Skocz do zawartości

Sprawdź teraz

Powrót do żywych  -> KLIK

Problem ze skinami?  -> ZGŁOŚ SIĘ TUTAJ

Karabinier

[Rozpatrzone pozytywnie][Admin] Karabinier

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Karabinier

SteamID: 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

Serwer: DD2

Imię: Jarek

Link do profilu na banid.pl:

i tak bl nie działa xd 

Link do Twojego GT na serwerze: 

Doświadczenie: Adminowałem tutaj na przeróżnych serwerach po diablomodzie, ffa, jb, dd2, zm itp. 2,5 roku od 2k15. Kto wie to wie. 

Znajomość AMXX(1-10):  6 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend

Kilka zdań o sobie: Obecnie szukam nowej pracy, chcę ukończyć kurs w zakresie szkolenia na wózki widłowe i porobić w PL 2 miechy, a potem wyjechać za tą robotą 

Ogólnie to staram się nie wybuchać na serwerze, ale czasami wyklinam przed komputerem zamiast na serwerze, bo nie idzie czasem wytrzymać, jak widzę, że jeden z drugim z tt na respie siedzą po czasie, czy to odwalają manianę na mikrofonie dzieci, gdzie ja sobie zmutuje jednego i drugiego na zawsze, ale reszta serwera i tak wyzywa te dziecioki także wychodzi, że trzeba wszystko zmutować :D Jestem jaki jestem, ale panuję nad nerwami, toteż piję melisę, wierzcie mi czy nie hahaah ale taka jest prawda. Lubię wypić zimne piwko, lecz nic więcej innego jeśli chodzi o :karabinier:  i:getting-stoned: nie ruszam przez rok ;) To chyba tyle.    

Sprawny mikrofon: TAK 

Czy byłeś karany na serwerach CS-Reload.pl: TAK/przez pomyłkę raz, gdy zawiesił mi się internet i wygenerowało mi inny steamid, ale ip pozostało te samo 

Czy masz aktywną usługę na serwerze (VIP): NIE

Kontakt:Steam/pw forum.

PS. Wiem, że niedawno dostałem degradację z UBS, ale to tylko przez moje niepotrzebne doszukiwanie na zwolnionych tempach 1/4,1/2  i z tym wh na non steam no i oczywiście przez niewyścignionego 

z tymi screenami  xd  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gra często, ogarnięty chłopak, długo na sieci , dla mnie odpowiednia osoba na odpowiednie stanowisko :) 

Są ludzie i ludzie także swoja decyzje zmieniam na NIE

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No

trochę tutaj jesteś, na serwerze aktywny, da się z Tobą pogadać na adminvoice. Doświadczenie masz duże, oceniać odpałów od czystych też coś tam potrafisz. Jestem na tak, prowadź tych karakanów z tt.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

co do tego, że pijesz melise, to jestem w stanie uwierzyć bo zmieniłeś się nie do poznania, jak ostatnio graliśmy na serwerze ;) więc zachowanie na +. Idąc dalej,

będzie miał co robić jak wrócisz na stanowisko admina (chociaż to może i dobrze bo w jego dziale wieje nudą xd )

Po Twojej degradacji (z MA) , napisałeś jakiś tam głupi temat co mi się osobiście nie podobało, teraz, degradacja z UBS, kiedyś tam degradacja z FSa (?) więc jedziesz równo po bandzie chłopie ;) mimo tego wszystkiego, mimo tego, że popierałem milke ws. degradacji z MA, chciałbym Cię widzieć na stanowisku admina na dd2, bo widzę poprawę w Twoim zachowaniu i faktycznie starasz się panować nad emocjami

I mimo tego, że wyjeb*łeś mnie ze znajomych na Steamie, jestem na TAK

Edytowane przez Zola

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aktywność jest, cziterów zgłasza na [email protected], tak jak

napisał widać poprawę w twoim zachowaniu :D

Jestem na TAK.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Doświadczenie to tu ma dość duże zawsze gra i chyba grać będzie :D i to jeszcze długo staż na forum też jest spory ale najważniejsze to to że się zmienił tak jak kiedyś pisałem że potrafi i to uczynił panuje nad emocjami . A po dostaniu admina to na pewno nie będzie wiało nudą w dziale ubs . Jako admin zawsze trzymał serwer twardą ręką . Jeśli tylko dostanie szansę . Masz moje TAK i powodzenia w dostaniu tej rangi .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jareczku co tu dużo o Tobie mówić , od ostatniej degradacji "za darcie ryja" poprawiłeś swoje zachowanie i to bardzo co jest + , nie raz wiadomo że człowiek się zdenerwuje jak boty nie umieją grać i stoją zamiast Ci pomóc xd Ale powiem tak jako Admin sprawowałeś się dobrze wręcz znakomicie ;) Więcej tu nie bd nic pisał bo każdy zna Karabiniera xd 

Jestem na TAK ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Dopiero zaczynam grac na sieci ale też się wypowiem :D 

+Wiek

+Doświadczenie

+Mikrofon

+Steam

+GT

+Mikrofon 

+Chętny pomocy 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na TAK ! 

+ pozytywny wariacik :) 

+ GT 

+ Mikrofon 

+ doświadczenie 

+ wydaje Mi się na ogarniętą osobe 

+ zaufany

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Karabinier xd 

+wiek 

+GT

+Aktywność

+śmieszek 

Co tu dodać jestem na duże TAK !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pojęcie na ten temat posiadasz i to spore, nawet nabyłeś jeszcze większego doświadczenia dzięki pracy w UBS. Aktywność wzorowa oraz poprawa wcześniejszego zachowania. Tak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobra nie będę przedłużał, Ci co chcieli się wypowiedzieć to już to zrobili.
Co do podania miałem mieszane uczucia, bo mimo że poprawiłeś swoje zachowanie na serwerze cały czas z tyłu głowy pozostaje niesmak twojego wcześniejszego zachowania.Drugim minusem jest to że dopiero dostałeś degradacje z UBS. Ale pomimo tego jest też dużo plusów.
Twoja aktywność na serwerze jest na bardzo wysokim poziomie.Tak jak pisałem wyżej zmieniłeś swoje zachowanie na serwerze i to w dużym stopniu. Do tego doświadczenie z bycia UBS zostało więc będziesz łatwiej rozpoznawał czy ktoś jest odpalony czy nie.
Jestem za tym aby dać Ci szanse na tym stanowisku możliwe że ostatnią. Będę uważnie przyglądał się twojej pracy gdyż zaufanie u mnie czy u innych adminów będziesz musiał budować na nowo. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Temat został zamknięty przez moderatora forum

Pozytywwie

Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej w celu uzyskania uprawnień administratorskich (SteamID + hasło).

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.

Aby odebrać rangę na forum napisz post według wzoru w tym temacie - 

Z pozdrowieniami, zespół Cs-Reload.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.