Nowości

Sponsorzy/Partnerzy

Pukawka - Serwery gier CSSetti.pl - Lista serwerów Counter-Strike 1.6
GeraltZRivii

[STRAŻNIK] [Podanie na strażnika] Geralt Z Rivii

11 odpowiedzi w tym temacie

Nick na serwerze: Geralt Z Rivii
SteamID: STEAM_0:1:44599197
Link do Twojego GT: 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

* Kilka zdań o sobie: Szybko uczący się, i głodny wiedzy człowiek, nie ograniczam się tylko do powierzonych mi zadań, zawsze chcę być krok na przód. Bardzo cierpliwy, wytrwały, przede wszystkim ludzki :)
Sprawny mikrofon: TAK
Czy masz aktywną usługę na serwerze: TAK
Czy zamierzasz w późniejszym etapie zostać Adminem: Jak najbardziej tak, lecz czy nim zostanę? Czas pokaże 
Kontakt: Discord, TS3, Steam, Skype

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zawodnik obeznany z regulaminem, czasem mozna dostrzec drobne braki, lecz nie rzutują w dużej mierze na rozgrywkę. Kreatywna morda, jedynie wulgaryzację słownictwa trzeba obniżyć, przede wszystkim w godzinach, gdzie na serwerze przebywa duzo ludzi - głownie dzieci. No kurde, strazak z niego będzie :p  Elówa, 5!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mimo, że już mnie nie ma w administracji również chyba mogę dodać swoje 3 grosze. :)

Geralt... prowadzenie masz na pewno na plus. Prowadzisz bardzo kreatywnie oraz wiesz co zrobić w przypadku różnych sytuacji. Tak jak mój przedmówca napisał ogranicz jednak wulgaryzmy... wiem, że są one w formie żartu używane, ale wiesz jaka sytuacja z dziećmi jest na serwerze. To GT ujdzie, ale musisz te godzinki jednak podbić troche. Cóż tu więcej dodać? Życzę powodzenia i miejmy nadzieje, że dobry strażnik z Ciebie będzie. :victory:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

NIe mam nic do zarzucenia graczowi, regulamin zna, w miarę możliwości prowadzi kreatywnie, W ct od czasu do czasu jest :) powodzenia w dalszej grze

Jestem na tak 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No dobra w końcu się wypowiem xd
jak najbardziej na TAK
prowadzić potrafi, jest ogarnięty i regulamin zna

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobra mordeczka .ogarnia prowadzenie , regulamin na poziomie ,czasem zbyt nerwowy.

Masz tak .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To tak geralt, niby umiesz prowadzic ale czy kreatywnie? Wedlug mnie musisz troszke urozmaicic zabawy ktore wykonujesz, a szczegulnie gdy prowadzisz mape po mapie. Regulamin sprawdzi dziubasek, a kultura powiedzmy ze moze byc, lecz z tego co widzialem to troche sie rozkrecasz gdy nie ma administracji na serwerze :( . GT masz ladne. Niestety odemnie masz stanowcze NIE, nie bierz tego do siebie! ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem neutralny, bo od długiego czasu nie grałem na serwerze a nie pamiętam jak grałeś przed moją nieobecnością. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

skontaktuj się ze mną na pw w celu uzgodnienia terminu egzaminu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Pozytywwie

Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej w celu uzyskania uprawnień na Strażnika (nick + hasło).

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.

Aby odebrać rangę na forum napisz post według wzoru w tym temacie - 

Z pozdrowieniami, zespół Cs-Reload.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

Swoją działalność rozpoczęliśmy pod koniec 2012 roku. To wtedy stworzyliśmy dla was nasz pierwszy serwer, który do dziś cieszy się największą popularnością. Cały czas się rozwijamy, starając się stworzyć dla was jak najlepszą atmosferę zarówno na forum, jak i na naszych unikatowych serwerach.
U nas każdy może zostać członkiem administracji, to jak potoczy się Twoja kariera na naszym forum, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie !
Cs-Reload - naszą największą pasją jest Counter-Strike.

Portale Społecznościowe

Odwiedź nas na: