Skocz do zawartości

Zgłoś błąd

Rekomendowane odpowiedzi

Zawartość pliku .rar wrzucamy do /cstrike/maps!
plik .bsp został sprawdzony i działa na 100%,
0 problemów, 0 błędów, 0 wirusów.

Nazwa Mapy: aim_awp_esl
Zdjęcie/a Przedstawiające Mape: 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć attachment.

Pobranie mapy:

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć attachment.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• PaczkaCS
      Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.
      Posiadam na sprzedaż takie paczki jak Jailbreak,1vs1,Deathrune,OnlyDD2,ZombieMod i inne oraz zajmuję się tworzeniem paczek na zlecenie.
      Takie informacje jak opis,cena,zdj oraz demo przedstawiam po skontaktowaniu się na podane dane poniżej
      Kontakt:GG:63904416/Mail:[email protected]
      Przyjmuje platnosci takie jak:Przelew,Paypal,Allegro,Paysafecard.Jest możliwość realizacji przez Allegro,posiadam 100% pozytywów.
    • Pyśkaa
      Link do gazetki: 

Jak widać jest i następna gazetka za miesiąc Listopad. W tej gazetce jak widać poniosły mnie już święta, otóż już wyjaśniam dlaczego - Gazetka za grudzień pojawi się dopiero w styczniu, więc teoretycznie wtedy życzenia świąteczne nie mają sensu, a jakby nie było gazetka za listopad pojawia się w grudniu. Takie sprostowanie dla bardzo czepialskich. Mam nadzieję, że tutaj już żadnych mini błędów nie ma (literówka, brak koloru itp.) ponieważ została ona przed publikacją jeszcze sprawdzona przez 2 osoby. Dziękuje każdemu kto dodał coś od siebie, zapraszam innych użytkowników do współpracy, wystarczy napisać wiadomość prywatną do mnie. 
      * Avatar Milki specjalnie został poprzedni by nie dodawać avka "cs-reload", mam nadzieję, że nikt nie ma mi tego za złe - to tylko dla estetyki. 
      * Link z gazetki w temacie  z recenzją: 
      Miłego czytania i do następnego, pozdrowionka. 

• Radziu
      Nick na serwerze: Radziu g2a.com
      SteamID: STEAM_0:0:454811272
      Serwer: 1vs1
      Link do Twojego GT: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.18.206:27015/top_players/?query=radziu  (Moje nicki to radziu g2a.com i radziu)
      * Kilka zdań o sobie: Witam! Nazywam się Radek mam obecnie 15 lat. Jestem przyjaznym, miłym jak i pomocnym graczem. Lubię spędzać czas przy komputerze ale zdecydowanie bardziej wolę sport w szczególności piłkę nożną, jednak nie znaczy to że nie będę aktywny na serwerze. Byłem już administratorem na innej sieci na serwerze 1vs1 ale siec się rozpadła więc szukam serwera na którym będę mógł zadbać o ład i porządek. I tak wiem nie grałem na tym serwerze 10h ale myślę że to można mi było by odpuścić ponieważ i tak to nadrobię. Jeśli chodzi o języki obce to znam w dużym stopniu angielski. Podsumowując myślę że nadaję się na funkcję admina na serwerze o którym mowa z uwagi na to że przez czas na którym grałem na tym serwerze zauważyłem że jest dużo osób które nie przestrzegają regulaminu oraz często są wobec siebie wulgarni. Chciał bym również dodać że w czasie kiedy ja wchodzę na serwer to nie ma żadnego administratora więc administracja może mnie nie znać. Ode mnie to już chyba wszystko, dziękuje za poświęcony czas na moje podanie i mam na dzieje na pozytywne rozpatrzenie go. Pozdrawiam!            PS: Jeśli zapomniałem napisać o czymś ważnym to proszę o powiadomienie mnie o tym na steam lub fb lub tutaj na forum!
      **Znajomość SM(1-10): Według mnie 7 ponieważ czasy wgrywania i tworzenia pluginów serwerowych są za mną i najzwyczajniej już nie pamiętam tego wszystkiego. 
      ** Doświadczenie: W cs gram już około 4 lat ale jako administrator na serwerach grałem przez około półtorej roku temu
      Sprawny mikrofon: TAK/NIE TAK
      Czy masz aktywną usługę na serwerze: TAK/NIE Jeśli chodzi o vip itp. to nie
      Czy zobowiązujesz się po upływie 30 dni kandydować na Admina Stałego: O to mi właśnie chodzi ;) TAK
      ***Czy zobowiązujesz się do wypowiadania na temat nowych kandydatów na adminów serwera: TAK
      Kontakt: Steam https://steamcommunity.com/id/radziu10/ oraz FB https://www.facebook.com/profile.php?id=100021672231575 i oczywiście Forum
    • Frix
      Przed napisaniem nowego tematu administracja prosi o przeczytanie tego, dzięki temu zaoszczędzicie na naszym czasie oraz być może waszym.
      Jeżeli już czytacie ten temat to zapewne macie jakiś problem z usługą na naszych serwerach.

1. Najczęstszy błąd - niewpisanie hasła

Co po prostu oznacza, że nie macie dostępu do serwera ponieważ wpisaliście błędne hasło.
      Rozwiązaniem tej sytuacji jest wpisanie regułki do konsoli (~ w menu CS'a) lub configu:
      a) setinfo _pw "waszehasło" - jeżeli kupiliście usługę przez przeglądarkę czyli sklep.cs-reload.pl
      setinfo _ss "waszehasło" - jeżeli kupiliście usługę przez serwer czyli /sklepsms

2.  Brak kodu zwrotnego
      Regulamin sklepików jasno precyzuje tą sytuację:
      Dlatego przed wysłaniem sms upewnijcie się 5 razy, czy numer oraz treść są prawidłowe.

3. Kod zwrotny został przyjęty, ale usługi nie ma.
      W takich sytuacji kontaktujecie się z którąś z podanych osób -  
       - z poniższym wzorem :   
      4. Nie doszły pieniądze z przelewu na konto sklep.cs-reload.pl
      W takiej sytuacji piszecie tylko i wyłącz do właściciela sieci -  

5. Chce przenieść usługę na inny serwer
      W takich sytuacji kontaktujecie się z którąś z podanych osób -  
       z poniższym wzorem:  

• Eryk
      Dzień dobry/dobry wieczór forumowicze oraz forumowiczki,
      z dniem dzisiejszym ruszamy z nową serią konkursów, które będą się pojawiać co dwa tygodnie z możliwy wyjątkami - przykładem niech będą różnego rodzaju święta. 
      Quziy będą miały formę ankiety z kilkoma - przeważnie trzema - wariantami odpowiedzi, z których tylko jedna będzie tą prawdziwą odpowiedzią. Osoby z największą liczbą poprawnych odpowiedzi otrzymają jedną z nagród z poniżej podanej puli. Dodatkowo w każdym Quizie będzie jedno pytanie dodatkowe, za które jest osobna nagroda dla osób, które odgadnął prawidłową odpowiedź. 
      Zasady Quizu:
      1.  W Quizie mogą brać udział wszyscy użytkownicy forum, którzy mają zarejestrowane konto minimum miesiąc przed rozpoczęciem Quizu - osoby prowadzące Quiz oraz osoby, które pomagał przy tworzeniu Quizu nie mogą brać udziału w zabawie (ich odpowiedzi nie będą brane pod uwagę);
      2. Osoby, które będą w jakikolwiek sposób próbować oszukiwać automatycznie zostają zdyskwalifikowane;
      3. Quizy będą pojawiać się raz na dwa tygodnie, oprócz sytuacji wyjątkowych. Tematyka Quizów będzie różna, ale może się powtarzać. 
      4. Quiz będzie otwarty przez trzy dni - 72 godziny - po czym zostanie zamknięty.
      5. Nagrody są przydzielane przeze mnie, zatem po odbiór nagród należy zgłosić się do mnie w wiadomości prywatnej - jako temat należy wpisać "Nagroda za Quiz #1" i zastosować się do poniższego wzoru:
      6. Na odbiór nagród osoby z największą ilością punktów mają trzy dni - 72 godziny - od zamknięcia ankiety. W razie braku jakiegokolwiek odzewu nagrody przepadają.
      Pula nagród:
      Każde miejsce w konkursie ma swoją pule nagród, zatem każdy użytkownik, który zajmie jedno z czołowych miejsc może sobie wybrać jedną nagrodę z puli, która mu przysługuje. Osoby z powtarzającą się liczbą punktów zajmują ex aequo te same miejsce.
      Nagrody do wyboru za pierwsze miejsce: Dożywotni VIP na forum/Vip na okres 2 tygodni na wybranym serwerze/Usunięcie jednego warna/Zmiana nicku
      Nagrody za drugie miejsce: Dożywotni VIP na forum/Vip na okres 1 tygodnia na wybranym serwerze/Zmiana nicku
      Nagrody za trzecie miejsce: Vip na serwerze na okres 1 tygodnia
      Nagroda za pytanie specjalne: SVIP na okres 1 tygodnia na wybranym serwerze/Vip na okres 2 tygodni na wybranym serwerze

Nie zostaje  mi nic innego niż życzyć Wam powodzenia
      Organizatorzy oraz osoby, które pomogły w utworzeniu Quizu -
  • Przeglądający   0 użytkowników