Skocz do zawartości

Sprawdź teraz

Błędy z usługami z dnia 18.02.2019 -> SPRAWDŹ

Problem ze skinami?  ->ZGŁOŚ SIĘ TUTAJ

Nuz

[Rozpatrzone pozytywnie][Admin Stały] [Nuz]

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Nuz

SteamID: STEAM_0:0:243826896

Link do Twojego GT: 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

(trochę słabo wygląda, ale ostatnio w pracy straszny młyn mam, obiecuję poprawę)

Serwer: Arena 1vs1

Doświadczenie: Okres w którym pełniłem funkcję Admina Testowego. Do tego tak jak napisałem w podaniu na admina testowego funkcja SM w innej grze.

**Znajomość SM(1-10): 7/10

*Kilka zdań o sobie: Piotrek, 21 lat. Z Podkarpacia, pracuję w gastro, jestem kelnerem. Spokojny i opanowany, lecz nie dający sobie wejść na głowę. Jeśli trzeba to bardzo konsekwentny. Dużo interesuje się sportem, głównie piłką nożną, jak ktoś ma ochotę podyskutować to zapraszam na TS. W wolnych chwilach lubię ze znajomy spotkać się przy piwku. 

Sprawny mikrofon: TAK/NIE

Czy masz aktywną usługę na serwerze: TAK/NIE

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Hm , niby mało widziałam go , rzadko , pewnie dlatego że moje gra je to okolice 23-00 i 10-12 xd

No ale jednak bywał jak ja byłam , głosuję , widzę go w podaniach , jako test godziny miał i nie było problemów z nim raczej przez miesiąc , jestem.na Tak !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

(jak znajdziesz chwilę)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Z kolegą Nuz widziałem się jedynie kilka razy. Ale kłopotów z komunikacją nie było :) nadużywania mocy admina nie było więc z punktu widzenia zwykłego użytkownika areny nie było różnicy czy testowy czy admin. Jestem na tak, im więcej osób zaufanych tym mniej pracy dla poszczególnych osób :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Widziałem się z nim około 2 razy, starć z nim nie miałem :p Jednak ten Gt słabo wygląda ale uzasadnienie jest podane. Raczej TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Temat został zamknięty przez moderatora forum

Pozytywwie

Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej w celu uzyskania uprawnień administratorskich (SteamID + hasło).

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.

Aby odebrać rangę na forum napisz post według wzoru w tym temacie - 

Z pozdrowieniami, zespół Cs-Reload.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Eryk
      Temat informacyjny, w którym Administracja oraz Opiekunowie Adminów oraz Opiekunowie poszczególnych rang na forum, będą informować Was o Awansach, Degradacjach oraz Banach na naszym forum. Wcześniej istniał już taki temat, jednak był bardzo niechlujnie prowadzony, przez co postanowiłem założyć nowy, w którym będziecie informowani o wszystkim. Zatem wszystkie awanse, wszystkie degradacje - czy to za punkty w tabelki, czy za aktywność lub poprzez rezygnacje - oraz wszystkie bany na forum, będą w tym miejscu.
      Wzory:

• Nuz
      Nick na serwerze: Nuz
      SteamID: STEAM_0:0:243826896
      Serwer: Arena 1vs1
      Link do Twojego GT: Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

* Kilka zdań o sobie: Mam na imię Piotrek, mam 21 lat. Pochodzę z Podkarpacia. Ukończyłem technikum gastronomiczne w zawodzie kelner i aktualnie pracuje w swoim zawodzie. Interesuje się sportem, praktycznie każda dyscyplina w której występują polscy sportowcy z jakimś sukcesem przyciąga moją uwagę. Najwięcej czasu poświęcam jednak piłce nożnej. Kilka lat trenowałem siatkówkę, niestety musiałem z tego zrezygnować. Jestem osobą spokojną i ułożoną, aczkolwiek jak każda osoba potrafię się zdenerwować lecz nad tym panuje. 
      ** Doświadczenie: W CS:GO nie miałem przyjemności pełnić funkcji administratora, ponieważ gram w tą grę pół roku. W innej grze natomiast pełniłem funkcję SM i mniej więcej wiem na czym to polega. SourceMod 6/10
      Sprawny mikrofon: TAK
      Czy masz aktywną usługę na serwerze: NIE
      Czy zobowiązujesz się po upływie 30 dni kandydować na Admina Stałego: TAK
      ***Czy zobowiązujesz się do wypowiadania na temat nowych kandydatów na adminów serwera: TAK
      Kontakt: Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

• Przeglądający   0 użytkowników