Skocz do zawartości

Sprawdź teraz

Błędy z usługami z dnia 18.02.2019 -> SPRAWDŹ

Problem ze skinami?  ->ZGŁOŚ SIĘ TUTAJ

NIUSIA

[Rozpatrzone pozytywnie][Admin Stały] NIUSIA

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: NIUSIA

SteamID: STEAM_0:0:243535853  

Serwer: Only dd2

Imię: Nicole

Link do profilu na banid.pl: 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

Link do Twojego GT na serwerze: 

Doświadczenie: Znam podstawowe komendy amxmodx.

Znajomość AMXX(1-10): 4

Kilka zdań o sobie: Mam na imię Nicole, mieszkam w okolicach Katowic. Uczęszczam do 3ciej klasy Technikum Ekonomicznego. W maju ukończę 18 lat, co w sumie nie jest mi potrzebne i jedyne do czego się przyda, to do kupowania sobie samej wina na smutne wieczorki X D. Lubię oglądać filmy, najbardziej komedie po których płaczę jak bóbr oraz horrory po których boję się iść do łazienki :v. Myślę, że jako Admin Testowy sprawowałam się dobrze, problemów raczej nikt nie miał co do mojego adminowania, mało banów, ale przy mnie to oni na serwerze są grzeczni :/

Sprawny mikrofon: TAK/NIE TAK

Czy byłeś karany na serwerach CS-Reload.pl: TAK/NIE 2x ssy, za kulturkę czy coś nie.

Czy masz aktywną usługę na serwerze (VIP): TAK/NIE TAK

Kontakt: Steam, ts, forum

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nicola co tu dużo o Tobie mówić , kulturę masz i pilnujesz jej na serwerze chociaż nie raz się denerwujesz jak Cię boty biją xd Czity banowałaś dobrze jak wyłapałaś , chociaż amx znasz na 4 ale to nic nie szkodzi każdy się uczył komend amx od podstaw więc o to nie ma co się martwić ;) GT złe nie jest ;) Na serwerze jesteś lubiana przez adminów jak i przez ludzi stałych grywających "nowi Cię nie znają zbytnio ale jak Cię poznają to szybko Cię lubią" ;) 

Jestem na Tak ;) 

Powodzenia ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Kulturalna, miła, na testowym się spisała. 

Wszystko gitarka, na tak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie jestem tutaj długo lecz grywałem z Tobą i masz kulturę jak i osobowość na wysokim poziomie, Dla mnie każdy zasługuję na szansę także i ode mnie masz duże Tak. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Odstaw ten alkohol, ty jesteś nieletnia!
A tak na poważnie to miła, kulturalna, czasem pokaże pazurki ale rzadko :p  Ma dystans do siebie i potrafi zarówno porozmawiać na poważnie jak i się pośmiać.
Jestem na TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie zastanawiać się, akceptować :D Nigdy nie widziałem jej, żeby była zła, może kiedyś mi się uda xd Humorystyczna panna z całkowicie opanowanym spokojem ;) GT bardzo ładnie się prezentuje, nie ma nic co by można było się przyczepić. Karakanów na czitach tam łapiesz i utrzymujesz ład na serwerze, toteż chyba za łagodnie do tych ludzi podchodzisz z tymi banami na 5 minut za respa :D

TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przynajmniej szczera, AMX - 4, ale to da się nadrobić :p  Aktywność świetna, okres próbny zaliczony na szóstkę z "+". Opanowana i sprawiedliwa :P. Nic dodać, nic ująć.

TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to już wyżej napisali więc nie będę powielać ale dodam że jak i na serwerze tak i na forum jesteś aktywna swoje obowiązki wykonujesz co do amx to sam lepiej nie zaczynałem . To pozostało tylko napisać TAK tak tak . 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na tak. Miłą ogarnięta osoba znająca się na swojej robocie. Znasz amx na 4 ale oprócz banowania, robienia screenów dawania kicków mutowania i i slapowania nic więcej na tym serwerze nie potrzeba. Jestem na tak 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak admin testowy spisałaś się bardzo dobrze. Nie było skarg, aktywność bardzo dobra.

Podanie zaakceptowane

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Temat został zamknięty przez moderatora forum

Pozytywwie

Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej w celu uzyskania uprawnień administratorskich (SteamID + hasło).

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.

Aby odebrać rangę na forum napisz post według wzoru w tym temacie - 

Z pozdrowieniami, zespół Cs-Reload.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.