Skocz do zawartości

Zgłoś błąd

GAZETKA LISTOPAD 2018 -> SPRAWDŹ

Migracja DD2! -> KLIK

Rekomendowane odpowiedzi

Znudziła Wam się podstawowa skórka na platformie Steam ? Chcielibyście zobaczyć jak to wszystko wygląda w zupełnie innym stylu ? Na internecie jest mnóstwo skórek, które możemy ustawić sobie na Steam. Ja przedstawię te najciekawsze, oraz opiszę jak daną skórkę wgrać, aby ona działała.

Metro For Steam 

metro.jpg

Moim zdaniem najlepszy styl. Idealnie pasuje do Windows 8/Windows 10 

Blue Pulse v2.01

blue.jpg

Zwykły niebieski styl. Nic szczególnego. ;d

Miku Miku Steam

beng.jpg

Styl dosyć jaskrawy, ale fajny. Widziałem go też w wersji, gdzie w prawym górnym rogu była jakaś typiara z anime. xd

True - Blood 2.0

blood.jpg

Podobnie jak skórka "Metro For Steam" fajny styl, według mnie ładnie prezentują się te plamy krwi. 

Co zrobić, żeby zainstalować styl do naszej platformy ? 

Pobieramy paczkę ze stylem, szukamy miejsca pobrania Steama, wchodzimy w folder "skins" i tam wrzucamy nasz styl. Następnie wchodzimy w ustawienia Steam, interfejs i wybieramy nasz styl. Aby wszystko poprawnie działało należy zresetować Steam'a. Myślę, że pomogłem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szukałem właśnie skóry na wzór Blue Pulse dzięki :) gdyby ktoś chciał więcej tutaj jest duży zbiór 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Łapcie linki do skórek do pobrania:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Pyśkaa
      Link do gazetki: 

Jak widać jest i następna gazetka za miesiąc Listopad. W tej gazetce jak widać poniosły mnie już święta, otóż już wyjaśniam dlaczego - Gazetka za grudzień pojawi się dopiero w styczniu, więc teoretycznie wtedy życzenia świąteczne nie mają sensu, a jakby nie było gazetka za listopad pojawia się w grudniu. Takie sprostowanie dla bardzo czepialskich. Mam nadzieję, że tutaj już żadnych mini błędów nie ma (literówka, brak koloru itp.) ponieważ została ona przed publikacją jeszcze sprawdzona przez 2 osoby. Dziękuje każdemu kto dodał coś od siebie, zapraszam innych użytkowników do współpracy, wystarczy napisać wiadomość prywatną do mnie. 
      * Avatar Milki specjalnie został poprzedni by nie dodawać avka "cs-reload", mam nadzieję, że nikt nie ma mi tego za złe - to tylko dla estetyki. 
      * Link z gazetki w temacie  z recenzją: 
      Miłego czytania i do następnego, pozdrowionka. 

• emp3
      Witam serdecznie! Sprzedaję gry na platformę STEAM.
      Ceny są różne (zależą od podstawowej ceny Steam), ale zazwyczaj jedne z najniższych na rynku.
      Gry nie pochodzą z żadnych kradzionych kart itp. - są to moje środki z portfela Steam.
      Jest to nowa gra dodana do nowego konta Steam.
      Otrzymujesz pełny pakiet, czyli login, hasło, adres e-mail. Wszystkie możliwe dane możesz zmienić na własne.
      Konta w żaden sposób nie są współdzielone. Otrzymujesz na zawsze swoje własne konto steam. Jedno konto = jeden właściciel.
      Przyjmuję również płatności w PaySafeCard - cena do uzgodnienia.
      Dostępne płatności:
      Allegro PayU/Przelewy24 (wtedy cena jest proporcjonalnie wyższa ze względu na prowizje) | przelew [mBank] | PayPal | Skrill | BitCoin | PaySafeCard (prowizja)
      Aukcja Allegro:
      Kontakt:
      Steam:

E-mail: [email protected]
      GG: 49049628 Na PW na forum raczej nie odpisuję (lub odpisuję po długim czasie).

• Eryk
      Dobry wieczór,
      jak zapewne większość osób zauważyła, to w dzisiejszym dniu miały miejsce bardzo niesmaczne oraz problematyczne sytuacje, przez które forum było nieaktywne. 
      Na forum były przeprowadzane dwa mocne ataki DDoS, które przeprowadził jeden z nowych użytkowników
      , po tym jak Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.
       odrzucił jego propozycje związaną z "opieką techniczną" naszego forum. Następstwem tych ataków było podjęcie przez nas decyzji o aktualizacji forum, która zawierała nową zawartość w formie dodatkowych zabezpieczeń.  Niestety sam update zamiast rozwiązań przyniósł dodatkowe problemy, a dokładniej obydwa szablony - veizor(dobrze znany stary szablon) oraz swat(nowy, który był w trakcie poprawek) - które posiadaliśmy na tamten moment nie obsługiwały nowej wersji forum, przez co byliśmy zmuszeni szybko znaleźć nowy szablon, który obecnie  jest ustawiony jako domyślny dla wszystkich użytkowników forum. 
      Nie jest to jeszcze finalna wersja szablonu, ponieważ szablon mimo wszystko będzie wymagał poprawy. Zostanie utworzony oddzielny temat, w którym chciałbym by użytkownicy naszego forum zapisywali błędy, które zauważą.
    • Pyśkaa
      Witam, po długim okresie czasu mam dla Was gazetkę na miesiąc lipiec!
      Link do gazetki: 

Dziękuje bardzo każdemu za jakąkolwiek pomoc małą, czy dużą! Napisanie artykułu, czy zdobyte informacje które zostały wpisane to i tak współpraca do której zachęcam każdego na forum! Od początku oparciem gazetki był Plejsy któremu najbardziej dziękuje. Nie zabrakło również osób, które po prośbie o napisanie czegokolwiek, olały kompletnie swoje zadanie i przez to gazetka była opóźniona o miesiąc, Wam też dziękuje co bym bez Was zrobiła..! =D
      Mam nadzieję, że podoba się efekt końcowy bo pierwszy raz robiłam gazetkę i do ostatniej minuty było coś edytowane. ;-; 
      Pozdrawiam!
    • emp3
      Witam serdecznie! Sprzedaję gry na platformę STEAM.

Cena to 80% wartości gry na Steam. Czyli za grę wartą 50 PLN zapłacisz 40 PLN.
      Gry są wysyłane w formie giftu (prezentu).
      Wszystkie gry są nowe, oryginalne, kupowane bezpośrednio z platformy Steam.

Gry nie pochodzą z żadnych kradzionych kart itp. - są to moje środki z portfela Steam.
      Do aktywacji gry nie potrzebujesz żadnego VPN. Kupujesz, odbierasz, pobierasz i grasz.
      Przyjmuję również płatności w PaySafeCard - cena do uzgodnienia.
      Dostępne płatności:
      Allegro PayU/Przelewy24 (wtedy rabat spada do 10% - prowizja) | przelew tradycyjny [mBank] | PayPal | Skrill | BitCoin | PaySafeCard (prowizja)
      Kontakt:
      Steam:

E-mail: [email protected]
      GG: 49049628 Na PW na forum raczej nie odpisuję (lub odpisuję po długim czasie).

• Przeglądający   0 użytkowników