Skocz do zawartości

Zgłoś błąd

Złóż swoje propozycje RS na Listopad 2018 -> KLIKNIJ TUTAJ

Niedziela wieczór humor popsuty? W takim razie zapraszamy na TS3 na Niedzielne Granie! Co tydzień w niedziele o godzinie 19!

Głosowanie na nowe ikonki TS3 -> KLIK

bobken

[Rozpatrzone pozytywnie][Admin Testowy] [bobken]

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: bobken

SteamID: STEAM_1:0:1294274901

Serwer: dd2

Link do Twojego GT: 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

* Kilka zdań o sobie: Mam na imię Bogusław pochodzę z Podkarpacia z Przemyśla mam lat 16 kocham anime gram na serwerze 2-3 tygodnie lubię grać w piłkę oraz grać na kompie bardzo dużo czasu spędzam przy nim co może nieść + sądzę że nie jestem dobrze znany na serwerze a jeśli tak to głównie z rushowania :p gram prawie codziennie na serwerze 

** Doświadczenie: Nigdy nie byłem adminem i nie wiem czy będę mniej więcej komendy ogarniam 

Sprawny mikrofon: Tak

Czy masz aktywną usługę na serwerze: Tak

Czy zobowiązujesz się po upływie 30 dni kandydować na Admina Stałego: Tak

***Czy zobowiązujesz się do wypowiadania na temat nowych kandydatów na adminów serwera: Oczywiście 

Kontakt: GG: 64504462 Discord: Charles#1493

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na TAK

+ WIEK

+ GT

+ MIKROFON

-/Doświadczenie małe ale szybko się nauczysz wszędzie są poradniki :>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobra to tak, pierwsza sprawa to steam. Żeby mieć admina stałego będziesz musiał sobię go ogarnąć, narazie na tego testowego chyba będzie na to oko przymknięte, nie wiem. Z SERwera Cię kojarzę, jesteś cichy bo się przez mikrofon nie odzywasz co jest minusem skoro chcesz mieć tego admina;-; Ale no, gt, wiek itp jest ok. W reszcie Ci pomogą inni koledzy admini, kilka komend i wszystko wiesz;) Na tak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
22 godziny temu, zajacc napisał:

Dobra to tak, pierwsza sprawa to steam. Żeby mieć admina stałego będziesz musiał sobię go ogarnąć, narazie na tego testowego chyba będzie na to oko przymknięte, nie wiem. Z SERwera Cię kojarzę, jesteś cichy bo się przez mikrofon nie odzywasz co jest minusem skoro chcesz mieć tego admina;-; Ale no, gt, wiek itp jest ok. W reszcie Ci pomogą inni koledzy admini, kilka komend i wszystko wiesz;) Na tak

Nie odzywam się bo jestem przyzwyczajony jakoś do pisania na czacie 

A o tego steama to żebym miał cs/a na steamie ta?

A tego steama to wygram w konkursie :p

Edytowane przez bobken

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bobken : 

Znam Cię z serwera i inni może nie będą admini Cię kojarzyć ale Ci co grają będą +/- (+)

Mikrofon masz sprawny więc +/- (+)

GT masz bardzo dobre +/- (+)

Ludzie z serwera Cię znają +/- (+) 

Wiek też masz dobry +/- (+) 

Jedynym minusem jest steam ale na testowego nie potrzeba a chcesz na stałego to będziesz musiał sobie zakupić albo przegrać 50 h w konkursie i odebrać :D 

Powiem jedno Jestem Na Tak ;) 

A co do komend AMX jak nie będziesz czegoś dobrze pamiętał to pisz do Mnie , śmiało pomogę ;) 

A i bym zapomniał zbliżają się nam wakacje więc admini przydadzą się do pomocy nowi ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem neutralny dlaczego już tłumaczę. Komentujesz swoje podanie o admina troszkę to jest słabe. Kolejna sprawa steam (- / +) na testowym wprawdzie można przymknąć oko ale jak dla Mnie każdy powinien go posiadać czy to testowy czy to też stały. Doświadczenie wprawdzie są administratorzy którzy chętnie pomogą lecz jakoś mnie to nie przekonuje by być na tak. Dla tego też jestem NEUTRALNY. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ostatnio, od czasu do czasu grywam u was na serwerze, więc i bobkena kojarzę.

GT - całkiem fajne, sporo grasz; 

WIEK - też ujdzie, byle byś asertywny był ;);

Co do ogarnięcia amx na serwerze, żaden problem też mi się wydawało, że będzie ciężko a tak naprawdę banał;

Z tym mikrofonem mnie trochę zastanawia bo ani razu cię nie słyszałem, więc wypadało by go zacząć częściej używać;

Na koniec, ten nieszczęsny steam. Postaraj się go ogarnąć w miarę możliwości szybko;

Ode mnie masz TAK :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli kogoś to interesuje właśnie kupiłem tego cs/a na steama  w razie w 

tera tylko czekam na login i hasło I Ps: skończyły mu się kody i rano gdzieś będę miał + jakąś dodatkową gre XD>

Edytowane przez bobken

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gracz znany z serwera często go widziałem jak grałem systematycznie co do zachowania to nie sprawia problemów . Warunki co do testowego spełnione gt na dobrym poziomie i co najważniejsze jest bez większych luk . Cziterów poznaje zgłasza, na forum także zagląda . Co do steam wyżej info i widać że chłopakowi zależy na tym stanowisku . Jeśli chodzi o amx to jest proste i na pewno dasz sobie radę co do pomocy każdy ci pomoże jeśli się zapytasz, w końcu wszyscy kiedyś zaczynali . Podsumowując masz mije TAK i powodzenia .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Grasz codziennie co jest dużym plusem. Na serwerze nie widziałem abyś sprawiał kłopoty. Jak wyżej napisałeś że steam już kupiłeś wiec też to się cenni. Co do braku doświadczenia w byciu adminem, nie jest to trudne i łatwo można się nauczyć wszystkiego. Jeśli będziesz potrzebował pomocy, pisz do mnie to pomogę.

Zgłoś się do mnie na pw w celu odebrania admina.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Temat został zamknięty przez moderatora forum

Pozytywwie

Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej w celu uzyskania uprawnień administratorskich (nick + hasło).

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.

Aby odebrać rangę na forum napisz post według wzoru w tym temacie - 

Z pozdrowieniami, zespół Cs-Reload.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.