Skocz do zawartości

Sprawdź teraz

Błędy z usługami z dnia 18.02.2019 -> SPRAWDŹ

Problem ze skinami?  ->ZGŁOŚ SIĘ TUTAJ

wizu

Pantera - by demons be driven

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• TYSKIE01
      Witam. Wpadło mi do głowy kilka pomysłów którymi chciałbym się z wami podzielić. A dzięki którym praca admina na serwerze stała by się łatwiejsza i przyjemniejsza.
      1. Hidden spectator - Pozwoliłby adminom na obserwowanie podejrzanych graczy. Często gęsto gdy ktoś widzi admina na "spect" to informuje o tym przez mikrofon. Sytuacja z życia wzięta "O kroksiu na spekcie zara będą baniki".
      2. Usprawnienie panelu sm_admin - dodanie opcji kickowania z komentarzem Zmień nick/nick niezgodny z regulaminem.
    • Karuzel
      Nick: Karuzel

Jak często jesteś na naszym TS3?: Codziennie "Maniak" 

Znajomość TeamSpeak: 7/10

O sobie: Albert, lat 16 , gram w piłkę, ostro trenuję. Bardzo lubię sporty, różne i  te nawet o których nie mam pojęcia. Jestem kibicem Legii, Barcelony. Pochodzę z Podkarpacia. E-sport to CS: GO, CS: 1.6

Dlaczego chcesz zostać Adminem TS3? Byłem już tutaj adminem i go straciłem wiem jak bardzo to przeżywałem i mam nadzieję, że dostanę drugą szansę wyniosłem  lekcję z konsekwencji  oraz głupie błędy jakie popełniałem wcześniej mam nadzieję, że dostanę szansę i będę mógł to pokazać. Lubie przesiadywać bardzo na ts`ie  w fajnej atmosferze oraz pozapraszać nowych ludzi na ts`a. Nowym osobą pomoc oraz zachęcić ich aby sprowadzali nowych członków. 
      Kontakt: TS, Steam, Forum pw.
    • Karuzel
      Nick na serwerze :    Karuzel

Nick ze sklepiku :  Karuzel 

Serwer : 4FUN

Imię : Albert

Link do profilu na banid.pl :  Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

Doświadczenie : Admin na JB, DD2#2. 

Znajomość AMXX(1-10) :  7

Kilka zdań o sobie : Jestem sobie, Albert lat 15, 26 lipca będę obchodził 16, gram w piłkę nożną, ogólnie lubie prawie każdy sport. Nauka idzie nie zbyt dobrze, ale nie jest aż tak źle, co prawda jakieś przygody były, ale czasu się cofnąć nie da. Lubię też postrzelać w "1.6 CS : GO" oraz przesiadywać dniami na Ts`ie. 

Dofinansowanie : TAK/NIE 

Sprawny mikrofon : TAK/NIE

Czy byłeś karany na serwerach CS-Reload.pl : TAK/NIE

Czy masz aktywną usługę na serwerze (VIP) : TAK/NIE

Kontakt :  Steam, Ts, Forum. 
  • Przeglądający   0 użytkowników