Skocz do zawartości

Sprawdź teraz

Powrót do żywych  -> KLIK

Problem ze skinami?  -> ZGŁOŚ SIĘ TUTAJ

Zmiksowany

[Rozpatrzone pozytywnie]Zmiksowany na stałego ??

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Zmiksowany

SteamID:  0:0:244537714

Serwer: only dd2 

Imię: Michał

Link do profilu na banid.pl: 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

Link do Twojego GT na serwerze: 

(tutaj dodam, że ostatnio miałem problemy z netem wysoki ping nie pozwolił na grę przez parę dni...)

Doświadczenie: 7/10

Znajomość AMXX(1-10): 8/10

Kilka zdań o sobie: Nazywam się Michał mieszkam we Wrocławiu interesuję się motoryzacją (konkretnie crossamia no i samochodami) w wolnej chwili lubię popykać w starego dobrego cs'a. Mam 22 lata pracuję jako operator wózka widłowego. To by było na tyle niektórzy mnie kojarzą z mixów i serwera dd2. No i mam jak to niektórzy sądzą "niewyparzoną gębę ?"

Sprawny mikrofon: TAK

Czy byłeś karany na serwerach CS-Reload.pl: TAK (ostatnio miałem nie słusznie nałożonego bana bo ktoś tutaj nadużywa solidnie swoich praw...)

Czy masz aktywną usługę na serwerze (VIP): TAK

Kontakt: STEAM /  PW 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jako admin poza tą jedną wpadką spisywał się dobrze więc tu ok . Co do reszty obowiązków to na forum obecność w miarę ale jeden punkt troszkę leży otóż głosowanie na serwer . Reszte posiadasz czyli steam micro . Niby ostrzeżenie masz ale ja dałbym szanse gdyż na serwerze w okresie letnim każda para rąk się przyda a już nie ma 3 i aktywność też spadnie bo wiadomo ciepło i każdy wyjdzie lub wyjedzie z domu oczywiście bez kompa xd .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Adminow na razie bardzo malo, wiadomo cieplo sie zrobilo i w ogole, ogarniety, nie stwarza zadnych problemow,  ja jestem na TAK :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na tak, ogarnia ten sajgon :D czasami zdarzą sie jakies wpadki ale poza tym jest ok! Jak najbardziej, ma mój głos! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zmiksowany co do Ciebie to admina testowego przeszedłeś dobrze , oprócz tej jednej wpadki ale mniejsza o to. Co do reszty to amx ogarniasz dobrze , ludzie z serwera Cię znają bardzo dobrze/admini tak samo , Gt jest dobre, wiek też dobry. Powiem krótko po przez tą jedną wpadkę którą masz to nadasz się na admina stałego bo wiadomo jak to teraz jest każda para rąk się przyda jak to powiedział

:D 

Masz moje TAK ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Również masz moje tak. Kłopotów jakiś większych nie sprawiasz, aktywność też jest na wysokim poziomie.

Admin dodany.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Temat został zamknięty przez moderatora forum

Pozytywwie

Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej w celu uzyskania uprawnień administratorskich (SteamID + hasło).

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.

Aby odebrać rangę na forum napisz post według wzoru w tym temacie - 

Z pozdrowieniami, zespół Cs-Reload.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.