Skocz do zawartości

Zgłoś błąd

GAZETKA LISTOPAD 2018 -> SPRAWDŹ

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: FAVE1G
Dlaczego chce zostać członkiem UnBan Support: Chcę nim zostać, gdyż chcę pomóc w odbanowywaniu graczy, a zaczyna się rok szkolny to każda ręka się przyda. Tym bardziej miałem tutaj UBS'a i wiem jak obsługiwać się amxbansem. 
O sobie: Mam na imię Fabian, chodzę do technikum i interesuję się sportem, i to chyba tyle.
Czy były na Ciebie jakieś skargi: Nie
Czy obsługiwałeś już wcześniej Amxbans? Jeżeli tak, to czy to była wersja GM Amxbans 1.6?: Tak
Czy miałeś do czynienia z oceną demek?: Tak
Kontakt: (GG,Steam) Steam: FAVE1G, pw forum.

Edytowane przez FAVE1G

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, ☆ Memento. ☆ napisał:

gadaliscie na moje podanie ze to zart, ale to juz chyba prima aprilis XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD wrociles kilka dni temu i piszesz na ubs ? no fajnie.

nie

Po kilku dniach? Fave siedzi po powrocie na forum już prawie 1,5 miesiąca i jak na razie nie odpierdala mu jak Tobie, poza tym jaki to argument że po kilku dniach wrócił? Dla mnie jest 2 razy lepszym kandydatem niż Ty.

Ja jestem na tak, Fave jest osobą z mózgiem, myśli co robi i zna się na rzeczy jeśli chodzi o range UBSa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na tak. Range UBS'a już miałeś i posiadasz doświadczenie potrzebne do pracy w tym zespole, co na pewno wysuwa Cię w moim mniemaniu na czołówkę tej rekrutacji. Oprócz tego jesteś osobą, która jest sympatyczna i pomocna, pośmiać się z Tobą można. Masz moje tak i życzę powodzenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak patrze na to podanie i patrze i patrze i zastanawiam się dlaczego Cię nie kojarzę. Nie pamiętam Cię, że pracowałeś w grupie UBS u nas, nie pamiętam abym z Tobą grał na serwerach. Nic Mi Twój nick nie mówi. Jak dla Mnie podanie mało przekonujące. Zresztą swoich faworytów tej rekrutacji mam więc przykro Mi ale jestem na nie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć code.

Fave - wgl. Cię nie znam, nie wiem jak ja siedzę na tym forum skoro jesteś na nim te 1,5msc, a Ja jakoś nie mogłem zakodować twojej obecności, twojej osoby itp. Nie wiem o Tobie na dobrą sprawę nic, tak więc ewentualna współpraca byłaby lekkim zaskoczeniem, ponieważ nie wiem czego się spodziewać i czego oczekiwać - niby miałeś tutaj już rangę UBS, jednak Ja nie mam zielonego pojęcia a) Jak oceniasz demka. b) Ile masz w tym umiejętności. c) Jak pracujesz w grupie. Może kilka razy mignął mi twój nick na SB, jednak w tematach (tych co przeglądam, bo nie mam tyle życia aby całe forum 24h/7d przelatywać) nic. Wiek 16, tak więc - nie ma tragedii, to już nie 'przedszkole' i idzie się dogadać. Dałbym neutral - bo na dobrą sprawę nic by mnie to nie zabolało gdybyś dostał UBS, a jednocześnie nie miałbym nic przeciwko ponieważ wierzę, że Pikuś wie kogo dobiera, aczkolwiek masz u mnie Nie. W ogólę nie wiem z kim mam do czynienia i co tam robiłeś PRZEDTEM na tej sieci, tak więc logicznym jest, że nie dam pozytywu komuś, kogo widzę pierwszy raz własnie w podaniu - coś by było nie halo gdybym tak zrobić. Nic osobistego, po prostu człowiek woli pracować z kimś kogo widuje i zna, niż ze świeżakiem(nawet jeżeli nim nie jest), w realu też tak jest. Licz na dobre spojrzenie u administracji, gl&hf
We wszystkich podaniach ignoruję całkowicie ilość postów, osobiste stosunki oraz kwestie udzielania się w dziale ponieważ NIKT ich nie spełnia z osób, które obecnie napisały podanie, tak więc nie ma sensu o to się czepiać, każdy łapie za to -.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na TAK. Około 2 lata temu posiadał ową rangę i pracowało się z nim b.dobrze. Jest osobą sympatyczną i zawsze można z nim pogadać. Jestem pewien ,że jeżeli tylko otrzyma szansę to weźmie się ostro do pracy ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Fave co do twojej osoby miałem największy problem z podjęciem decyzji, z jednej strony ogarniasz bany i nie trzeba Ci by było dużo pomagać ale jeszcze jest twój charakter oraz stosunek do pracy. Nie chce ryzykować z dawaniem Ci szansy w tym momencie, resztę szczegółów poznasz w pw, bo jeszcze z tobą nie skończyłem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

podanieodrzucone.png

Temat został zamknięty przez moderatora. 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.Z pozdrowieniami,zespół CS-Reload.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.