Skocz do zawartości

Zgłoś błąd

GAZETKA LISTOPAD 2018 -> SPRAWDŹ

♛CannabiS♛

Jak pozbyć się lag przy nagrywaniu FRAPS (PORADNIK)

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka ten poradnik jest w całości zrobiony samemu pokaże wam jak pozbyć się lag przy nagrywaniu programem FRAPS.

1.Odpalamy program fraps.

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

2.Wybieramy zakładkę "Movies".

3.Zmieniamy ilość FPS z "60" na "30".

to tyle powinno pomóc jeśli jednak okaże się że nadal mamy lekkie klatki polecam do nagrywania program "Mirilisa"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Kwiatuszegg
      AUUUUUUUUUUU 
      Mam pewną propozycje odnośnie awatarów i ich rozmiarów, ogólnie każdy powinien mieć dostępny rozmiar 0,17 kb więc czemu np ranga sponsora ma 0,22 bądź 0,25 kb. 
      Moją propozycją jest ustawienie każdej randze to 0,22 - 0,25 kb, użytkownicy dzięki temu będą mogli trochę bardziej pobawić się z awatarami ;p
      Również może być tak że Ranga admina TS3 bądź inna może mieć mniej niż to 0,17 więc tak czy siak warto sprawdzić.
      Może to nie usprawni za wiele forum ale to zawsze coś  

POZDRAWIA KWIATUSZEGG <# 

• str0na
      Siemanko, mam dla was poradnik, który ogranicza się tylko do jednej komendy, a możemy dzięki niej zmienić kolor czcionki. Wpisujemy ją w konsoli lub pliku konfiguracyjnym config.cfg
      KOMENDA: con_color "wartość"
      Przykład: con_color "156 156 156"
      Wartości:
      Biały: 255 255 255
      Czerwony: 255 0 0
      Szary: 156 156 156
      Czarny: 0 0 0 
      Fioletowy: 160 32 240 
      Różowy: 255 192 203
      Brązowy: 165 42 42
      Niebieski: 0 0 255
      Zielony: 0 255 0
      Pomarańczowy: 255 165 0
      Żółty: 255 255 0
      Złoty: 255 255 0

Tak wiem kolor czerwony jest tylko dla administracji, ale został użyty na rzecz poradnika.
    • 71.
      W!tam, razem z MSG zostałem skazany na 2 tygodnie robót na pełnym słońcu, pozbawiony wody, odzieży, chęci do życia oraz prądu - nie miałem dostępu do internetu, gdyż Pikuś przegryzł mi kabel i nie chciał słyszeć nic o nowym, aż nie wrzucę tego "crapa" który nazywany był przez tutejszą ludność "GAZETKĄ" - październikową, aby było śmieszniej i ciekawiej. W gazetce znajdują się prace wielu osób (są wymienieni, tak więc nie będę tego robił 3 raz - RAZ w tagach, DRUGI RAZ w gazetce) - jeżeli się nie podoba, to mówić komu mam skopać dupę. Liczę, że gazetka zostanie ciepło przyjęta i nie będzie obrzucania pomidorami, niby miałbym jeszcze z 2 tematy do wrzucenia w tej gazetce, jednak są one niedopracowane, a nie mam siły bawić się w nią ani sekundy dłużej, tak więc musicie przyjąć surową wersję czy Wam się to podoba czy nie. Zapraszam.

• Przeglądający   0 użytkowników