Skocz do zawartości

Sprawdź teraz

Powrót do żywych  -> KLIK

Problem ze skinami?  -> ZGŁOŚ SIĘ TUTAJ

Poziomek

[Rozpatrzone pozytywnie]Poziomka, admin stały

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Czarnobylska Poziomka

SteamID: 0:1:51933405

Serwer: Only DD2
Imię: Kuba

Link do profilu na banid.pl: 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

Link do Twojego GT na serwerze: 

Doświadczenie: Wielokrotny admin oraz opiekun serwera w CS 1.6/GO w przeciągu 7 lat przegranych w CS :)
Znajomość AMXX(1-10): 8
Kilka zdań o sobie: Mam na imię Kuba, pochodze z województwa Wielkopolskiego, za miesiąc obchodze 20 urodziny. Właśnie skończyłem technikum mechatroniczne. Interesuje się motoryzacją, sportem oraz elektroniką.
Sprawny mikrofon: TAK/NIE Tak
Czy byłeś karany na serwerach CS-Reload.pl: TAK/NIE Nie (z wyjątkiem bana za resp :p )
Czy masz aktywną usługę na serwerze (VIP): TAK/NIE Tak
Kontakt: Steam: Czarnobylska Poziomka, forum.

Ps. Admin testowy kończy się dopiero za dwa dni ale zanim wszystko się rozstrzygnie to do tego czasu juz będzie po :p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poziomka co do Ciebie to admina testowego przeszedłeś pozytywnie , jesteś ogarniętą osobą i lubianą na serwerach po przez adminów jak i graczy. 

GT +

Mikrofon +

Amx +

Steam +

Masz Moje TAK  Powodzenia ;) Adminów jest nam potrzebnych na DD2 bo wiadomo jak to jest że nie każdy teraz może wbić bo wiadomo za gorąco jest lub robota 1 zmiana czy 2 , ale mam nadzieje że zostaniesz z nami na dłużej ;) Powodzenia jeszcze raz :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Poziomka twój okres testowy na wysokim poziomie obowiązki wykonujesz sumiennie na serwerze cię znają i lubią z porządkiem na serwerze sobie radzisz bardzo dobrze amx także opanowany z raczej przypomniany . Poza serwerem na forum aktywny reszta wymagań spełniona to tylko pozostało życzyć powodzenia i napisać TAK .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ogarniety, mily chlopak, admina testowego przeszedl bez zadnych zastrzezen, atywnosc caly czas na wysokim poziomie, jak najbardziej na TAK 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Masz mordeczko moje TAK widuję Ciebie często na serwerze idzie z Tobą pogadać żadnych problemów z Tobą nie było. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

bardzo dobrze się sprawuje ogarnia komunikatywny,

bardzo dobrze idzie się dogadać jak jest ktoś podejrzany by wspólnie podjąć decyzje,

ja jestem na TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żadnych zarzutów do Ciebie nie mam. Aktywność na wysokim poziomie, swój okres próbny wykonałeś bardzo dobrze.
Liczę że w przyszłości też tak będzie. 

Admin dodany.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Temat został zamknięty przez moderatora forum

Pozytywwie

Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej w celu uzyskania uprawnień administratorskich (SteamID + hasło).

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.

Aby odebrać rangę na forum napisz post według wzoru w tym temacie - 

Z pozdrowieniami, zespół Cs-Reload.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.