Nowości

Sponsorzy/Partnerzy

Pukawka - Serwery gier CSSetti.pl - Lista serwerów Counter-Strike 1.6
Mr.TomiQ

[Skarga na użytkownika]KDKJ

7 odpowiedzi w tym temacie

Nick osoby na którą składasz skargę:  KDKJ
Data:1:54
Czy jesteś poszkodowany ? Jeśli tak to w jaki sposób ?:

Tak jestem poszkodowany w sposób taki ,iż moja skarga została niesłusznie rozpatrzona (KDKJ  nie widzi problemu  w banowaniu graczy na dłużej niż im się należy)w dodatku KDKJ ,który rozpatrywał skargę drwił sobie ze mnie.
Opis sytuacji:

Grając na arenie dostałem bana z powodem "łamiesz regulamin".Nie wiedziałem za bardzo o co chodzi ,bo patrząc na taryfikator i długości banów moja długość bana kompletnie nie pasowała do żadnego wykroczenia jakie  mógł ,bym popełnić ,więc postanowiłem napisać skargę.W skardze troszku osób się rozpisało potem skarga została zamknięta i zaczekałem grzecznie na opiekuna KDKJ ,który ,jak wtedy mi się wydawało rozpatrzy tę skargę obiektywnie i podejdzie do sprawy z pełnym profesjonalizmem no ,ale niestety myliłem się.KDKJ rozpatrując moją skargę drwił ze mnie oraz insynuował ,że staram się wpłynać w negatywny sposób na reputacje testowego admina Nuz ,a ta skarga jest dla niego nie istotna.

Tutaj kilka wypowiedzi ,które mogą na to wskazywać.

Cytat

Nie trzeba mieć 200IQ by wiedzieć, że nie można kampić. Wystarczy wejść i przeczytać regulamin. Ty to zrobiłeś dopiero po dostaniu bana, aby upierdolić admina. A to, że nie reagowałeś to jakoś zaskoczony nie jestem. Większość na Arenie ma w dupie wszelkie ostrzeżenia, a płacz się zaczyna dopiero po dostaniu bana. Jakbym miał na to patrzeć to bym musiał każdego telefonicznie ostrzegać... Przecież mogę chatu nie widzieć, voice chatu nie słyszeć itp... 

Jedno z moich ostatnich pw (nick zacenzurowałem, ponieważ ta osoba ma konto na forum z tym samym nickiem...):   

A tu cytat do ,którego się odwoływał : 

Cytat

§ 1.1. Wchodząc na serwer akceptujesz jego regulamin!
§ 1.13. Na serwerze obowiązuje całkowity zakaz kampienia;

Proszę zwrócić uwagę na wulgarny język tego pana można to zauważyć m.i.n w tym fragmencie wypowiedzi

Cytat

upierdolić admina

Oraz w tym :

Cytat

ma w dupie

I w tym :

Cytat

na twoim miejscu nie plułbym się

A tutaj insynuacja ,że Nuz mógł sobie pomyśleć o mnie jako o osobie nie normalnej nieznającej regulaminu(co dla mnie nie jest żadnym argumentem .który upoważniał ,by Nuza do wręczenia  mi dłuższego bana) : 

Cytat

Jak widzisz gracze na Arenie są skrajni. Od w pełni normalnych graczy (którzy przeczytali regulamin i go przestrzegają), aż po takie osobniki jak wyżej, które latają na spinbotach "bo nie ma nic w regulaminie". 

Cytat do ,którego się odwoływał : 

Cytat

Sun May 13 2018
[19:33:12] XXX: DLACZEGO muj kolega dostal ostatnio u was bana na Cs-Reload.pl | Arena 1vs1 |??? pszecież nie ma nic w regulaminie natemat spinbotw. jest tylko o czitach a spinbot to nie pszecież czit. czitem jest aim i wuha. odblokuj go. jego nazwa to YYY. on tylko sprawdzal jak to działa i jurz nie bedzie

Ale kdkj też zgodził się ze mną w pewniej kwestii oraz jednocześnie zagroził mi ,bym się nie czepiał o to?Cytat na dole :

Cytat

Zgodnie z taryfikatorem powinieneś wylecieć po pierwszym ostrzeżeniu, a tych ostrzeżeń dostałeś kilka, więc na Twoim miejscu nie plułbym się o dodatkowe 30min bana. 

Przyznał mi rację w tej sprawie :

Cytat

Ban ,był niezgodny z taryfikatorem miało ,być 30 minut tak ,jak sam napisałeś ,a nie 1h ;)

Tak jak napisałeś mógł mnie zbanować po 1 ostrzeżeniu na 30 minut czemu tego nie zrobił?Po co mnie ostrzegał niby wielokrotnie ,jak widział ,że ja na to nie reaguje nie mógł się domyśleć ,ze go nie słyszę xd?Żeby wywnioskować to ,że go nie słyszę nie trzeba mieć 200IQ xd

I od razu zaprzecza temu co napisał wcześniej : 

Cytat

Taryfikator traktujemy jako wskazówkę. Długości banów powinny być adekwatne do wykroczeń graczy.
Do tego momentu chyba nie doczytałeś... Gdyby Ci dał 1 dzień to wtedy skargę bym zrozumiał, ba! Przyjąłbym, ale 1h? 

Jak to wkońcu jest?Zacznijmy jeszcze raz i przywołajmy ten sam cytat ponownie : 

Cytat

Zgodnie z taryfikatorem powinieneś wylecieć po pierwszym ostrzeżeniu, a tych ostrzeżeń dostałeś kilka, więc na Twoim miejscu nie plułbym się o dodatkowe 30min bana. 

Czyli zgodnie z taryfikatorem powinnienem wylecieć po pierwszym ostrzeżeniu ,ale dostałem drugą szansę (której nie miałem szans wykorzystać ,bo nawet o niej nie wiedziałem),więc administrator postanowił dać mi ,jednak bana na 1h ,bo pomyślał sobie ,że go ignoruję?Tak sobie tłumaczy to KDKJ ,ale ja tę sprawę widzę inaczej administrator napisał ,jak ,było naprawdę pod skargą :

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

Oczywiście KDKJ ,był rozczarowany postawą administratora ,który przyznaje się do błędu o tutaj cytat :

Cytat

Przyznał się, choć nie musiał, ponieważ nie popełnił znaczącego błędu.

Bo według Pana KDKJ nie ma co się przyznawać do winy ,bo można na tym ucierpieć i lepiej tego nie robić i wtedy się nie ponosi za to konsekwencji?Zamiast pochwalić administratora za to ,że miał odwagę się przyznać do błędu KDKJ woli dodawać uszczypliwe uwagi w moim kierunku : 

Cytat

Popracuj nad interpunkcją bo tego się czytać nie da...

Ale skoro już to przeczytałeś to w czym rzecz?

Cytat

Ostrzegał Cię wielokrotnie, więc długość bana mogła się zwiększyć. Admin dawał Ci szanse, które zlekceważyłeś. 

Do tych słów odnosił się KDKJ :

Cytat

Od kiedy upomnienia się kumulują tam jest napisane ostrzeżenie nie ostrzeżenia ...

I napiszę jeszcze raz nie zlekceważyłem szans ,bo ich nie dostałem po mimo ,iż Nuz tak sądził.Według mnie można wysnuć następujące wnioski taryfikator został po to napisany ,by się go trzymać i traktować go jako wskazówkę w tym wypadku administrator nie dostosował się do taryfikatora ,a zbanował mnie według własnych przekonań niestety nie mógł przewidzieć tego ,że go nie słyszałem i ,dlatego nie reagowałem na jego ostrzeżenia.Administrator przyznał się do błędu ,lecz Opiekun pozwólcie ,że go zacytuje : 

Cytat

ma w dupie

to ,że ktoś został niesłusznie  zbanowany na dłużej niż powinien ,bo dla niego 30 minut to nie dużo czasu ,aby się tym przejmować.Właśnie ,dlatego napisałem tę skargę ,by pokazać ,jak podszedł do tej całej sytuacji KDKJ ,jak mnie potraktował ,jak zareagował na to ,że Admin przyznał się do tego ,że ban ,był niesłusznie dłuższy ogólnie rzecz biorąc pokazał to ,jak bardzo go to interesuję ,że ktoś ucierpiał na dłuższym banie.Reasumując domagam się dodania +1 adminowi Nuz do tabelki adminów za niesłusznie danego mi dłuższego bana oraz przyznanie się do błędu domagam się również ,aby opiekun KDKJ dostał również upomnienie ,które pokaże mu ,że należy się odnosić do użytkowników forum z kulturą i poszanowaniem i nie należy niektórych spraw bagatelizować ,a na pewno nie takich w ,których jedna osoba cierpi za błąd drugiej osoby.Co zrobicie nie wiem szczerze mam nadzieję ,że zakończy się to w sposób ,który będzie zadowalający dla każdego.

Dowody : 

Edytowane przez Mr.TomiQ

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cale to twoje zajście z skargą na Nuz, a teraz na KDKJ jest co najmniej żałosne i dziecinę.

Jeżeli nie potrafisz zaakceptować tego, że nie masz racji polecam nad tym poćwiczyć, bo jest to słaba cecha. Dodam, że ten ban był na marną godzine przez którą każda inteligentna osobą znajdzie sobie zajęcie i nie zbawi cie poczekać ci godziny dłużej.

Bez sensu kłócenie się o taką błahostkę.

Krótko i na temat tyle miałem do powiedzenia/napisania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ty się chłopie chyba nudzisz w życiu. Na temat Twojego słabego rozumowania rozpisałem się już w skardze na Nuza, KDKJ też Ci wszystko dokładnie napisał.
Napisał, że zgodnie z taryfikatorem od razu po pierwszym ostrzeżeniu powinieneś wylecieć na 30min, ale taryfikator jest traktowany jako wskazówka, a długości banów są dostosowane do przewinień. Ani razu nie napisał o sztywnym stosowaniu taryfikatora, a Ty i tak cały czas o tym samym. Nie wiem czego nie rozumiesz.
Gdzie jest ta groźba o której wspomniałeś? Następnym razem dostosuj się do regulaminu panującego NA SERWERZE i nie zawracaj potem głowy ludziom na forum niepotrzebnym spamem. Spamem, bo wszystkie twoje wypociny to spam.

Bym teraz miał propozycję na temat tego co powinieneś zrobić, ale daruję sobie, bo za kilka godzin bym zobaczył temat "[Skarga na admina]Kroks".
Skarga oczywiście do odrzucenia. 

Nie pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może nie powinienem się wtrącać ale dodam coś od siebie. Sam widzisz, że twoje wypociny nic nie wniosą. Będziesz na siłę szukał problemu tam gdzie był, tylko na godzinę. Jaki masz w tym cel ?. 

Fakty są następujące:

Złamałeś regulamin -> tak

dostałeś upomnienie -> tak ( nikogo nie obchodzi ze voice 0) 

wyleciałeś z banem adekwatnym według admina i na tym temat się powinien skończyć. Próbujesz zrobić gównoburzę, tylko od zamknięcia skargi na nuza pogrążasz się co raz bardziej. 

Przyjmij to na klatę, uświadom sobie z pokorą „okej, zawiniłem” bez żadnych „a bo na godzinę, za długo, głupi admin, skarga jedna druga piąta”. Ogarnij się, wracaj na serwer i pokaz charakter, że mimo idiotycznych skarg potrafisz być spoko gość ;).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Od razu zamykam temat, żeby nie było spamu jak poprzednio. 

KDKJ się wypowie i ktoś tam to rozpatrzy. 

Chociaż ja bym to z automatu wyrzucił, bo takiej bitwy o godzinnego bana, którego miał prawo dać Ci admin, jeszcze nie widziałem. 

Kilka stopni kary w taryfikatorze za dane przewinienie, admin jest od tego żeby decydował jaką dać Ci karę. Ja uważam że postąpił słusznie, bo kara nie wyszła poza taryfikator i już dawno powinieneś skończyć temat. Tyle ode mnie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jedyne do czego się odniosę to do wulgarnego języka. Była późna godzina, więc nie chciało mi się szukać synonimu "upierdolić". To przyjmuje na klatę.

Resztę opisali admini Arenki i nie mam nic do dodania. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
9 godzin temu, bobencjusz napisał:

Złamałeś regulamin -> tak

dostałeś upomnienie -> tak ( nikogo nie obchodzi ze voice 0) 

wyleciałeś z banem adekwatnym według admina i na tym temat się powinien skończyć.

Ta wypowiedź idealnie podsumowuje całą sprawę. 

dostaje ode mnie jedynie upomnienie słowne za wulgaryzm. Następnym razem poszukaj wyrazu bliskoznacznego o mniej wulgarnym wydźwięku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

Swoją działalność rozpoczęliśmy pod koniec 2012 roku. To wtedy stworzyliśmy dla was nasz pierwszy serwer, który do dziś cieszy się największą popularnością. Cały czas się rozwijamy, starając się stworzyć dla was jak najlepszą atmosferę zarówno na forum, jak i na naszych unikatowych serwerach.
U nas każdy może zostać członkiem administracji, to jak potoczy się Twoja kariera na naszym forum, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie !
Cs-Reload - naszą największą pasją jest Counter-Strike.

Portale Społecznościowe

Odwiedź nas na: