Skocz do zawartości

Sprawdź teraz

Błędy z usługami z dnia 18.02.2019 -> SPRAWDŹ

Problem ze skinami?  ->ZGŁOŚ SIĘ TUTAJ

Joe Franko

[Rozpatrzone pozytywnie]Joe Franko v2

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Joe Franko

SteamID:  STEAM_0:0:197253063

Serwer: DD2

Imię: Dawid 

Link do profilu na banid.pl: 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

Link do Twojego GT na serwerze: 

gt z tego tygodnia wygląda słabo, ponieważ mam przygotowania do mistrzostw polski w futsalu. 

Doświadczenie: Tak jak w poprzednich podaniach pisałem.. miałem już tutaj admina bardzo długo i chce go mieć dalej :). Straciłem tutaj zaufanie u niektórych osób i chcę to naprawić... :(

Znajomość AMXX(1-10): 7

Kilka zdań o sobie: Mam na imię Dawid, mam 16 lat, trenuję piłkę nożną od 10 lat :D. Uczę się w technikum o profilu budownictwo :p. Codziennie gram sobie w cs.

Sprawny mikrofon: TAK/NIE Tak

Czy byłeś karany na serwerach CS-Reload.pl: TAK/NIE Nie 

Czy masz aktywną usługę na serwerze (VIP): TAK/NIE Tak

Kontakt: Steam, forum

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zapraszam do wypowiedzi :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

doświadczenie masz, aktywność jest regularna(prócz obecnego tygodnia jak już wyżej wspominałeś). niemniej jednak, jak na okres, w którym miałeś "odkupić" swoje winy, szału nie ma. tak czy siak, jestem na tak, ponieważ adminów aktualnie wielu nie ma, zwłaszcza tych aktywnych. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może ta Twoja aktywność od 20 dni nie jest najgorsza, ale trzeba pamiętać o tym, że byleś opiekunem tego serwera jakieś 2 miesiące temu. Po degradacji, z tego co tam napisali w Twoim podaniu, dostałeś admina na innej sieci. "Każdy" popełnia błędy, ale to chyba jeszcze nie ten czas, żebyś dostał ponownie tutaj admina. Ostatnie Twoje podanie zostało odrzucone 2 tygodnie temu, po takim okresie o admina może starać się osoba, która nie spełniała wymagań, a nie ktoś, kto  "stracił zaufanie?" administracji (chyba).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na Serwerze Widuje, problemów nie stwarza, nie znam wcześniejszej historii tego pana.

dla mnie szanse można Dać bo Adminów potrzeba 

a odpalonych dużo biega

TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Admina miał nie było problemów co do wyłapywania cheatów, jeśli znów będzie zaniedbywał swoje obowiązki to odebrać rangę, póki co na tak :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Widuje na serwerze, problemów nie ma. Co do Historii gracza się nie wypowiem bo nic nie wiem. Sam Adminem jestem kilka dni. Myślę że szansę można dać bo tak jak Beton wspomniał troszkę pojawia się tych cheaterów na DD2.

Więc ode mnie TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Joe Franko widać że Ci zależy na tym adminie i to bardzo , chociaż tak jak inni mówią jako opiekun zaniedbywałeś swoje obowiązki trochę , ale co tu dużo mówić wyłapywałeś odpaleń-ców na [email protected] , micro mówisz że masz ale chciałbym Cię usłyszeć na nim :D z ludźmi na serwerze nie masz problemu z dogadywaniem się ;) 

jako admin po prostu sprawowałeś się dobrze . Szansę zawsze można Ci dać ;) 

Edit // Jestem na tak ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Nie patrząc na te akcje, która miała miejsce w sumie niedawno, to naprawdę nadajesz się na to stanowisko. Jesteś miłym, kulturalnym, bezproblemowym gościem. Admina miałeś dosyć długo i sprawowałes się dobrze, więc myślę, że zasługujesz na drugą szansę. 

Jestem na TAK. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To po ostatnim podaniu może nie minęło h.. ile czasu ale pofakt kazałeś że ci zależy obecność na serwerze jest do tego na forum także więc nie widzę problemu z daniem TAK . A admina miałeś tu fakt długo i współpraca była ok znasz się na robocie i te zgłoszenia xd myślę że dadzą szanse i będziesz mógł sam reagować . Powodzenia i jeszcze raz Tak i myślę że coś to dało do myślenia .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiele osób zaniedbywało swoje obowiązki i wracało jakby nigdy nic, a Ty przynajmniej chcesz to naprawić. Wcześniej nie sprawiałeś żadnych problemów dodatkowo wywiązywałeś się ze swoich obowiązków należycie. Koniec końców widziałbym Cię z powrotem na tej posadzie ;)

Jestem na Tak i powodzenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Ja także jestem na tak.
Widać, że zależy Ci na powrocie na stanowisko, mam nadzieję, że zrozumiałeś dokładnie swój błąd.
Co do samej osoby i adminowania to nie ma się co rozpisywać. Gra się z Tobą przyjemnie, jesteś spokojny, opanowany.
Byłeś nawet opiekunem to doświadczenie posiadasz niemałe, przydasz się.
Powodzenia ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Doświadczenie masz jak najbardziej, współpracowało się bardzo dobrze,aktywność też bardzo dobra i najważniejsze znales się na pracy :D. Jestem na TAK.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Również na tak. Doświadczenie jest godzinki są. Mam nadzieję że twój błąd z przejściem na inną serwownie było ostatnim takim niewypalem. Trzeciej szansy już nie dostaniesz.

Suma summarum jestem na TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Doświadczenia Ci nie brak, byłeś nawet opiekunem, ale zaniedbałeś obowiązki. Mam nadzieję, że tym razem nie zaprzepaścisz szansy, bo to może być ta ostatnia.

TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jako admin wcześniej wykonywałeś swoje obowiązki bardzo dobrze więc co do tego że nadajesz się na tą rangę nie mam wątpliwości.
Myślę że zrozumiałeś swoje błędy i ich nie powtórzysz.Liczę że wykorzystasz drugą szansę bo jak ktoś wyżej napisał następnej może nie być.

PODANIE ZAAKCEPTOWANE

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Temat został zamknięty przez moderatora forum

Pozytywwie

Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej w celu uzyskania uprawnień administratorskich (SteamID + hasło).

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.

Aby odebrać rangę na forum napisz post według wzoru w tym temacie - 

Z pozdrowieniami, zespół Cs-Reload.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.