Skocz do zawartości

Sprawdź teraz

Błędy z usługami z dnia 18.02.2019 -> SPRAWDŹ

Problem ze skinami?  ->ZGŁOŚ SIĘ TUTAJ

benazi2006

[Rozpatrzone pozytywnie][Admin Stały] I^aM S!cK

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: I^aM S1cK

SteamID: STEAM_0:1:25613777

Serwer: DD2

Imię: Michał

Link do profilu na banid.pl: 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

Link do Twojego GT na serwerze: 

Doświadczenie: Kiedyś jak byłem młody bywałem adminem na serwerach oraz posiadałem własne serwery.

Znajomość AMXX(1-10): 7 uczę się

Kilka zdań o sobie: Nazywam się Michał lat 27 w marcu. W wolnym czasie grywam w Csa.

Sprawny mikrofon: TAK

Czy byłeś karany na serwerach CS-Reload.pl: NIE

Czy masz aktywną usługę na serwerze (VIP): TAK

Admin testowy jeszcze się nie skończył ale postanowiłem napisać podanie na admina stałego.

Dziękuję za pozytywne głosy za negatywne nie dziękuję

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co tu dużo mówić : Adminem jesteś dobrym nie sprawiasz problemów , jako testowy spisałeś się bardzo dobrze , gt trochę słabsze ale to zawsze idzie nadrobić , kulturę masz na serwerze bardzo dobrą , ludzie Cię w większości znają , banować banujesz dobrze "wiesz jak odróżnić odpalonego gracza od zwykłego , za resp też , cele itp .. Nie ma co wiele mówić już :D 

Masz Moje Tak ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Jesteś aktywnym oraz dobrym adminem. Aczkolwiek podanie na testowego admina złożyłeś dokładnie 17-stego stycznia, a zostało ono przyjęte 19-stego, więc okres testowy się jeszcze nie zakończył, to dlaczego składasz już podanie ? :D Poza tym w tym czasie wyłapałeś tyle cziterów co kot napłakał. Także reasumując: Admina testowego zostało Ci jeszcze ponad tydzień, a w tym czasie może stać się wiele co może być na Twoją nie korzyść, dlatego wstrzymałbym się z rozpatrzeniem do 19-stego. Jak na ten moment masz moje TAK.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

oczywiście że popieram bo nie mam żadnych zastrzeżeń współpraca jak i wszystko innego jest ok

tak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie ze coś do Ciebie mam ale gdy zostales adminem twoja aktywność spadła strasznie, jestes w porządku nie ma z Toba problemow , Popraw aktywnosc na taka jaka byla i zycze powodzonka w teamie adminow stalych :) Ode mnie Tak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Okres testowy może i nie minoł jeszcze ale to nic, ze sowojch obowiązków się wywiązujesz jak i na forum tak i na serwerze kulturka na wysokim poziomie doświadczenie widać że masz . Tylko jeden minus tu widzę co do gt i jak zauważyli wyżej to po przyjęciu podania widać spadek godzin nie jest to może wielki ale widoczny . Reszta argumentów na tak to i powodzenia TAK .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem co tu jeszcze napisać, bo wszystkie argumenty zostały wypisane wyżej. Mogę dodać jedynie, że jesteś opanowany, spokojny i dobrze wywiązujesz się ze swoich obowiązków. Troszku mało tych banów jak już wspomniał

, ale liczę, że jako stały admin dorównasz do reszty xd           

TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak jak wyżej. Do poprawienia tylko aktywnosc, a poza tym nie mam się do czego przyczepić. Miły ogarnięty admin, który sumiennie wykonuje swoje zadania.

Tak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Swój okres próbny wykonałeś bardzo dobrze. Skarg żadnych nie było, aktywność na dobrym poziomie.
Witam w gronie adminów stałych ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Temat został zamknięty przez moderatora forum

Pozytywwie

Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej w celu uzyskania uprawnień administratorskich (SteamID + hasło).

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.

Aby odebrać rangę na forum napisz post według wzoru w tym temacie - 

Z pozdrowieniami, zespół Cs-Reload.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.