Skocz do zawartości

Zgłoś błąd

GAZETKA LISTOPAD 2018 -> SPRAWDŹ

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie oglądać wszystkie mecze Euro 2016 za darmo?Jest kilka sposobów na obejrzenie wszystkich meczów na zbliżającym się Euro 2016. Jedni z pewnością wybiorą ofertę wykupu pakietu wszystkich meczy u swoich operatorów, którzy kuszą swoich abonamentów swoją ofertą. Aktualnie w dwóch najpopularniejszych nadawcach w Polsce ceny za obejrzenie wszystkich meczów euro przedstawiają się następująco: NC+ dla nowych abonamentów lub stałych cena za wykupienie wszystkich meczów wynosi 100 zł za które dostajemy dostęp do kodowanych kanałów  Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3. Cyfrowy Polsat dla swoich abonamentów proponuje ten sam pakiet w cenie 79 zł. Niby pieniądze nie duże ale zawsze można wybrać opcję oglądania tych meczów kompletnie za darmo.  W telewizji Polsat za darmo obejrzymy łącznie 24 spotkania w tym wszystkie mecze reprezentacji Polski.

Co zrobić aby obejrzeć mecze wszystkie mecze euro 2016 za darmo?

Tak naprawdę są 2 sposoby na oglądanie meczów totalnie bez opłat. Pierwszym sposobem jest tradycyjne oglądanie meczów w internecie na stream'ach publikujących mecze Euro2016. Jednym z sprawdzonych stron na których będziemy mogli sobie sprawdzić gdzie oglądać mecze w internecie jest strona 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

lub 

. Wadą tego rozwiązania jest oczywiście kiepska jakość nadawania oraz tak zwane "ścięcia" ze względu na dużą liczbę oglądających. 

Drugim sposobem, który według mnie jest o wiele lepszy do oglądania meczów w jakości HD jest po prostu przełączenie się na kanały zagraniczne (Niemieckie, Rosyjskie, Arabskie). W tym celu będziemy musieli jedynie sprawdzić na stronie nadawcy kanały FTA na których pozycjach są u nas odbierane.  Praktycznie wszystkie Polskie talerze satelitarne są ustawione na satelitę hotbird na których mamy dostęp do takich zagranicznych sportowych kanałów (pozycje dla NC+): 

Oprócz kanałów sportowych mecze Euro 2016 będą transmitowane na kanałach otwartych największych stacji w Niemczech czy Rosji. ZDF , ARD, TV Rus itd

Dla większego pola wyboru transmisji powinniśmy jednak przestawić nasz "talerz" na satelitę astra, która ma o wiele szerszy wybór jeśli chodzi o kanały na których będzie można obejrzeć mecze Euro 2016. Pod tym linkiem znajdziemy sposób w jaki sposób wykonać tzw "zez", który pozwoli nam odbierać sygnał z tej anteny: 

Trzeba poświęcić parę minut na instalację i znalezienie sygnału ale na pewno warto to zrobić bo w ten sposób będziemy mogli w 100% oglądać wszystkie mecze Euro 2016 w naszym telewizorze w jakości HD! Oczywiście minusem tego rozwiązania jest brak Polskiego komentarza ale przecież da się obejrzeć mecze bez komentarza Szpakowskiego czy Borka bez problemu. Wystarczy śledzić program tych najpopularniejszych kanałów, gdzie będą transmitowane mecze i cieszyć się oglądaniem bez jakichkolwiek opłat!

Zdjęcie numer 1 w galerii - Euro 2016. Polsat odkrył karty. 24 mecze w kanałach otwartych

Mecze oglądane bez opłat:

Na głównym kanale Polsatu zobaczymy bez opłat:Francja - Rumunia (mecz otwarcia), Albania - Szwajcaria, Polska - Irlandia Płn., Hiszpania - Czechy, Austria - Węgry, Rosja - Słowacja, Niemcy - Polska, Włochy - Szwecja, Belgia - Irlandia, Rumunia - Albania, Rosja - Walia, Ukraina - Polska, Islandia- Austria, cztery wybrane mecze 1/8 finały oraz wszystkie ćwierćfinały, półfinały, a także finał.

Mecze oglądane z opłatą lub z wykorzystaniem sposobu wyżej opisanego: 

W Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 pokazane zostaną (płatne): 

Anglia - Rosja, Walia - Słowacja, Niemcy - Ukraina, Turcja - Chorwacja, Irlandia Płn. - Szwecja, Belgia - Włochy, Portugalia - Islandia, Rumunia - Szwajcaria, Francja - Albania, Anglia - Walia, Ukraina - Irlandia Płn, Czechy - Chorwacja, Hiszpania - Turcja, Islandia - Węgry, Portugalia - Austria, Szwajcaria - Francja, Słowacja - Anglia, Czechy - Turcja, Irlandia Płn. - Niemcy, Chorwacja - Hiszpania, Włochy - Irlandia, Węgry - Portugalia, Szwecja - Belgia i cztery mecze 1/8 finałów.

Na bieżąco będę dodawał kolejne sposoby na oglądanie meczów, które się pojawią niebawem dlatego warto śledzić ten o to temat.

Poradnik wykonany w całości wykonany przeze mnie. Zastrzegam sobie rozpowszenianie tylko w przypadku mojej prywatnej zgody.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja osobiście polecą tą stronę: 

Nigdy się na niej nie zawiodłem i czasami można oglądać w HD za darmo jak dobrze się trafi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, PanPikus napisał:

Ja osobiście polecą tą stronę: 

Nigdy się na niej nie zawiodłem i czasami można oglądać w HD za darmo jak dobrze się trafi.

Dodałem i proponowaną przez Ciebie stronę. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.