Skocz do zawartości

 

Sprawdź teraz

Błędy z usługami z dnia 18.02.2019 -> SPRAWDŹ

Problem ze skinami?  ->ZGŁOŚ SIĘ TUTAJ

PoloGames

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Donacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas online

  1gdz 55min 30sec

Reputacja

0 Neutral

Grupy użytkownika

O PoloGames


 • Główna ranga: Użytkownik


 • Rank: Początkujący


 • Ilość postów: 10


 • Reputacja: 0


 • Wygrane rankingi: 0


 • Data dołączenia: 14.11.2018


 • Jest z nami od: 98 dni


 • Ostatnia aktywność:


 • Obecnie:


 • Wiek: 16


Kluby

Informacje o profilu

 • Płeć:
  Męzczyzna
 • Skąd:
  Świdwin
 • Steam:
  https://steamcommunity.com/profiles/76561198870762004/
 • Ulubiony mod:
  CS:GO MOD

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Dzień Dobry. Chciałem złożyć reklamacje euro na serwerze CS:GO MOD ponieważ dopóki co są problemy z kodami zwrotnymi i nie wiedziałem o tym dlatego chce złożyć reklamacje. Kontakt PV.
 2. Dobry Wieczór. Kupiłem dzisiaj 50euro wpisałem kod zwrotny i wyskakuje cytując "błąd proszę spróbować później" czy coś w tym stylu i nie wiem czy odzyskam euro czy co mam robić składać reklamacje?
 3. Nick na serwerze:PoloGames SteamID: STEAM_1:1:1026757080 Serwer:CS:GO MOD Link do Twojego GT:https://www.gametracker.com/pologames321/ Wiek:15 (w styczniu 16) * Kilka zdań o sobie:Mam na imię Gabriel. Lubię grać w Cs1.6 gram już 60h obecnie ale poprawie to. Chodzę do szkoły sportowej z internatem ale zawsze znajdzie się czas żeby zagrać. ** Doświadczenie:AMX 6/10 Sprawny mikrofon: TAK Czy masz aktywną usługę na serwerze: TAK Czy zobowiązujesz się po upływie 30 dni kandydować na Admina Stałego:TAK ***Czy zobowiązujesz się do wypowiadania na temat nowych kandydatów na adminów serwera:TAK Kontakt:TS/GRA
 4. Chciałem złożyć reklamacje SVIPA ponieważ teraz są jakieś problemy i chciałem dostać spowrotem swoje pieniądze.
 5. Svip miałem się zgłosić

 6. Dzień Dobry. Kupiłem dzisiaj SVIPA na serwerze CS:GO MOD na 3 dni i jak wpisałem kod to pojawia mi się cytując "nieoczekiwany problem spróbuj ponownie później" ale ja już próbowałem dużo razy i nic się nie dzieje dlatego proszę o zwrot pieniędzy lub o SVIPA na serwerze pozdrawiam:)
 7. Nick na serwerze: PoloGames SteamID: STEAM_1:1:1026757080 Serwer: CS:GO MOD Link do Twojego GT: https://www.gametracker.com/pologames321/ Wiek: 15(w styczniu 16) * Kilka zdań o sobie: Mam na imię Gabriel chodzę obecnie do szkoły sportowej ale zawsze znajdzie się czas żeby zagrać. Jestem miłym sympatycznym graczem oraz sprawiedliwym. Myślę że Administracja też mnie lubi. Dlatego piszę te podanie na Testowego Admina ponieważ chciałbym dostać szansę jak inni. ** Doświadczenie: AMX 6/10 Sprawny mikrofon:Tak Czy masz aktywną usługę na serwerze: Tak-SuperVip Czy zobowiązujesz się po upływie 30 dni kandydować na Admina Stałego:Tak ***Czy zobowiązujesz się do wypowiadania na temat nowych kandydatów na adminów serwera: Tak Kontakt: Forum, TeamSpeak, Gra
 8. PoloGames

  Podanie na Admina Testowgo:D

  Nick na serwerze: PoloGames SteamID: STEAM_1:1:1026757080 Serwer: CS:GO MOD Link do Twojego GT: https://www.gametracker.com/pologames321/ Wiek: 15 (w styczniu 16) * Kilka zdań o sobie:Mam na imię Gabriel obecnie chodzę do szkoły sportowej ale zawsze znajdzie się czas żeby zagrać, jestem rozsądnym człowiekiem i sprawiedliwym oraz sympatycznym. Myślę że Administracja mnie lubi i nic sobie nie zawiniłem i dlatego chciałbym się dostać do ekipy. ** Doświadczenie: AMX 6/10 Sprawny mikrofon: Tak Czy masz aktywną usługę na serwerze: Tak-SuperVip Czy zobowiązujesz się po upływie 30 dni kandydować na Admina Stałego: Tak ***Czy zobowiązujesz się do wypowiadania na temat nowych kandydatów na adminów serwera:Tak Kontakt:Forum, TeamSpeak, Gra.
 9. Nick na serwerze: PoloGamesSteamID: STEAM_1:1:1026757080Serwer: CS:GO MODImię:GabrielLink do profilu na banid.pl: Nie wiem co to jest ale postaram się to jakoś ogarnąć:)Link do Twojego GT na serwerze: https://www.gametracker.com/pologames321/Znajomość AMXX(1-10):6/10Kilka zdań o sobie:Mam na imię Gabriel lubię grać w strzelanki typo CS:GO, CS1.6 mam 15lat(w styczniu 16). Lubię bardzo dużo poświęcać czasu na serwer CS:GO MOD i gram już na nim 18 godzin i reklamuje ten serwer na YouTube:)Sprawny mikrofon: TAK/NIE-TAK mam bardzo dobry mikrofon i na dodatek niedługo będę miał jeszcze lepszy:DCzy byłeś karany na serwerach CS-Reload.pl: TAK/NIE-NIECzy masz aktywną usługę na serwerze (VIP): TAK/NIE-TAK Kontakt: Jestem bardzo często aktywny na TeamSpeak.
 10. Nick na serwerze:PoloGames.SteamID: STEAM_1:1:1026757080Serwer: CS:GO MOD.Platforma (Cs 1.6, CS:GO): Cs 1.6.Link do Twojego GT:https://www.gametracker.com/pologames321/Wiek: 15(w styczniu 16).Kilka zdań o sobie: Mam na imię Gabriel jestem miłym sympatycznym graczem. Poświęcam bardzo dużo czasu na serwer a w szczególności z rana ponieważ wtedy nie ma admina a grają sami cziterzy. Aktualnie myślę że gracze mnie lubią ponieważ mam kulturę osobistą a to jest bardzo ważne. Jestem też ogarniętym człowiekiem bo niektórzy są tacy że wyzywają po rodzicach(rodzinie)a ja chce temu zapobiec miłego pozdrawiam:)Doświadczenie:Jeżeli chodzi o AMX to 6/10, a tak to mam doświadczenie:)Czy masz aktywną usługę na serwerze: TakCzy zobowiązujesz się po upływie 30 dni kandydować na Admina Stałego: Oczywiście że tak:)Czy zobowiązujesz się do wypowiadania na temat nowych kandydatów na adminów serwera: Tak,Kontakt: Steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561198870762004/ ewentualnie TeamSpeak:)
 11. Dzień Dobry. Kupiłem wczoraj svipa poprzez sms grałem sobie normalnie a dzisiaj próbuje wejść na serwer i pisze cytując"nieprawidłowe hasło". Dlatego prosiłbym o pomoc Pozdrawiam:)
×