Nowości

Sponsorzy/Partnerzy


Pukawka - Serwery gier CSSetti.pl - Lista serwerów Counter-Strike 1.6
fa fa-newspaper-o

KebabNaOstrym

VIP
 • posty

  96
 • Donacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

8 Neutral

3 obserwujących

O KebabNaOstrym

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męzczyzna
 • Skąd:
  Wrocław
 • Steam
  https://steamcommunity.com/id/kebabnaostrym16/
 • Ulubiony mod
  Only DD2 / Jailbreak

Ostatnie wizyty

321 wyświetleń profilu
 1. Nick na serwerze: KebabNaOstrym SteamID: STEAM_1:0:8756416 Serwer: Only DD2 Link do Twojego GT: https://www.gametracker.com/player/KebabNaOstrym/193.33.177.111:27015/ Wiek: 16 * Kilka zdań o sobie: Witajcie. Na imię mam Marcin. Chciałbym zostać tutaj adminem, ponieważ gram czasami o niestandardowych porach (np. rano), gdzie jakikolwiek admin rzadko jest i niektórzy gracze robią co chcą. Interesuje się fotografią, przyrodą, sztukami walki, siłownią itd. Możliwe, że być może jacyś admini mogli nie słyszeć mojego głosu, głównie z powodu, że nie mam za bardzo o czym rozmawiać (daje jedynie info) oraz gdzieś w środku grudnia zacząłem przechodzić mutacje, natomiast nie słyszałem od innych graczy żadnych zastrzeżeń co do mojego głosu. Jeżeli będzie wymagana jakaś weryfikacja, to nie ma problemu. GT nie powala na nogi, ale obiecuje je poprawić. Jutro wyjeżdżam na wyjazd do 26 lipca, więc będę mógł być tylko na forum, natomiast obiecuje nadrobić zaległości z GT o ile podanie przyjmie się pozytywnie. ** Doświadczenie: Dwa lata temu miałem na innej sieci serwerów admina na Deathrunie i żadnych skarg co do mnie nie było, oraz miesiąc temu strażnika JB, lecz zrezygnowałem. Sprawny mikrofon: TAK Czy masz aktywną usługę na serwerze: TAK (SVIP do 22 lipca.) Czy zobowiązujesz się po upływie 30 dni kandydować na Admina Stałego: Oczywiście ***Czy zobowiązujesz się do wypowiadania na temat nowych kandydatów na adminów serwera: Tak Kontakt: Steam, PW, TS3
 2. Witajcie. Otóż chciałbym zgłosić błąd występujący w tekście informującym o roundsoundach. Chodzi o to, że występują tam podane dwie komendy czyli: /roundsound i /rs natomiast /rs jest domyślnie komendą, która resetuje statystyki. Błąd błahy, lecz przez takie pomyłki można m.in stracić złoto w tabeli. Screenshot: KLIK!
 3. [TEMAT ZAMKNIĘTY]Yoł

  Witaj na Reload Kamil!

O nas

Swoją działalność rozpoczęliśmy pod koniec 2012 roku. To wtedy stworzyliśmy dla was nasz pierwszy serwer, który do dziś cieszy się największą popularnością. Cały czas się rozwijamy, starając się stworzyć dla was jak najlepszą atmosferę zarówno na forum, jak i na naszych unikatowych serwerach.
U nas każdy może zostać członkiem administracji, to jak potoczy się Twoja kariera na naszym forum, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie !
Cs-Reload - naszą największą pasją jest Counter-Strike.

Portale Społecznościowe

Odwiedź nas na: