Skocz do zawartości

 

Zgłoś błąd

PanPikus

Head Admin
 • Zawartość

  2467
 • Donacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  36
 • Czas online

  6gdz 40min 45sec

Zawartość dodana przez PanPikus

 1. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
 2. Nie róbmy z siebie, debili i nie udawajmy, że nie rozumiemy przekazu zdania. "Peda" i to jeszcze w tym kontekście "ten peda csne", szanujmy się panowie, przecież jest to oczywiste o co chodzi. Rzecz jasna za jedno słowo "pedał" nie róbmy afery i nie zsyłajmy gracza na gułag, ale już wyżej widać iż kolega jawnie prowokuje gracza @csNE, więc ostrzeżenie wypadałoby dać, a jeżeli dalej by kontynuował to wlepić bana. Za samą sytuacje na serwerze, nie mogę wyciągnąć poważnych konsekwencji, natomiast za wpis na CB, @LongeR został już przeze mnie odpowiednio nagrodzony. Nie będę tolerował takich odzywek do innych. Jeżeli masz problem z kimś, to administracja jest od tego by załatwiać takie sprawy. @LongeR, @MojPassatRobiWeWsiSzum wam panowie radzę się pilnować i wykonywać rzetelnie swoje obowiązki, bo będę wam dokładnie patrzył na ręce. Jeżeli pojawią się kolejne takie skargi to bardzo szybko możecie pożegnać się z funkcją admina na serwerze. W szczególności ty @LongeR masz się pilnować, bo po tym wybryku na CB, najszybciej możesz się z nami pożegnać.
 3. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
 4. https://cs-reload.pl/topic/61291-skarga-przyj%C4%99taskarga-na-admina-moj-passat-robi-we-wsi-szum/?tab=comments#comment-320484 Tutaj jest ta sama sytuacja. Jeżeli chodzi o skargę, zostaną wyciągnięte konsekwencje i wprowadzimy zmiany dzięki, którym administracja będzie rozważniej rozdawała bany za "cele".
 5. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
 6. Czy administracja DD2 rozumie za co daje się bana za cele? Jeżeli nie to wytłumaczę: Kiedy członek drużyny CT nie próbuje nawet odbić bsa chociaż ma szanse ale woli latać po mapie wtedy dajecie mu bana, a nie kiedy jest sam vs 5TT i ma 10s do wybuchu. Chciałbym zobaczyć jak @MojPassatRobiWeWsiSzum Albo @LongeR lecą sami jak wielcy kamikadze i wbijają się na bsa. To jest głupie i nie potrzebne, ponieważ wy macie vipy i wam nie robi różnicy czy zginiecie czy tez nie natomiast dla innych graczy jest to ważne by móc zachować broń bo w next rundzie będą musieli np. Grać samym USP. @OSZCZUDŁO nie możesz mieć też wielkich pretensji do tego, że admin nie zbanowal za resp, to nie oznacza iż „rzuca słowa na wiatr” ale tylko tyle, że może nie zauważyć sytuacji albo w tym momencie żyje i gra (ważna zasada, admin to tez gracz i człowiek, wiec błędy mu się zdarzają). Oczywiście obowiązkiem admina jest sprawdzanie zgłoszeń ale nie wymagajmy by wpisywali „kill” w konsoli tylko po to by zobaczyć czy zgłoszenie jest prawdziwe, bo admin musi sprawdzić każde zgłoszenie a nie rozdawać bany z kapelusza na zawołanie z [email protected] Podsumowując: cała ta skarga (według mnie) wzięła się z tego, iż gracz dostał niesłusznego bana za nie wykonywanie celów mapy. Gdyby nie ta sytuacja, jestem pewien że nie mielibyśmy tutaj żadnych problemów. Proszę by też nie pisać iż „skarga jest głupia bo to tylko ban na 5min”, otóż ta skarga nie jest głupia, ponieważ pokazuje nam administracji jak pracują ich administratorzy na serwerach i uświadamiają nas, że nie rozumieją pojęć typu cele oraz rozdają bany „bo akurat cię zobaczyłem” innymi słowy ban „z kapelusza”. @MojPassatRobiWeWsiSzum następnym razem masz być pewien na 100%, że ban którego dajesz jest słuszny, a jak już sprawdzisz czy jest słuszny to sprawdź jeszcze raz, ponieważ głupi błąd który zrobiłeś a jest on mały, świadczy o tym że nie do końca rozumiesz czym jest wykonywanie celi mapy, a zgaduje że masz świadomość jak to działa, bo nie jesteś adminem od wczoraj. @OSZCZUDŁO następnym razem pohamuj język i nawet jeżeli ban nie był słuszny to lepiej zachowaj poziom i załatw to tu na forum a nie poprzez obrazę administratora, bo sam sobie zaszkodzisz.
 7. PanPikus

  Awanse/Degradacje/Bany

  AWANS Data: 27.12.2018r Nick: @Bobencjusz Szczegóły awansu: Opiekun DD2 Powód: Decyzja Administracji
 8. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
 9. Only DD2 to Only DD2, nie będziemy dodawać takiej formy rozgrzewki. Takie rozgrywki można wprowadzać na serwerach 4FUN. U nas DD2 jest classic, więc pozostajemy przy tym. Dodatkowo nie każdy szedł by prosto na przeciwników z "kosą", tylko pewnie by latali po mapie, a Ci co szybciej by zginęli marnowaliby swój czas czekając. Pomysł odpada.
 10. PanPikus

  [Skarga przyjęta][Skarga na admina] - LongeR

  ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
 11. PanPikus

  [Skarga przyjęta][Skarga na admina] - LongeR

  Jak widzę w bansie zostałeś już odbanowany, więc możesz śmiało grać. Nie wiem dlaczego admin dał Ci bana z powodu VACa i to na serwerze 1.6 ale postaram się by takie sytuacje nie miały tutaj więcej miejsca. @LongeRowi nie wyciągamy żadnych konsekwencji, z prostego powodu: mógł nie wiedzieć i pomyśleć, że perm za VACa jest tak samo oczywisty jak za czitowanie.
 12. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami, zespół CS-Reload.pl
 13. PanPikus

  Serwer Cod Mod 401 lvl

  Dziękujemy za złożenie oferty ale musimy podziękować za nią, ponieważ nie jesteśmy zainteresowani.
 14. PanPikus

  [Propozycja odrzucona]Reaktywacja serwera Zombie Mod

  Nikt niczego nie zostawił tylko odłożył to ze względu na to, że ZM nie jest aktualnie priorytetem. Dodatkowo obecna paczka pochłonie dużo czasu i pieniędzy, a my jako administracja nie posiadamy aż takiego luksusu by móc sobie pozwolić na kilka projektów na raz. Oczywiscie serwer ZM przewija się od dawna i wypada go wreszcie zamknąć, natomiast zwrócę uwagę na to, że każdy bardzo chce ten serwer ale jak potrzeba pomocy to nikt się nie udziela. Ten temat to kolejna propozycja by serwer powstał ale bez żadnych konkretów. Jeżeli uważasz, że zrobisz to lepiej, wystarczy napisać PW do administracji i przedstawić swój projekt, z chęcią go wysłuchamy. Natomiast jeżeli nie posiadasz żadnych konkretnych pomysłów to proszę o cierpliwość. To forum od dłuższego czasu przeżywa poważny spadek i ciężko jest wybić się z serwerem jakim jest ZM, który wymaga dużego nakładu pracy i pieniędzy. Dlatego też nie możemy pozwolić sobie na głupie i nieprzemyślane decyzje. Liczę, że zrozumiesz to ty i reszta osób która chce by ten mod wrócił.
 15. PanPikus

  Serwer.

  Z góry przepraszam za tak długi czas oczekiwania na odpowiedź, który był spowodowany brakiem dobrego przekazu informacji. Na ten moment nie będziemy dodawać żadnego serwera z zewnątrz. Chcemy się skupić na naszej sieci i rozwoju jej, więc serwer od kogoś jest nam lekko nie na rękę.
 16. PanPikus

  JAK TO WYGLĄDA - 20.11.2018

  Rozumiem i nie ma powodu do obrazy natomiast jest jedna wielka różnica, między tymi wszystkim razami kiedy ZM miał wracać, a mianowicie taka że wróciłem tu po to by skończyć co zacząłem, bo to ja zaproponowałem poprzedniej administracji by zrobili ZM, a akurat ten mod jest moim ulubionym i brakuje mi go tutaj, dlatego dołożę wszelkich starań by powstał. A co do pomysłu by ktoś sobie dłubał powoli przy tym, na ten moment mamy tylko 1 technika, a pracy jest mnóstwo, więc nie mam możliwości kogoś oddelegować do tej pracy.
 17. PanPikus

  JAK TO WYGLĄDA - 20.11.2018

  Myślisz, że zrobienie ZM jest takie proste? Błąd jest jeden ale jego geneza znajduje się w wielu miejscach co powoduje, że trzeba poświęcić od groma czasu na naprawę. Patrz z szerszej perspektywy, jeżeli forum nie zacznie się rozwijać to umrze i w końcu je zamkną, więc tak, lepiej postawić na łatwy do stworzenia serwer, który gwarantuje pewien rozruch na tym forum niż wciąż brnąć z ZM. Dodatkowo mogę nadmienić, że jeżeli uporamy się z pierwotnym problem tej sieci, czyli wymarciem, poświęcimy się głównie ZMowi, który jest odwlekany. Nie możemy inaczej postąpić i musicie to zrozumieć, że nie robimy tego bo nam się nie chce albo brak nam $ tylko dlatego, że musimy myśleć o przyszłości sieci i chcemy by ona nie została zamknięta.
 18. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
 19. Podsumowując, dostałem na pw odpowiednie dowody na to, że @Mezo udostępnił dane @VemcziNa, więc za ten wyskok kolega pożegna się z naszą siecią na zawsze. (z powodów oczywistych nie wstawię tych scrennów, bo są tam dane poszkodowanego) Co do obrazy, podawania hasła, jest to słowo przeciwko słowu i jako administracja nie możemy ukarać kogoś tylko za pomówienia. Koniec tematu, jeżeli się ktoś nie zgadza z werdyktem proszę się odwołać z DOWODAMI.
 20. @Mezo -> odnieś się do przedstawionej sytuacji, wypowiedź ma być zwięzła i na temat, bez zbędnej pisaniny i prowokacji. @VemcziN Jeżeli zostaną dostarczone dowody na to, że @QuickV2 obrażał Cię, wtedy zostaną wyciągnięte konsekwencje. Na wszystko macie 36h. Jeżeli przez ten czas nic nie ruszy się w tej sprawie podejmę decyzje takie jaki uważam za słuszne.
 21. PanPikus

  [TEMAT ZAMKNIĘTY]Nadszedł ten moment...

  No tak dałeś dupy, ostatni czas to był jeden wielki zjazd w dół. Nie wiem czy to natłok nowych obowiązków, wakacje czy inne rzeczy ale to teraz nie ma znaczenia. Ja zapamiętam czasy kiedy pracowałeś jako FS/AF i wniosłeś naprawdę dużo pracy na tą sieć, byłeś aktywny, chętny do pracy i miałeś wiele pomysłów, no i co najważniejsze nie chciałeś by sieć upadła, więc spróbowałeś swoich sił by ją ratować. Mam nadzieje, że wrócisz tutaj któregoś dnia i znowu z tym samym zapałem co kiedyś będziesz chciał pomóc tej sieci, bo takich ludzi jak ty za dawnych czasów potrzeba na tym forum. Na razie, życzę Ci powodzenia w życiu i kto wie może tutaj jeszcze wrócisz.
 22. PanPikus

  Rekrutacja na FS.

  @PlejsyBabciJadzi a ja mogę też? bo znudził mi się ten niebieski no i zieleń podkreśla kolor moich oczów
 23. PanPikus

  Q&A #5 [email protected]

  Żeby Elite nie płakał, że pusto [P] Co w życiu jest ważniejsze według cb: Miłość czy Przyjaźń? [P] Czy wiara pomaga czy może powoduje, że ludzie są od czegoś uzależnieni i działają tak jak im ona nakazuje? [P] Dlaczego wydaje nam się, że kłamstwo jest lepsze od prawdy? [P] Czy w życiu zdajesz się na los czy może sama torujesz sobie drogę na szczyt? [P] Czy według cb istnieje życie po śmierci? Jeśli tak to czym chciałbyś się stać, a jeśli nie to co się dzieje według cb po śmierci człowieka?
 24. PanPikus

  [TEMAT ZAMKNIĘTY]Zmiany

  Po ponad 3tyg zastoju w końcu coś się dzieje i oby waszymi zmianami nie były tylko rangi. GL
 25. PanPikus

  [TEMAT ZAMKNIĘTY]Pożegnanie

  Wielkie dzięki za pracę jaką włożyłeś w to forum, ciężko jest sobie wyobrazić sieć bez Ciebie, bo zawsze byłeś tutaj i w razie czego można było liczyć na twoje wsparcie. Włożyłeś ogrom pracy w serwery na których miałem przyjemność grać i jestem szczęśliwy, że dano mi szanse pracować z tobą. Twój COD MOD zostanie w mojej pamięci na zawsze. Ranga, która powstała dla Ciebie jest idealna, bo weteran to za mało. Życzę powodzenia w życiu i pnij się ku górze. Jeszcze raz, dziękuje za to, że byłeś z nami przez tak długi czas. Byłeś, jesteś i będziesz ikoną tego forum.
×