Skocz do zawartości

Sprawdź teraz

Powrót do żywych  -> KLIK

Problem ze skinami?  -> ZGŁOŚ SIĘ TUTAJ

dełoś

[Rozpatrzone pozytywnie]6. - stały?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: 6.

SteamID: STEAM_0:1:27082745

Serwer: only d2(chociaż wolałbym aim/hs xd)

Imię: Piotr

Link do profilu na banid.pl:

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

Link do Twojego GT na serwerze: 

Doświadczenie: wielokrotnie byłem adminem na różnych sieciach, które, aktualnie(prawdopodobnie nie istnieją), były jednymi z wyróżniających się(jeżeli mogę to tak nazwać).

Znajomość AMXX(1-10): 6, z czystym sumieniem

Kilka zdań o sobie: no.. więc tak, jestem Piotrek, wciąż się uczę, tak jak już wspomniałem w podaniu na testowego. jestem bezkonfliktowy, staram się pomagać na serwerze, jeżeli ktokolwiek potrzebuje takowej. grywam głównie wtedy, kiedy mam na to ochotę, nie jestem typem osoby, która napi*rdala non stop, gram z umiarem(są inne, ciekawsze, gry). hm.. myślę, że nie będę się nadto powtarzał z racji, że większość rzeczy opisałem w podaniu na testowego(

). od czasu, kiedy pisałem podanie na admina testowego, jedyne, co się zmieniło, to fakt, iż nie pałam aż taką chęcią odwiedzania serwera, niemniej jednak odwiedzam go codziennie. 

Sprawny mikrofon: TAK

Czy byłeś karany na serwerach CS-Reload.pl: TAK

Czy masz aktywną usługę na serwerze (VIP): NIE

Kontakt: steam, forum, niektórzy fejsbóg

co do profilu banid, te konta "ESL", nie należą do mnie, odziedziczyłem tego steama gdzieś.. 2k10/11, więc nie sugerujcie się tym.

myślę, że się nie obrazicie z racji, że napisałem post 2 dni wcześniej. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na TAK. Często widuje na serwerze, nie widziałem aby sprawiał problemy i mieszał się w konflikty z innymi graczami. Kulturę także  zachowuje. Moim zdaniem zasługuje na przedłużenie admina.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pewnie, że jestem na TAK. Jeden z najbardziej ogarniętych adminów na serwerze, często widywany, przez okres testowy spisywałeś się wzorowo, więc nie widzę żadnych przeciwwskazań, aby nie przedłużać z tobą współpracy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę, że jeden z niewielu najbardziej ogarniętych, opanowanych, spokojnych i kulturalnych adminów na serwerze. Żadnych skarg, niesłusznych banów i niepoprawnego zachowania podczas okresu testowego. Na serwerze znany, raczej lubiany i widywany, zresztą wystarczy spojrzeć na gt. Z obecnych adminów testowych jeden z lepszych kandydatów na przedłużenie, tak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Co tu dużo mówić  :  Z adminów testowych byłeś najlepszym adminem ;) Kontakt z ludźmi jest bardzo dobry każdy zna "6" na serwerze jak by nie było , amx znasz bardzo dobrze , Gt bardzo dobre :D Moim zdaniem powinieneś dostać tego admina i każdy admin stały chciałby z taką osobą jak ty współpracować ;) Nie raz z tego co pamiętam to jak ktoś się Ciebie pytał z adminów jak czegoś nie wiedział to zawsze pomogłeś :)

MASZ MOJE TAK ;) 

// Powodzenia '6'  ; ))

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Kultura bardzo wysoka , ogarnięty z Ciebie chłopak. Aktywność również jest, żadnych skarg w Twoją stronę. Nie widzę żadnych przeciwwskazań żeby być na TAK. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Masz moje TAK i to duże opanowany z doświadczeniem . Współpraca w jak najlepszym pożądku . Na serwerze lubiany i pomaga graczą , również obecny na forum . Twoje GT jest ok swój okres testowy wykorzystałeś bardzo dobrze skarg nie było bany duszne .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sześć to dobry, kulturalny, z poczuciem humoru chłopak. Jako admin testowy sprawował się bardzo dobrze, porządku na serwerze pilnował oraz nie wdawał się w zbędne dyskusje. Gracz znany, lubiany, bezkonfliktowy. Coś tam strzela, więc cziterów wyłapuje. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. TAK. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na TAK

- GT dobre

- Miły, opanowany, pomocny

- Szybko reaguje na [email protected]

- Jako admin testowy wypełniłeś swoję obowiązki 

- Skarg na ciebie nie było

- Zachowuję kulturę

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń. Okres próbny przeszedłeś bardzo dobrze, skarg nie było. Reagujesz szybko i starasz się pomagać graczom. Oby tak dalej. Współpracuje mi się z tobą dobrze, bez jakichkolwiek spin.

TAAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tak jak większość u góry, również popieram jego kandydaturę, i jak już wyżej ktoś wymienił "szóstka" to zdecydowanie jedna z tych osób, której ten admin się należy. Powodzenia ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak najbardziej na TAK Spokojny, ogarniety, bezkonfliktowy  człowiek. Jako admin na duży +. Odpowiednia osoba na to stanowisko.

TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na tak. Okres próbny na +, aktywny, ogarnięty, kulturka też jest, Gt.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Codziennie na serwie pogrywasz, nie odwalasz pajacerki, systematycznie sprawdzasz tych kiepów odpalonych, idzie z tobą pogadać/pożartować, nie przedłużając jestem na TAK  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jako admin testowy radziłeś sobie bardzo dobrze. 
Na serwerze jesteś rozpoznawalny, lubiany,  bardzo miły, kulturalny, GT też wygląda okej. Podanie przyjęte. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Temat został zamknięty przez moderatora forum

podanieprzyjete.png

Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej w celu uzyskania uprawnień administratorskich (SteamID + hasło).

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.

Aby odebrać rangę na forum napisz post według wzoru w tym temacie - 

Z pozdrowieniami, zespół Cs-Reload.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.