Nowości

Sponsorzy/Partnerzy

Pukawka - Serwery gier CSSetti.pl - Lista serwerów Counter-Strike 1.6
ne0

[Rozpatrzone pozytywnie][Admin TS3] ne0

5 odpowiedzi w tym temacie

Nick: ne0
Jak często jesteś na naszym TS3?: W ostatnim czasie codziennie
Znajomość TeamSpeak: Mała, ale w dzień wszystko ogarnę
O sobie: Nazywam się Bartek i mieszkam w małym mieście obok Łodzi. Dopiero skończyłem technikum mechatroniczne i planuję iść na Polibudę. Chwilowo mam tzw. "najdłuższe wakacje w życiu".
Dlaczego chcesz zostać Adminem TS3?: I tak całe dni spędzam przy kompie, więc mogę się przydać a przy okazji nauczyć czegoś nowego, taki sposób na nudę.
Kontakt: Forum, Steam, niektórzy FB

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Byku nie za dużo ci tych rang przybywa :D 

No co ja mogę powiedzieć za czasów pięknego kanału Byłeś top1 śpiewakiem razem ze mną. Na ts bywałeś często i z tego co widzę nadal tak jest :) 

Nie mam co pisać, bo wiadomka, że ogarnięty i jest słabym graczem csa.

Na Tak :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dojrzały, miły, kulturalny, pomocny i aktywny na Ts. Obsługi na pewno się szybko nauczysz bo to nic skomplikowanego, a jeżeli byłby jakiś problem to ja czy ktoś inny 100% pomoże. Najważniejszy fakt, masz długie wakacje i jak piszesz siedzisz na kompie, a tego teraz potrzeba. Ode mnie tak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zgłoś się do mnie jutro wieczorem po odbiór rangi i na szybkie szkolenie z obsługi TS3.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Temat został zamknięty przez moderatora forum

Pozytywwie

Temat został zamknięty przez moderatora. 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
Aby odebrać rangę na forum napisz post według wzoru w tym temacie - 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

Z pozdrowieniami, zespół CS-Reload.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

Swoją działalność rozpoczęliśmy pod koniec 2012 roku. To wtedy stworzyliśmy dla was nasz pierwszy serwer, który do dziś cieszy się największą popularnością. Cały czas się rozwijamy, starając się stworzyć dla was jak najlepszą atmosferę zarówno na forum, jak i na naszych unikatowych serwerach.
U nas każdy może zostać członkiem administracji, to jak potoczy się Twoja kariera na naszym forum, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie !
Cs-Reload - naszą największą pasją jest Counter-Strike.

Portale Społecznościowe

Odwiedź nas na: