Skocz do zawartości

Zgłoś błąd

Złóż swoje propozycje RS na Listopad 2018 -> KLIKNIJ TUTAJ

Niedziela wieczór humor popsuty? W takim razie zapraszamy na TS3 na Niedzielne Granie! Co tydzień w niedziele o godzinie 19!

Głosowanie na nowe ikonki TS3 -> KLIK

TYSKIE01

[Rozpatrzone negatywnie][Admin Testowy] Tyskie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Tyskie

SteamID: STEAM_1:1:115921487

Serwer: Arena 1v1

Link do Twojego GT:

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

* Kilka zdań o sobie: Czołem, kandyduje na Admina Testowego, gdyż chciałbym u boku Kroksa i ne0 walczyć o wyjątkowo sprawny administracyjnie serwer arena 1v1. Codzienne wizyty na siłowni pozwalają mi utrzymać formę oraz tężyznę fizyczną aby bezproblemowo radzić sobie z graczami łamiącymi regulamin serwera. Ten serwer zasługuje na adminów z najwyższej półki i wraz z towarzyszami broni postaram się taką drużynę pierścienia stworzyć. Moją pasją jest zabieranie punktów na arenie Kroksowi ;) 

** Doświadczenie: Nigdy nie posiadałem styczności z funkcją admina, ale braki w elementarnej wiedzy tajemnej dotyczącej życia codziennego admina przyrzekam niezwłocznie uzupełnić. Pomogą mi w tym, nierozłączni i niezastąpieni admini serwera 1v1 arena ne0 i Krokusik :)

Sprawny mikrofon: TAK

Czy masz aktywną usługę na serwerze: NIE

Czy zobowiązujesz się po upływie 30 dni kandydować na Admina Stałego: TAK

***Czy zobowiązujesz się do wypowiadania na temat nowych kandydatów na adminów serwera: TAK
Kontakt:

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

, pw na forum, TS3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Popracuj nad systematycznością. Wolę, abyś grał codziennie po 30min niż 2 razy w tygodniu po 1h :p Jak poprawisz aktywność to napisz podanie za tydzień! :) 

e82eb62930b95204dd829b50a856ed0d.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Negatywnie.png

Temat został zamknięty przez moderatora. 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami, zespół CS-Reload.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.