

  @EliteSpartaN.?
 4. [TEMAT ZAMKNIĘTY]Siemanko! :D

  Witaj ponownie u nas Karolino!
 5. Uważam, że można dać mu szansę. Grałem z nim jakiś czas na GO Modzie i swoje obowiązki jako admin wykonywał poprawnie. Dodatkowo: + Wiek + Znajomość TS3 (Choć wszystko okaże się w praniu). Podsumowując: Jestem na Tak. Powodzenia!
 6. Q&A #9 Eryk

  Do dziewiątego Q&A został nominowany @Eryk i to jemu od dnia dzisiejszego zadajecie pytania! Przed pytaniami zapoznaj się z regulaminem!
 7. Q&A #8 PlejsyBabciJadzi㋡

  @PlejsyBabciJadzi㋡ Dziękujemy za odpowiedzi. @Eryk Przyjmujesz wyzwanie?
 8. Q&A #8 PlejsyBabciJadzi㋡

  @PlejsyBabciJadzi㋡ Czekamy na odpowiedzi. Nie zapomnij o nominacji.
 9. [TEMAT ZAMKNIĘTY]Witam

  Witaj u nas Karlito! Miłych chwil spędzonych tutaj życzę.
 10. Emotki na ChatBox

  Nick: Illusion Ranga: Super VIP Rodzaj emotki: Ogólna Proponowana nazwa (czyli to, co ma się znaleźć między dwukropkami): :CrreamAwk: Emotka lub link do emotki: https://twitchemotes.com/emotes/191313
 11. [TEMAT ZAMKNIĘTY]Witam serdecznie

  No cze

O nas

Swoją działalność rozpoczęliśmy pod koniec 2012 roku. To wtedy stworzyliśmy dla was nasz pierwszy serwer, który do dziś cieszy się największą popularnością. Cały czas się rozwijamy, starając się stworzyć dla was jak najlepszą atmosferę zarówno na forum, jak i na naszych unikatowych serwerach.
U nas każdy może zostać członkiem administracji, to jak potoczy się Twoja kariera na naszym forum, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie !
Cs-Reload - naszą największą pasją jest Counter-Strike.

Portale Społecznościowe

Odwiedź nas na: