Skocz do zawartości

Sprawdź teraz

Powrót do żywych  -> KLIK

Problem ze skinami?  -> ZGŁOŚ SIĘ TUTAJ

JustJump

[Rozpatrzone pozytywnie]:)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: JustJump®

SteamID: _0:1:112236779

Serwer:  Only DD2

Imię: Adam

Link do profilu na banid.pl: 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

Link do Twojego GT na serwerze: 

Doświadczenie: Już wiecie, miałem tu już admina stałego i nie było problemów ze mną ;)

Znajomość AMXX(1-10): 6

Kilka zdań o sobie:  Cześć jestem Adam, jak już wiecie, pracuje w Niemczech, na urlopach dużo czasu poświęcam grze. Lubię imprezować, lubię się napić,  z domu wychodzę tylko gdy muszę, lub ktoś zaprosi na alkohol :D  Interesuje się wszystkim i niczym jak już też mówiłem, znacie mnie z serwera Only DD2 i JailBreak ;) Słucham muzyki electro, muzyka klubowa, hip-hop, rap, pop, disco ;) Sporty lubię oglądać lecz się nimi nie interesuje, za gruby jestem.

Sprawny mikrofon: TAK/NIE TAK

Czy byłeś karany na serwerach CS-Reload.pl: TAK/NIE TAK :) SCREENY ;) 

Czy masz aktywną usługę na serwerze (VIP): TAK/NIE TAK, SVIP

Kontakt: Steam, gg, forum, ts3 (jak jestem) 

Podanie składam z namowy innych i po przemyśleniu powrotu  ;) Jeśli znów dostanę admina, poprosił bym Opiekuna adminów i Opiekuna Serwera na rozmowę na ts3 o dogadanie się w pewnych kwestiach :) O terminie spotkania już zdecyduje albo opiekun adminów, albo serwera :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Spoko że wracasz jako admin jeden z lepszych nawet po ilości banów dorównywał karabinowi . Wesoły rozpoznawalny na serwerze można pogadać pośmieszkować jak chce wrócić to tylko brać na Tak .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak myślałam , że wrócisz :D

Jeden z lepszych adminów , kulturka była , godziny były itp. nie mam co więcej pisać. Chyba każdy widział jaki jesteś ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co tu dużo mówić :D Kultura jest, cziterów banuje, na serwerze grasz codziennie.

TAK.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Byłeś już adminem i bardzo dobrze wykonywałeś swoje obowiązki, grasz często, przesiadujesz nocami, pilnujesz kultury na serwerze, wyłapujesz cziterów. Jesteś miły, koleżeński, komunikatywny i zawsze służysz pomocą. 

Oczywiście, że jestem na tak. :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co tu dużo mówić admina tutaj miałeś już stałego i sprawowałeś się na nim bardzo dobrze , kultury pilnowałeś na serwerze i wg . Na serwerze jesteś rozpoznawalny większość osób Cię zna co jest plusem , jako admin dd2 byłeś wyróżniony jeden z najlepszych . 

Masz moje TAK

Chociaż że sobą nie rozmawiamy sam wiesz o co i o co się pokłóciliśmy , nie chcesz nie musimy ze sobą gadać bo wyszło jak wyszło nikt już z nas nic na to nie poradzi , ale jak to mówią żyje się dalej . Kiedyś jak to mówią było okey i fajnie ale się zmieniło , może z jednej strony chcesz pogadać o Mnie na tym tsie może nie .. Ale to już twoja sprawa ja w nią nie wnikam . Ode mnie to tyle .

#Wudoe #Ostatni #Prawdziwy 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Nie rozumiem jednego, dlaczego jest taki "hype" na to, że ludzie piszą, iż byłeś najlepszy adminem, jednym z najlepszych etc. Przecież wykonywałeś swoje obowiązki jak inni, którzy wykonują je należycie. Ktoś mi to wytłumaczy ? Wracając do podania. Pewnie, że masz moje tak, doświadczenie masz spore, staż na serwerze tak samo, kultura nienaganna, czego chcieć więcej ? Zainteresowała mnie wypowiedź pod podaniem, jeżeli masz zamiar z nimi pogadać na temat prywatny tj. Twoja obecność itp. nie mam nic przeciwko, ale jeżeli ma to być coś w deseń co napisał

to nie chciałbym, aby między nami tworzyły się jakieś niepotrzebne spiny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tu nie ma za dużo co pisac przecież. Jeśli tylko cwaniaczek za miesiąc znowu stwierdzi że mu się nie chce to wnioskuje o perma xd (Joke :D

Tak poza tym naciągane TAK xd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

nie widzę żadnych przeciwskazań prócz jednego, mianowicie to co wspomniał wyżej, 

, przychodzenie i odchodzenie to, według mnie, nagonka serwerów. wszystko powinno mieć jakiś umiar, nawet jeśli chodzi o posadę zwykłego, szarego admina. jak najbardziej, za. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jako, że można wypowiadać się w swoim temacie, to z tego skorzystam :) 

1 godzinę temu, str0na napisał:

Zainteresowała mnie wypowiedź pod podaniem, jeżeli masz zamiar z nimi pogadać na temat prywatny tj. Twoja obecność itp. nie mam nic przeciwko, ale jeżeli ma to być coś w deseń co napisał

to nie chciałbym, aby między nami tworzyły się jakieś niepotrzebne spiny.

Mam zamiar porozmawiać w swojej sprawie i temat dotyczący tylko i wyłącznie mojej osoby. Sprawy prywatne i moje między kimś nie wchodzą tutaj w jakikolwiek sposób w grę. Jak na początku napisałem, sprawa dotyczy tylko i WYŁĄCZNIE mojej osoby :) 

Takie sprostowanie, żeby nie było, że spiskuje między kimś, lub obrabiam komuś dupę :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja również jestem na TAK. Wcześniej jak miałeś admina sprawowałeś się bardzo dobrze.Mam nadzieje że tym razem będzie tak samo.
A co do tej rozmowy to ugadamy się na ts czy steam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Temat został zamknięty przez moderatora forum

Pozytywwie

Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej w celu uzyskania uprawnień administratorskich (SteamID + hasło).

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.

Aby odebrać rangę na forum napisz post według wzoru w tym temacie - 

Z pozdrowieniami, zespół Cs-Reload.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.