Nowości

Sponsorzy/Partnerzy

Pukawka - Serwery gier CSSetti.pl - Lista serwerów Counter-Strike 1.6
TYSKIE01

[Rozpatrzone negatywnie][Admin Testowy] Tyskie

3 odpowiedzi w tym temacie

Nick na serwerze: Tyskie

SteamID: STEAM_1:1:115921487

Serwer: Arena 1v1

Link do Twojego GT:

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

* Kilka zdań o sobie: Czołem, kandyduje na Admina Testowego, gdyż chciałbym u boku Kroksa i ne0 walczyć o wyjątkowo sprawny administracyjnie serwer arena 1v1. Codzienne wizyty na siłowni pozwalają mi utrzymać formę oraz tężyznę fizyczną aby bezproblemowo radzić sobie z graczami łamiącymi regulamin serwera. Ten serwer zasługuje na adminów z najwyższej półki i wraz z towarzyszami broni postaram się taką drużynę pierścienia stworzyć. Moją pasją jest zabieranie punktów na arenie Kroksowi ;) 

** Doświadczenie: Nigdy nie posiadałem styczności z funkcją admina, ale braki w elementarnej wiedzy tajemnej dotyczącej życia codziennego admina przyrzekam niezwłocznie uzupełnić. Pomogą mi w tym, nierozłączni i niezastąpieni admini serwera 1v1 arena ne0 i Krokusik :)

Sprawny mikrofon: TAK

Czy masz aktywną usługę na serwerze: NIE

Czy zobowiązujesz się po upływie 30 dni kandydować na Admina Stałego: TAK

***Czy zobowiązujesz się do wypowiadania na temat nowych kandydatów na adminów serwera: TAK
Kontakt:

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

, pw na forum, TS3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Popracuj nad systematycznością. Wolę, abyś grał codziennie po 30min niż 2 razy w tygodniu po 1h :p Jak poprawisz aktywność to napisz podanie za tydzień! :) 

e82eb62930b95204dd829b50a856ed0d.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Negatywnie.png

Temat został zamknięty przez moderatora. 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami, zespół CS-Reload.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

Swoją działalność rozpoczęliśmy pod koniec 2012 roku. To wtedy stworzyliśmy dla was nasz pierwszy serwer, który do dziś cieszy się największą popularnością. Cały czas się rozwijamy, starając się stworzyć dla was jak najlepszą atmosferę zarówno na forum, jak i na naszych unikatowych serwerach.
U nas każdy może zostać członkiem administracji, to jak potoczy się Twoja kariera na naszym forum, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie !
Cs-Reload - naszą największą pasją jest Counter-Strike.

Portale Społecznościowe

Odwiedź nas na: