Skocz do zawartości

Sprawdź teraz

Błędy z usługami z dnia 18.02.2019 -> SPRAWDŹ

Problem ze skinami?  ->ZGŁOŚ SIĘ TUTAJ

BetonBeton

[Rozpatrzone pozytywnie]Admin Stały Beton

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Beton

SteamID: STEAM_0:1:15309172

Serwer: dd2

Imię: Michał

Link do profilu na banid.pl: 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

Link do Twojego GT na serwerze: 

Doświadczenie: jest 

Znajomość AMXX(1-10): 7 miałem swoje serwery miałem admina na innych sieciach, umiałem przerabiać pluginy modyfikować dogrywać sterować serwerem przez RCON itp więc myślę że to tylko kwestia przypomnienia. informatyk po szkole więc i programować człowiek umiał to i tu z wieloma rzeczami sobie poradzę.

Kilka zdań o sobie: Michał lat 27, bez sensu bym chyba kopiował opis z podania od testowego, na co dzień Kierownik Rejonu = nie normowany czas pracy dużo czasu na grę.

Lubię pośmieszkować pożartować i w ogóle :) 

Sprawny mikrofon: TAK

Czy byłeś karany na serwerach CS-Reload.pl: nie

Czy masz aktywną usługę na serwerze (VIP): TAK

Kontakt: pw na forum steam , gg ,ts ,fb

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo fajnie mi się z Tobą gra, jesteś kulturalny, GT bardzo ładne. Jako admin testowy spisales się. Tak więc moja decyzja jest wiadoma. TAK. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Okres testowy zaliczyłeś wzorowo, nie było żadnych skarg, a tym bardziej jakiś problemów z Tobą. Aktywność wzorowa oraz braku doświadczenia też nie można Ci zarzucić, wyłapałeś tylu cziterów, że nawet nie chce mi się tego liczyć. xd Czego chcieć więcej. TAK 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Beton jako admin testowy sprawdziłeś się dobrze , skarg na Ciebie nie było , ludzie na serwerze Ciebie uwielbiają :D Tak jak str0na powiedział czitów wyłapałeś tyle że nie ma co liczyć xd Kulturę masz i trzymasz się tego żeby inni ją mieli na serwerze ;) Nic więcej nie mam co mówić :D 

Jestem na TAK ;) 

Nobek i Beton to dobre połączenie na serwerze xd 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Osoba pełna humoru i pogodna zna się na rzeczy czyli doświadczenie jest potrafi odróżnić czita od normalnego dobrego gracza . Na forum jest widywany więc ze swoich obowiązków się wywiązujesz . Gt bardzo ładne co na wielki plus i oby nie spadło . To pozostało tylko napisać TAK .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To samo co u reszty wyżej, idzie z tobą pożartować, codziennie na serwie widywany i znany każdemu.Jesteś bardzo dobrym adminem; w bansie nie widać żadnych odwołań od ludzi z racji twoich rozdanych banów, tak tylko trzymać :D 

TAK 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jesteś w porządku chłopaczek, nie sprawiałeś problemów nigdy, humor jak i czas spędzony z Tobą na serwerze leciał szybko, dla mnie wszystko jest okej także też masz moje Tak. tylko w kulki mnie zrobiłeś z tą gruchą betonu którą zamówiłem także oddaj kasę za beton i będzie zgoda. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aktywność wzorowa, komunikacja z innymi osobami również. Kultura jest humor dopisuje więc na tak ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Beton daje rade. Pozytywny człowiek, żadnych problemów nie zauważyłem. Wszystko na +. Więc ode mnie głos na TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twój okres próbny wypadł bardzo dobrze. Problemów nie sprawiasz, aktywność bardzo dobra.

PODANIE ZAAKCEPTOWANE

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Temat został zamknięty przez moderatora forum

Pozytywwie

Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej w celu uzyskania uprawnień administratorskich (SteamID + hasło).

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.

Aby odebrać rangę na forum napisz post według wzoru w tym temacie - 

Z pozdrowieniami, zespół Cs-Reload.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.