Skocz do zawartości

Zgłoś błąd

GAZETKA LISTOPAD 2018 -> SPRAWDŹ

Migracja DD2! -> KLIK

mvmvciak

Camtasia Studio 8 za darmo ?

Rekomendowane odpowiedzi

Camtasia Studio 8 - Czy można przedłużyć okres próbny ?

Camtasia Studio 8 jest to dobry program do obróbki filmów, ale żeby go posiadać trzeba również trochę wydać. Dzisiaj przedstawię Wam sposób jak nie wydając nic możemy mieć ten program ile tylko chcemy, zapraszam do czytania.

Najpierw należy pobrać oprogramowanie np. ze strony dobreprogramy.pl. Po pobraniu naszgo programu otwieramy go i wysakuje nam informacja o wersji próbnej, klikamy ok. Po naciśnięciu ok otworzy nam się cały już program. Ale co zrobić, gdy czas naszej wersji testowej minie ? Nic prostszego. Jeżeli pobraliśmy go np. 2016-03-04 wystarczy zmienić datę na ten dzień, a wersja testowa zacznie nam się od nowa.

Pamiętajcie jednak, że po zmianie daty na dzisiejszą wersja próbna skończy się znowu. ;)

Myślę, że pomogłem w tymże którtkim poradniku.

ZAKAZ KOPIOWANIA NA INNE FORA BEZ MOJEJ ZGODY.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• 71.
      Zawartość pliku .rar wrzucamy do /cstrike/maps!
      plik .bsp został sprawdzony i działa na 100%,
      0 problemów, 0 błędów, 0 wirusów.

Nazwa Mapy: aim_awp_esl
      Zdjęcie/a Przedstawiające Mape: 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć attachment.

Pobranie mapy:

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć attachment.
    • ESN.
      Kilka dni temu zapowiedziane zostały Mistrzostwa RTV Euro AGD w FIFA 16. Na dzisiejszy wieczór zaplanowano drugi turniej kwalifikacyjny, z którego czterech najlepszych graczy dostanie się do kolejnego etapu rozgrywek. Zmagania odbywają się na Xbox One.
      Mistrzostwa RTV Euro AGD w FIFA 16 – drugie kwalifikacje: zapisy
      W Mistrzostwach RTV Euro AGD mecze rozgrywać można wyłącznie reprezentacjami biorącymi udział w Mistrzostwach Europy 2016. Najlepsi gracze wyłonieni zostaną przez drabinkę single elimination, a ilość uczestników dzisiejszych rozgrywek jest nieograniczona. Zawody wystartują o godzinie 19:00.
      Walka toczy się o bardzo wartościowe nagrody. W Mistrzostwach RTV Euro AGD do wygrania jest między innymi konsola Xbox One Elite.
      1 miejsce: konsola Xbox One Elite
      2 miejsce: pad Elite
      3 miejsce: pad Elite

Źródło: cybersport.pl
    • mvmvciak
      Zawsze chciałeś być grafikiem, ale nie było Cię stać na profesjonalny sprzęt potrzebny do tej dziedziny ? Nic mylnego, sam miałem taki problem aż do dziś. Krążąc po internecie w poszukiwaniu wersji pirackiej Photoshopa znalazłem pewną stronę która mnie zaciekawiła. Postanowiłem to sprawdzić.

1. Wchodzicie na tą stronę : Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

2. Po tym przekieruje Was na stronę Adobe, możecie się zalogować, lub jeżeli nie macie konta zarejestrować.
      3. Po zarejestrowaniu bądź zalogowaniu wyskoczy ukaże Wam się na ekranie tabela, gdzie będziecie mieli wszelakie produkty firmy Adobe, włącznie z naszym Photoshopem.
      4. Mamy możliwość pobrania programów na komputery z systemem Mac OS, bądź tych z Windowsem. W moim przypadku będzie to Windows.
      5. Obok łatwo zauważyć zakładkę "Serial number". Jest to klucz seryjny do naszego programu.
      6. Po jego programu wykorzystujemy nasz klucz i cieszymy się z naszego profesjonalnego, a przede wszystkim DARMOWEGO programu firmy Adobe.

JEST TO SPRAWDZANE PRZEZE MNIE, MI TO DZIAŁA, WAM TEŻ POWINNO.
      ZAKAZ KOPIOWANIA PORADNIKA NA INNE FORA BEZ ZGODY AUTORA.
  • Przeglądający   0 użytkowników