Skocz do zawartości

Zgłoś błąd

Q&A #14 - Tyskie01  -> KLIK

Złóż swoje propozycje RS na Listopad 2018 -> KLIKNIJ TUTAJ

Niedziela wieczór humor popsuty? W takim razie zapraszamy na TS3 na Niedzielne Granie! Co tydzień w niedziele o godzinie 19!

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: KAZ3K
Ranga, którą chcesz otrzymać: Admin testowy cs:go mod 
Link do podania: 

By KDKJ,

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nick: MICHUS
Ranga, którą chcesz otrzymać: Admin testowy (only mirage)
Link do podania:

By KDKJ,

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nick: BobssoN

Ranga: Admin stały only dd2

By KDKJ,

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Podobna zawartość

• Przez Kamol vel. Yoda The Master
      Nick na serwerze: 
      SteamID:STEAM_0:0:10186019
      Serwer:DD2
      Link do Twojego GT:Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

* Kilka zdań o sobie: Zapomniałem, Konrad jak juz napisałem 28 lal, mieszkam pod Krakowem tuż. Gram w CSa odkąd pamiętam. Doświadczenie z adminowaniem i serwerami mam.
      Lubię piekne kobiety, i dobre filmy.
      ** Doświadczenie:w CSa prawie 20 lat jako admin 15. Miałem pierwszy wspólny serwer w 2004 roku [email protected] oraz klan miescowy. Póżniej grywając na BORG wraz ze znajomymi założyliśmy FFA  The [DaRk_^_$iDe].
      Niestety rozleciało się po 2-óch latach przez jednego że współ-założycieli. Znowu gdzieś tam póżniej byłem przez rok [email protected] FFA graj******.com.
      Sprawny mikrofon: TAK i nie narazie działa jak chce jutro najpóżniej w ponidziałek kupię nowy.
      Czy masz aktywną usługę na serwerze: VIP
      Czy zobowiązujesz się po upływie 30 dni kandydować na Admina Stałego: Oczywiście
      ***Czy zobowiązujesz się do wypowiadania na temat nowych kandydatów na adminów serwera: Kontakt: Oczywiście, Steam zawsze włączony
    • Przez bimmer
      Nick na serwerze: Bimmer.

SteamID:
      Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

Serwer: only dd2

Imię: Damian

Link do profilu na banid.pl:

Link do Twojego GT na serwerze:

Doświadczenie: Admin testowy

Znajomość AMXX(1-10): 6

Kilka zdań o sobie: Nazywam się Damian, w czasie wolnym grywam w cs'a ( forma oszczędzania pieniędzy ) Jak widać jestem dość aktywny ( w lipcu najwięcej godzin na całym serwerze- ostatnie kilka dni bez aktywności gdyż byłem na urlopie, zgłaszałem ) i na adminie testowym chyba również sobie radziłem. Polecam swoją osobę na to stanowisko.

Sprawny mikrofon: TAK/NIE TAK

Czy byłeś karany na serwerach CS-Reload.pl: TAK/NIE Jakieś błachostki kiedyś pewnie były, na adminie testowym nie

Czy masz aktywną usługę na serwerze (VIP): TAK/NIE TAK

Kontakt:  steam , forum , dd2
    • Przez Storm
      Nick na serwerze:Storm[#w]
      SteamID:STEAM_1:1:18554042
      Serwer:Cs-Reload.pl | Arena 1vs1 |
      Link do Twojego GT:Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

**Znajomość SM(1-10): 7-8 (tydzień i bedzie +10)
      * Kilka zdań o sobie:co tu pisać  Jestem Graczem
      ** Doświadczenie:siedze w tym od 1.1
      Sprawny mikrofon: TAK
      Czy masz aktywną usługę na serwerze: NIE
      Czy zobowiązujesz się po upływie 30 dni kandydować na Admina Stałego:TAK
      ***Czy zobowiązujesz się do wypowiadania na temat nowych kandydatów na adminów serwera:TAK
      Kontakt:Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć attachment.
    • Przez bimmer
      Nick na serwerze: Bimmer.
      SteamID: Brak steama. Kupię.
      Serwer: Only DD2
      Link do Twojego GT:https://www.gametracker.com/player/Bimmer./193.33.177.111:27015/
      * Kilka zdań o sobie: Siema, mam na imię Damian , w cs'a nie gralem z 5 lat ( zacząłem spowrotem na początku tego roku ) i jakoś mi to wychodzi. Sporo czasu spędzam na serwerze dd2, adminów jest mało , często nie ma żadnego online, więc składam to podanie.  Jestem dość aktywnym graczem , sporo używam mikrofonu. Większość powinna mnie znać.
      ** Doświadczenie: Nie miałem nigdy admina ,  amx nie ogarniam, 
      obiecał , że pomoże Sprawny mikrofon: TAK
      Czy masz aktywną usługę na serwerze: TAK , ciągle od kilku miesięcy
      Czy zobowiązujesz się po upływie 30 dni kandydować na Admina Stałego: TAK
      ***Czy zobowiązujesz się do wypowiadania na temat nowych kandydatów na adminów serwera: Kontakt: TAK
    • Przez Gengsta
      Nick na serwerze:Gengsta
      SteamID: Mam Non-steama i nie posiadam stema, bo niedawno sprzedałem :/
      Serwer: | Only DD2 | Cs-Reload.pl
      Link do Twojego GT: Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

* Kilka zdań o sobie:  Czesc, jestem Janek... Mam 17 lat i duzo wolnego czasu Jestem codziennie na moim ulubionym serwerze only dd2.
      Potrafie sie zachowac i nawet dobrze gram w cs! jestem  62 w  rankingu!  wiec ogarniam zasady itp. Posiadam stalowe nerwy i mysle ze jestem kulturalny
      Lubie poznawac ludzi i jestem przyjazny i do kazdego odnosze sie z szacunkiem, lubie chumorki jak i smieszkowac, lecz czasami trzeba zachowac spokój i byc powaznym karając graczy. Chce zostac adminem bo czasami ich poprotu brakuje, a czasami jest dramat  jak co niektórzy wchodza chce pomoc!
      ** Doświadczenie:  Grałem kilka lat temu  bardzo duzo w cs ale jakos przestałem i wrociłem do niego od 2 mies i bardzo dobrze mi idze! Mam młodą banie i szybko ogarne co trzeba. Oceniam sie  na 5/10. Wszytskiego mozna sie nauczyc  
      Sprawny mikrofon: TAK
      Czy masz aktywną usługę na serwerze: Nie, ale zamierzam kupic 
      Czy zobowiązujesz się po upływie 30 dni kandydować na Admina Stałego: jak chce na testowego to stałego tez
      ***Czy zobowiązujesz się do wypowiadania na temat nowych kandydatów na adminów serwera: tak zobowiązuje ;^^ rzadko wchodze na forum ale to sie zmieni!
      Kontakt: Podaje FB:https://www.facebook.com/profile.php?id=100007476007831  Numer podam na priv jesli trzeba
  • Przeglądający   0 użytkowników