Skocz do zawartości

Zgłoś błąd

GAZETKA LISTOPAD 2018 -> SPRAWDŹ

mvmvciak

Programy Adobe za darmo.

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze chciałeś być grafikiem, ale nie było Cię stać na profesjonalny sprzęt potrzebny do tej dziedziny ? Nic mylnego, sam miałem taki problem aż do dziś. Krążąc po internecie w poszukiwaniu wersji pirackiej Photoshopa znalazłem pewną stronę która mnie zaciekawiła. Postanowiłem to sprawdzić.

1. Wchodzicie na tą stronę :

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

2. Po tym przekieruje Was na stronę Adobe, możecie się zalogować, lub jeżeli nie macie konta zarejestrować.

3. Po zarejestrowaniu bądź zalogowaniu wyskoczy ukaże Wam się na ekranie tabela, gdzie będziecie mieli wszelakie produkty firmy Adobe, włącznie z naszym Photoshopem.

4. Mamy możliwość pobrania programów na komputery z systemem Mac OS, bądź tych z Windowsem. W moim przypadku będzie to Windows.

5. Obok łatwo zauważyć zakładkę "Serial number". Jest to klucz seryjny do naszego programu.

6. Po jego programu wykorzystujemy nasz klucz i cieszymy się z naszego profesjonalnego, a przede wszystkim DARMOWEGO programu firmy Adobe.

JEST TO SPRAWDZANE PRZEZE MNIE, MI TO DZIAŁA, WAM TEŻ POWINNO.

ZAKAZ KOPIOWANIA PORADNIKA NA INNE FORA BEZ ZGODY AUTORA.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Wersje stare, CS2.

2. Było (o ile mi się nie pojebało).

3. Można doczytać się na początku, że są to wersje tylko dla tych, którzy wersję CS2 danego programu mieli, bo ją kupili podczas czasu gdy ta była wspierana.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Polecam darmowego Photo shopa online xd Ale jednak piracenie to zło , mimo , że czasami sam robię coś takiego. Polecam Painta

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja mam Photoshopa cs6 za free z torrentow. Co prawda też nie popieram tego Ale potrzebowałam go a płacić tyle hajsu nie będę. :)

Nie Polecam ,prosta instalacja xd tylko trzeba odciąć neta 8)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Eryk
      Spis tutoriali oraz zasobów, które pomogą Ci w Twojej przygodzie z grafiką 

TUTORIALE VIDEO
      TUTORIALE PISANE

TUTORIALE VIDEO
      TUTORIALE PISANE

Poradniki oraz materiały będą aktualizowane, gdy odnajdziemy coś wartego uwagi.
      Jeżeli chcecie dodać swoje materiały lub dodać materiały, których nie wymieniliśmy, to odezwij się do mnie w wiadomości prywatnej.
    • 71.
      [DOWNLOAD NA SAMYM DOLE]

W!tam! Rok 2017 zbliża się powoli ku końcowi, więc postanowiłem udostępnić swoje ustawienia z CS'a 1.6 na których grałem przez cały 2017 - są na dzień dzisiejszy aktualne, więc nic tylko korzystać. Oczywiście w paczce również instrukcja, dla tych mniej uzdolnionych... ALE aby temat nie był pusty, wrzucam wszystko co jest w samym folderze, abyście nie pobierali kota w worku - tak, trochę Was teasuje . Happy Christmas!

"tylko tyle albo aż tyle" - co kto woli. Jest to paczka z moimi:
      - configami na mody na których gram,
      - modelami do gry,
      - modelami do trenowania,
      - opcje uruchamiania steam,
      - ściąga do bindów,
      + dodatkowo w ramach "gratisu" kilka pierdół.

ZAWARTOŚĆ PACZKI:
      - CONFIGI:
                     » config.cfg - mój standardowy config na którym gram w cs'a. Ustawienia na jakich gram:
      mouse DPI - 800 | sensitivity "2.4" , zoom 1.2 
      resolution "1024x768" 
      crosshair - large, light blue 
                     » echo.cfg - lista wszystkich configów (jeżeli ktoś wrzuci całość do folderu z cs), wyświetlana w konsoli przez komendę: "ECHO"
      echo "Możliwe configi do wczytania to:"
                     » esl.cfg - ustawienia do grania ESL, kiedyś żyła platforma 1vs1 aim czy 1vs1 awp na ESLu i same ustawienia były wymagane, obecnie jest On z sentymentu.
      Wymagane Ustawienia CFG'u na ESL'a.
      Zmienianie poniższych ustawień konfiguracyjnych jest nielegalne:
                     » admin.cfg - ustawienia, a raczej bindy ułatwiające prace adminom - są tam:
      szybkie wykonywanie zdjęcia z IP/STATUS
      szybkie nagrywanie i pauzowanie demek
      szybkie logowanie do RCONA
      bind na amxmenu
      informacja na say w kolorze pomarańczowym (nie korzystam z srania na ekranie, więc ino jeden bind)
                     » poke.cfg - config z podstaowymi bindami na POKEMODA
      bind "f" "+pokeskill"
                     » dr.cfg - config z podstawowymi ustawieniami oraz bindami na DEATHRUN/SPEDRUN
      bind "MOUSE4" "fps_max 101"
      bind "MOUSE5" "fps_max 1100"

- MODELE:
                     » Modele HLTV - standardowe modele broni, bez animacji.
                     » Modele 1.6 by Mason - standardowe modele do gry CS 1.6
                     » Modele ESL - TT czerwone, CT niebieskie bluzy.
                     » Model AWP z celownikiem - do trenowania np. fastzoomów.
                     » Model AWP bez celownika - do zwykłej gry.
                     » Moje bronie (AK/FLESH/HE/SMOKE/KNIFE), prezentują się tak:

- OPCJE URUCHAMIANIA STEAM:
                     » -noforcemaccel -noforcemparms -noforcemspd
      - GRAFIKA ŚCIĄGAWKA DO BINDOWANIA GUZIKÓW.
      - CS:GO - AUDIO oraz CS:GO - VIDEO.
      - Nutki przy których lubię grać w CS - ino 15 aby nie robić syfu.
                     » (większość mojej gry to no-sound lub cicha muzyka i lekkie tupanie w CS)

- MOJA SPECYFIKACJA.
                     » (dokładniej w samej paczce)

+ KILKA DODATKÓW .

Pobierz: Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

• Possible
      Jeżeli macie telefon z androidem, i chcecie zarobić parę dolarów na np, skórki do cs:go, albo gry na steam, bądź po prostu wypłacić je na paypal, to ta aplikacja jest dla Ciebie!
      Na jakiej zasadzie zarabiasz kase?!
      Na ekran blokady  Twojego telefonu zostaje nałożona nakładka aplikacji

Zamiast standardowego ekranu pokazuje Ci np. wiadomości, albo reklamę,
      Używanie aplikacji w niczym nie przeszkadza, ani nie utrudnia w użytkowaniu telefonu,
      Dziennie zgarniacie ok. 120pkt, a 1000pkt=1$
      W miesiącu otrzymujecie ponad 3000pkt, co daje ponad 3 euro.
      Kwota niby mała i śmieszna, ale idealnie nadaje się na mikropłatności.
    • 71.
      Aby było jasne: Wszystko jest pisane ręcznie, poza samymi skryptami! Nie ma tutaj chamskiego kopiuj-wklej.
      Widzę, że z rozumieniem prostych zdań jest ciężko to napiszę to inaczej: "KIEDYŚ napisałem SAMODZIELNIE ten poradnik, teraz go udostępniam"
      1. Anulowanie przeładowania.
      2. Szybkie nagrywanie dem (bind)
      3. Szybkie nagrywanie dem (skrypt)
      4. Zmiana koloru celownika przy strzale.
      5. Ciche nakładanie tłumika.
      6. Fast zoom jednym guzikiem (bind)
      7. Fast zoom jednym guzikiem (skrypt)                                               [możliwy ban]
      8. Wait duck (4 ducki).                                                [możliwy ban]
      9. Mikro bez trzymania guzika.
      10. Ciche rozbrajanie paki.
      11. Chodzenia na kucaka bez trzymania guzika.
      12. Chodzenie (ciche) bez trzymania.
      13. Russian walk (prawie)
      14. Automatyczny bunny hop.                                                [możliwy ban]
      15. Kucanie przy strzale.
      16. Rapid Fire - innymi słowy 'sh' na pistoletach.                                                [możliwy ban]
      17. Szybka zmiana awp po strzale.
      18. spam latarki (80mig/s)
      19. Glock z 4 strzałowcem.                                                [możliwy ban]
      20. Szybki cios nożem.
      21. Obrót o 180(znaczek stopnia) bo jestem leniem.
      22. Szybki rzut granatem. [flash/smoke/he]
      23. Zmiana: Prawa ręka - lewa ręka.
      24. Automatyczne rozbrajanie paki.                                               [możliwy ban]
      25. Wyłączenie Chatu.

1. Anulowanie przeładowania - po puszczeniu guzika 'r' (reload- zależy od ustawień.) przestajemy przeładowywać broń. Jeżeli mamy binda na innym guziku wpisujemy ten guzik w miejsce 'r' 
      Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć code.
      2. Szybkie nagrywanie dem (bind) - po wciśnięciu odpowiedniego guzika (możliwość zmiany) pojawia się miejsce na wpisanie nazwy demka. (bez pojawiania się konsoli.) gdy skończymy, klikamy drugi guzik (też możliwość zmiany.) 

3. Szybkie nagrywanie dem (skrypt) - to samo co wyżej jednak na jednym guziku. Wykonujemy demko w przeciągu 3 sekund. (nie polecam. ^ ^) 

4. Zmiana koloru celownika przy strzale - co tu dużo wyjaśniać, podczas strzelania nas celownik zmienia kolor jakby był najarany czy nie wiem... czuł się jak kameleon. 

5. Ciche nakładanie tłumika - to samo co w przypadku pana skrypta u góry, nie ma co wyjaśniać. Podczas kliknięcia klawisza (w tym wypadku 'x') zakłada nam tłumik na broń która oczywiście go posiada. Fuck logic. :c 
      6. Fast zoom jednym guzikiem (bind) - Nie potrafisz Fast Zooma? Jesteś ofermą... ale nie przejmuj się jeżeli masz gdzieś czystą grę i lubisz denerwować ludzi ten bind jest dla ciebie! Jeden guzik i wykonujesz FZ. 

7. Fast zoom jednym guzikiem (skrypt) - to co u poprzednika. FZ 
      8. Wait duck (4 ducki) - dziwny i nie potrzebny bind, ale dla graczy EASY BLOCK jest odpowiedni (tylko do nauki!!). Podczas jednego kliknięcia nasza postać 4 razy 'duckuje' - duck = kucać. 
      Mikro bez trzymania guzika - jak nazwa mówi, wystarczy, że raz klikniemy guzik 'k' i automatycznie możemy rozmawiać przez mikrofon bez konieczności trzymania klawisza. Może ułatwić, może utrudnić. Testujcie na wł. odpowiedzialność. ^ ^ 
      9.

10. Ciche rozbrajanie paki - haxy! Ale jak ktoś chce spróbować rozbroić cicho pakę (bez alarmowania tt) to zapraszam do testowania skryptu. 

11. Chodzenia na kucaka bez trzymania - to samo co w przypadku mikrofonu, tutaj jednak działa to podczas kucania! Raz klikniemy - kucamy. Aby wstać musimy kliknąć drugi raz. Może utrudnić życie. 
      12. Chodzenie (ciche) bez trzymania - kolejny klon... działa to jak 'shift' ale bez konieczności trzymania guzika, kolejny dodatek. To samo co 2x up. 

13. Russian walk (prawie) - czyli podskok bez utraty prędkości. Nie polecam, lepiej zbindować sobie kucanie na "alt" i nauczyć się kucać przy pomocy szybkiego ruchu kciukiem to wyjdzie nam to samo. 

14. Automatyczny bunny hop - skaczemy jakbyśmy byli najarani, można to przybliżyć także to królika. Jedyne co trzeba zrobić to trzymać spacje. (dla cieniasów.) 
      15.Kucanie przy strzale - kiedy bind (skrypt. ^^ ) jest włączony - guzik F2 - podczas każdego strzału nasza postać kuca - można tak w wielu przypadkach zginąć na miejscu.  

16. Rapid Fire - innymi słowy 'sh na pistoletach.' - wyciąga z naszych pistoletów maksymalne osiągi przez co strzelają szybciej, nie polecam. 
      17. Szybka zmiana awp po strzale (awp-strzał-nóż-awp) - gunwo. Nie polecam tego używać ponieważ jest po prostu słabe i nie potrzebne, ale jeżeli chcecie stworzyć potężny config oparty na skryptach zapraszam. Po strzale zamienia broń na nóż, a z niego na awp. 

18. SPAM LATARKI - latarka odpala się 80 razy na sekundę! (laaaagi) 

19. Glock z 4 strzałowcem- glock zamiast 3x naboi uderza 4... beznadziejny i nie dozwolny. 

20.Szybki cios nożem - coś ala COD. Po wciśnięciu guzika wyciągamy nóż i natychmiastowo z niego atakujemy. Może uratować dupę. Pod 'v' chyba każdy wie dlaczego.  

21. Obrót o 180(znaczek stopnia) - Jak sama nazwa wskazuje, po wciśnięciu guzika robimy wixy, czary mary i feel like a sowa i jesteśmy obróceni o 180(znaczek stopnia) 

22. Szybki rzut granatem - to samo w 3 wersjach. (flash/he/smoke) można po wciśnięciu jednego guzika wyrzucić granat. Haczyk polega na tym, że bez kliknięcia myszki nic nie zdziałamy. 
      FLASH - weapon_flashban 
      HE - weapon_hegrenade 
      SMOKE - weapon_smokegrenade 

23. Prawa ręka - lewa ręka (podczas strzelania) - gdy strzelamy broń z prawej ręki przeskakuje do lewej ręki. Dla ... nie wiem, ćpunów. ^^ 
      24. Automatyczne rozbrajanie paki - gdy podchodzimy do paki zaczynamy ją rozbrajać, może nas to zawieść w wielu sytuacjach gdy tt wyczekuje a my chcemy być ninja. 

25. Wyłączenie Chatu - po wciśnięciu guzika nie widzimy co inni piszą na chat. Ciekawa opcja jak chcemy robić demko czy frag movie. Po ponownym kliknięciu wszystko wraca do normalności. 
    • mvmvciak
      Niegdyś projektowanie stron internetowych bez umiejętności kodowania było marzeniem zwykłych śmiertelników. Obecnie istnieje wiele narzędzi, które pomogą nam stworzyć atrakcyjną stronę bez znajomości HTML/CSS czy JavaScript. Jednym z nich jest popularne narzędzie Adobe Muse, przygotowane z myślą o osobach, które chcą projektować strony bez użycia kodu. Jednak ma jeszcze inna ważną zaletę – pozwala doświadczonym programistom tworzyć w ekspresowym tempie profesjonale strony, również z możliwością ingerencji w kod HTML.

Na rynku ukazał się nowy kurs Adobe Muse dostępny na eduweb.pl, w którym Grzegorz Róg poprowadzi użytkowników przez wszystkie elementy tworzenia strony www, począwszy od intuicyjnego planowania mapy witryny, przez projektowanie, aż do momentu publikacji strony w sieci. Ponadto zostaną pokazane praktyczne i ciekawe wskazówki oraz triki, które nie są dostępne w dokumentacji czy popularnych tutorialach o Muse.
      Zalety Adobe Muse
      Jedną z najciekawszych nowości w Muse jest możliwość tworzenia stron w pełni responsywnych, opartych o breakpointy, które można z łatwością edytować oraz dopasowywać elementy, które zawierają. Ponadto osoby bardziej zaawansowane mogą rozszerzyć możliwości strony, poprzez ingerencję w kod HTML. W trakcie kursu będzie można się dowiedzieć jak dodać własne kawałki kodu czy nadpisać pewne style CSS w ramach witryny.
      Dla kogo jest kurs Adobe Muse?
      Kurs jest adresowany zarówno do osób, które planują zacząć przygodę z projektowaniem stron internetowych i mają choćby niewielkie doświadczenie w pracy z programami graficznymi Adobe, a także do informatyków i programistów, którzy chcą znacznie przyspieszyć proces tworzenia stron www. Strony projektowane są środowisku graficznym, więc kurs jest dedykowany także grafikom, którzy bez kodowania chcą stworzyć atrakcyjną i intuicyjną witrynę. 
      Kurs jest połączeniem części teoretycznych z praktycznymi wskazówkami, które pozwolą na przetestowanie ciekawych rozwiązań oraz zdobycie nowej wiedzy na temat tworzenia stron www. Efektem kursu będzie samodzielnie utworzona strona www.
      Ale to nie wszystko! Dla wszystkich użytkowników mamy przygotowany rabat 10% na Kurs Adobe Muse – Tworzenie Stron WWW. Wystarczy, że użyjecie kodu: MUSE10OFF
      Szczegóły zawarte są na stronie.
      źródło : graffika.pl
  • Przeglądający   0 użytkowników